Denim Dreami uuelt keskuselt Laagris võeti sarikapärg

Põldma Kaubanduse AS saab Laagrisse uue, ligi 7000 ruutmeetrise äri- ja laohoonehoone. Sarikapärg võeti Denim Dreami keskuselt, kuhu tuleb 2000 ruutmeetrine jalatsite, moe-, spordi- ja matkarõivaste outlet, iluteenuste salong, jõusaal, grilli ja pizza restoran, lillekauplus, kohvik ning talveaed. Hoone ehitab Mapri Ehitus.

Põldma Kaubanduse juht Heinar Põldma räägib, et Ehitajate tee büroos, millele lisaks renditi 3000 ruutmeetrist laopinda, läks kitsaks ja uues hoones tahetakse ühendada kõik osakonnad ettevõtte parema sünergia tarbeks. „Me püüame luua oma klientidele ja töötajatele mugava ja meeldiva töökeskkonna. Uue hoone eripära on, et lisaks äri- ja laohoonele on sinna koondatud moerõivaste soodusmüük, kohvik, iluteenused ja sportimisvõimalused. Moerõivaste outletist saab rõiva ja spordibrändide nagu Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Ralph Lauren, Camel Active, Pierre Cardin, Tom Tailor, Nike, Puma tooteid.

Heinar Põldma kinnitab Eesti rõivaturgu kommenteerides, et kaupluste külastamisi ehk nn shoppamist jääb vähemaks, kuid oste tehakse rohkem inimese kohta. Meie viie aasta eesmärk on saavutada ettevõtte 100 miljoniline käive,“ lisab ta. 2022. aastal oli Põldma Kaubanduse konsolideeritud käive Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas 67,3 miljonit eurot, tööd anti 584 inimesele.

Mapri Ehituse tegevjuht Tarmo Roos näeb, et läbi e-kaubanduse hüppelise kasvu on Eestis vajadus lao- ja logistikapindade järele viimastel aastatel suurenenud. Põldma Kaubanduse uus hoone on tema sõnul näide täisteenusest, kus alustatakse kliendi idee ellu viimist eelprojekti tasemelt, võetakse ehitusluba, kontrollitakse lõppmaksumust ja juhitakse projekteerimist ning ehitushinna kujunemist kliendile vajalikus suunas. „Kliendispetsiifiliste kontori-, lao- ja tootmispindade ehitamine on üks suundasid, kus oleme kodus,“ lisab Roos.

Mapri Ehitus OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandusehitus ning betoonitööde teostamine. Kogu Eestis ja Lätis ehitava Mapri Ehituse 2022. aasta konsolideeritud ehitustööde maht ulatus üle 140 miljoni euro, ettevõte annab tööd 180 inimesele.

 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.09.2023 Kinnisvara müügikoolitus