Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia pälvis Tartu Ülikooli Narva Kolledži siselahenduse eest Hannes Praks

Eesti Sisearhitektide Liit tunnustas eile, 13. juunil juba 36. korda Eesti parimaid sisearhitekte ning nende loomingut. Aastapreemiad pälvisid Ülikooli Kolledž ja TLÜ Balti Filmi- ja Meediakool (BMF).

Sisearhitektide Liit teatab järgmist: “Mõlemad hooned on võrdselt nii tähtsad ja tähelepanuväärsed, et oleks olnud patt ühte nendest eelistada ning žürii otsus oli välja anda kaks esikohta. See on suur tunnustus ka riigile kui tellijale, kes oskab väärtustada sellisel kõrgel tasemel nii arhitektuuri kui sisearhitektuuri.” Nii ütles sisearhitekt ja žürii esimees Kaido Kivi.

Žürii liige Mari Kurismaa lisas: “ Ülikooli Kolledž on tõsine arhitektuurielamus, Praksi meeskonna oma elavuses ja ebatäiuslikkuses ootamatult inimlik ja värske.“

Ülikooli Kolledži sisekujunduse autorid on Hannes Praks, Kadri Tamme, Kristjan Holm, Liisi Murula, Toomas Pääsuke, Ahti Grünberg, Daniel Marius Reisser ning Helen Sarapuu. arhitektid on Kavakava arhitektid Katrin Koov, Indrek Peil ning Siiri Vallner. Hoone ehitas YIT Ehitus.

kolledži on avatud kõigile huvilistele, võimalik on külastada kolledži galeriid, raamatukogu ja kohvikut “Muna”. Suvel tuleb jälgida lahtiolekuaegu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

2 + 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine