Capital Mill pälvis kõrge rahvusvahelise tunnustuse

Capital MillEesti juhtiv kinnisvarainvesteeringute ettevõte Capital Mill teenis maineka majandus- ja investeerimisajakirja Euromoney kinnisvaraturu uuringus mitu kõrget kohta.

Euromoney Real Estate Survey 2015 uuringu järgi on Capital Mill Eesti parim bürookinnisvara arendaja. Lisaks pälviti 2. koht üldkategoorias ja segaotstarbeliste hoonete kategoorias ning 6. koht jaekaubanduse kategoorias.

Euromoney uuringu tulemused näitasid, et Capital Mill on ka Eesti paremuselt teine ja Läti kolmas investeeringute juht. Leedus ollakse samas kategoorias hetkel neljandal positsioonil.

Ettevõtte tegevjuhi Igor Möldri sõnul näitavad erinevate kategooriate läbivad kõrged kohad, et Capital Mill kuulub Baltimaades arendajate ja kinnisvarainvestorite kõrgliigasse.

“On päevselge, et tunnustuse saavutamiseks tuleb töötada meeskonnana ja töötada hästi. Mina näen igapäevaselt, kuidas iga inimene Capital Millis pingutab ühiste eesmärkide saavutamise nimel ja mul on hea meel, et seda on märgatud ka laiemalt,” ütles Mölder.

Tegevjuhi sõnul tõstab 11. aastat korraldatud Euromoney uuringu tulemuste väärtust asjaolu, et lõppjärjestus selgub kinnisvaranõustajate, arendajate, investeerimisjuhtide, lõppkasutajate ja pankade juhtide küsitluse tulemusena ehk see on tagasiside klientidelt, valdkonna asjatundjatelt ja konkurentidelt.

Capital Milli Läti ja Leedu piirkonna juhi Marko Kulli sõnul on lõunanaabrite turud Eesti jaoks muutumas üha olulisemaks. “Järgmistel aastatel soovime neis riikides näidata veelgi paremaid tulemusi, mille saavutamist toetab pidev arendustegevus. Kõige vahetumalt kõneleb sellest samm enda meeskonna loomiseks Leedus,” lausus Kull.

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC