Bekkeri sadam avas uue laokompleksi, suurkliendiks saab Graanul Invest

Tallinn Bekker Port / Bekkeri SadamTallinna Bekkeri Sadamas avati täna uus puisteainete laokompleks 6000 ruutmeetri suuruse kinnise halli ja 40 000 ruutmeetri lahtiste ladustamisaladega, mille suurkliendiks saab oma eksporttegevuse korraldamisel Euroopa suurim puidugraanulite tootja Graanul Invest.

Tallinna Bekkeri Sadam OÜ juhatuse liikme Endel Siff’i sõnul investeeriti uue laokompleksi ja ladustamisplatside rajamiseks 1,5 miljonit eurot ning kindluse selleks andis koostöö laiendamine Eesti ühe suurema ning edukama puidu- ja energeetikatööstusettevõttega Graanul Invest AS.

Tulevikku suunatud investeeringutena on Bekkeri sadam tema sõnul alustanud kaide rekonstrueerimise ja akvatooriumi süvendamise ettevalmistamist, et tagada võimekus ka 30 000 tonnise veeväljasurvega handy-size laevade teenindamiseks.

“Möödunud aastal valitsenud üldise langustrendi taustal kogu Eesti sadamaäris suutsime oma kaubamahte kasvatada 45% ligi miljoni tonnini ning investeerida sadama arendamisse 2 miljonit eurot,” rääkis Siff. “Kuna omame nii sadamat kui tegutseme ise ka operaatorina, oleme konkurentidest paindlikumad ning suudame oma klientidele tagada parimad äritingimused.”

Bekkeri sadam on Eesti suurim erakapitalil põhinev puiste- ja generaalkaupade käitlemisele spetsialiseerunud sadam.

Tallinna Bekkeri Sadam OÜ eelmise aasta käive oli 3,9 miljonit eurot ning kasum 575 tuhat eurot. Sadam annab tööd 40 inimesele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC