Baltic Horizon fondi täiendavate osakute pakkumine Taanis

baltic-horizonNorthern Horizon Capital AS (Fondivalitseja) kui Baltic Horizon Fond (Fond) fondivalitseja teavitas 8. novembril 2016 kuni 37 131 000 uue Fondi osaku täiendava avaliku pakkumisest. Fondi uute osakute arv võib suureneda veel 22 279 000 võrra, s.t. kuni 59 410 000 uue osakuni (Uued Osakud), kui Fondivalitseja otsustab kasutada Suurendamise Võimalust (inglise keeles Upsizing Option).

Fondivalitseja teatas samuti, et avalik pakkumine koosneb pakkumisest jaeinvestoritele Eestis, Rootsis, Soomes ja Taanis (pärast vastava loa saamist) ja pakkumisest institutsionaalsetele investoritele.

Fondivalitseja informeerib käesolevaga, et Taani Finantsjärelevalveasutus väljastas 18. novembril 2016 Fondivalitsejale loa pakkuda Uusi Osakuid Taani jaeinvestoritele.

Baltic Horizon Fond on registreeritud avalik kinnine investeerimisfond ja Baltic Horizon Fondi osakutega alustati Nasdaq Balti fondinimekirjas kauplemist 6. juuli 2016. Fondi börsitähis (ticker) NASDAQ Tallinna börsil on NHCBHFFT.

Fondivalitseja omab alternatiivfondide fondivalitseja litsentsi. Nii Fondi kui ka Fondivalitseja üle teostab järelevalvet Finantsinspektsioon.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC