Eesti suurimat ehitusmessi külastas paar tuhat inimest mullusest enam

Eesti Näitused6.-9. aprillini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimunud neli päeva väldanud 20. rahvusvahelist ehitusmessi külastas sel aastal paar tuhat inimest enam kui mullu, kokku 35710 inimest.

Eesti ehitab 2016. Eesti suurimal ehitusmessil tutvustasid oma tooteid ja materjale ligi 300 ehitusmaterjalidega või ehitusega seotud ettevõtet.

„Ehitusmess õnnestus ootuspäraselt hästi. Ühelt poolt seepärast, et tegu on traditsioonilise ehitusettevõtjate aasta tippsündmusega. Teisalt pingutavad ehitusettevõtjad iga-aastaselt, et just ehitusmessil tutvustada oma uusi tooteid. Nii oli ka sel aastal,“ ütleb Eesti Ehitab 2016 messi projektijuht Epp Sultsmann. „Loomulikult pakuvad uued materjalid ja tooted huvi nii ehitusettevõtetele kui kõigile, kes tahavad oma maja ehitada või renoveerida“

Eesti Näituste messikeskuses toimuv Eesti suurim ehitusmess on juba paarkümmend aastat olnud kevadise ehitushooaja avalöögiks.

Messikeskusese 4 statsionaarset halli, spetsiaalselt ehitusmessiks püstitatud kerghall ning avaväljakud mahutasid 6.-9. aprillini ligi 300 messil osaleva ettevõtte viimaste aastate esinduslikuma väjapaneku.

Suurimate väljapanekutega osalesid käesoleval aastal Velux AS, Rautakesko AS, Espak AS, Balteco AS, Lasita Aken AS, Wienerberger AS, Paroc AS jne.

Käesoleva aasta ehitusmess erines varasematest selle poolest, et osales palju energisäästlikke ehituslahendusi pakkuvaid ettevõtteid.

Messi raames kuulutati 6.aprillil välja ka Eesti Puitmajaliidu ja –klastri poolt korraldatava konkursi „Aasta tehasemaja 2016“ võitjad. 7. aprillil avalikustati konkursi „Aasta Katus 2015“ võitjad Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

75 + = 77

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.11.2021 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine