Bisly: Nutikas hoone 2022 – müüdid ja tegelikkus

BislyTark hooneautomaatika ei ole enam tulevikuunistus ega sõimusõna, vaid on saanud elementaarseks osaks uute kortermajade funktsioonide seas. Intelligentses hoones töötavad küte, ventilatsioon ja valgustus vajaduspõhiselt ning lahendus aitab säästa energiat ning annab suure panuse hoonete energiatõhusaks muutmisele.

süsteemide kohta liigub hulgaliselt müüte, kuid millised neist on põhjendatud ja millel tõepõhja all ei ole? Järgnevalt selgitame tagamaid.

Müüt: on kallis preemiumtoode

Reaalsus: Varem vajas süsteemide paigaldus kallist riistvara, spetsiifilisi programmeerimisoskusi ning tehnikul kulus iga korteri eraldi seadistamiseks rohkelt töötunde. Paigaldus oli ajakulukas ja spetsialistide töötunnid kallid.

Tänu tehnoloogia ja interneti arengule ning lihtsale scan-to-connect paigaldusviisile saab Bisly paigaldamisega hakkama ka hooneautomaatika eriväljaõppeta elektrik ning paigaldusprotsess on muutunud pea neli-viis korda kiiremaks.

Sealt tulenev paigalduskulude vähenemine on alandanud lahenduse hinda ning Bisly uudne lähenemine on muutnud targa hoone funktsioonid kättesaadavaks kõigile. lahenduse kulu võib olla isegi nii madal kui 500 eurot korteri kohta.

Müüt: paigaldamine on ajakulukas ja pikendab kinnisvara üleandmise aega

Reaalsus: Kuna seadmed paigaldatakse ehituse lõpp-faasis, reeglina samal ajal kui valgustus, võib see mõjutada korterite üleandmise aega. Seetõttu on oluline, et nutikodu seadmete paigaldus oleks kiire ja sujuv. Tänu Bisly unikaalsele lahendusele paigaldatakse hoones töötavate erinevate seadmete (küte, ventilatsioon, valgustus jt) külge targad sensorid ja kontrollerid ning need ühendatakse Bisly süsteemiga paigaldusega samal ajal.

Sel hetkel kui korterid on valmis elanikule üleandmiseks, on ka Bisly funktsioonid kasutusvalmis. Bisly nutikodu lahendus on valmis juba enne kui valmib hoone ümber haljastus. Ühtses süsteemis üksteisega arvestavad seadmed muudavad hoone energiatõhusaks, tervislikumaks ja mugavamaks.

Müüt: juhtimiseks on vaja kümneid erinevaid äppe

Reaalsus: Tänu telekommunikatsiooni ja interneti kiirele arengule ja kättesaadavusele kasvab nutikate seadmete hulk meie ümber kiirelt. Iga seadme juhtimine eraldi äpist ei loo aga vajalikku energiasäästu ega ole ka lõpp-kasutajale mugav. Ühes süsteemis, vajaduspõhiselt ja üksteisega arvestavad seadmed aitavad muuta hooned energiaefektiivseks ja luua tervislikke töö- ja elukeskkondi.

Kogu Bisly süsteem töötab ühel platvormil ja on mugavalt kasutatav ühest äpist.

Müüt: Kui oled nutikodu lahenduse valinud, peadki seda kasutama jääma

Reaalsus: Nutikodu lahenduse jaoks on vaja hoones teha ehituse käigus spetsiaalne kaabeldus. Arvatakse, et iga nutikodu süsteem vajab unikaalset kaabeldust ja seda saab kasutada vaid ühe lahenduse jaoks. Tegelikult on kaabeldus universaalne ja kasutada saab seda ka teiste nutikodu süsteemide paigalduseks. Investeerima peab vaid uutesse nutikodu seadmetesse ja tarvikutesse.

Bisly poole on pöördunud mitmed korteriühistud, kes on olemasoleva nutikodu lahenduse soovinud asendada Bisly süsteemidega.

Bisly hooneautomaatikaga on energia säästmine lihtne ja kõigile kättesaadav. Telli kohe Bisly personaalne DEMO!

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine