Baltic Horizon Fond registreeris pakkumisperioodi pikendamiseks prospekti lisa

Baltic HorizonFondivalitseja teatas 9. mail 2017 Baltic Horizon Fondi (Fond) uute Fondi osakute täiendava avaliku pakkumise ja noteerimisprospekti (Prospekt) registreerimisest Finantsinspektsioonis ja uute Fondi osakute avalikust pakkumisest. 22. mail 2017 registreeris Finantsinspektsioon Prospekti lisa seoses Fondi investeerimisplaani ja finantsinformatsiooni täiendamisega.

Fondivalitseja on otsustanud, pärast konsulteerimist pakkumise korraldajate ja müügipartneriga, pikendada pakkumisperioodi, andmaks rahvusvahelistele investoritele piisavalt aega märkimiseks. 31. mail 2017 registreeris Finantsinspektsioon teise Prospekti lisa, mille sisuks on järgmised muudatused:

  • Pikendada Fondi osakute pakkumisperioodi ja muuta sellega seotud olulisi kuupäevasid;
  • Muuta pakkumise osaku hinda selliselt, et see vastaks Fondi osaku puhasväärtusele 31. mai 2017 seisuga;
  • Uuendada ülaltoodud muudatuste valguses Prospekti kokkuvõtte sektsioone C11 („Kauplemisele võtmine“) ja E3 („Pakkumise tingimuste kirjeldus“).

Uus pakutavate osakute hind arvutatakse ja avaldatakse hiljemalt 15. juunil 2017 Fondi veebilehel (www.baltichorizon.com) ning Nasdaq Tallinna börsi (www.nasdaqbaltic.com/market/) ja Nasdaq Stockholmi börsi (http://www.nasdaqomxnordic.com/) kaudu. Uus pakutavate osakute hind ei ületa 1.3450 eurot.

Uus pakkumisperiood on 9. mai 2017 kuni 20. juuni 2017 kell 15:00 (CET). Seoses sellega uuendati Prospekti lisas ka osakute jaotamise, arveldamise ja kauplemisele võtmise kuupäevasid.

Prospekti lisa koos selle eesti, soome, rootsi ja taani keelsete kokkuvõtetega avaldatakse elektrooniliselt Finantsinspektsiooni veebilehel (www.fi.ee) ja Fondi veebilehel (www.baltichorizon.com). Investor võib paluda Prospekti lisa ja kokkvõtte saatmist elektrooniliselt tema poolt antud e-posti aadressile, saates e-kirja aadressil estonia@nh-cap.com, samuti Prospekti ja selle kokkuvõtte paberkandjal üleandmist Fondivalitseja aadressil Tornimäe 2, 10145, Tallinn.

Uuendatud kuupäevad

  • 20. juunil 2017 märkimisperiood lõpeb;
  • hiljemalt 21. juunil 2017 otsustab Fondivalitseja Pakkumise Osakute jaotamise;
  • eeldatavalt 26. juunil 2017 kantakse osakud investorite või nende nimel tegutseva isiku väärtpaberikontodele iga investori poolt märgitud osakute ostuhinna makse vastu;
  • eeldatavalt 26. juunil 2017 või sellele lähedasel kuupäeval noteeritakse Pakkumise Osakud Nasdaq Tallinna börsil;
  • eeldatavalt 30. juunil 2017 või sellele lähedasel kuupäeval on Pakkumise Osakute esimene kauplemispäev Nasdaq Stockholmi börsil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

36 + = 45

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!