EfTEN Real Estate Fund III AS plaanib uut aktsiaemissiooni

EftenEfTEN Real Estate Fund III AS plaanib 2018. aasta neljandas kvartalis korraldada uue aktsiate emissiooni, mille käigus emiteeritavad uued aktsiad annavad õiguse saada dividendi alates 01.01.2019 algava majandusaasta eest. Fondivalitseja ei ole veel esitanud Finantsinspektsioonile taotlust uue prospekti registreerimiseks ning täpne emissiooni maht ja muud olulised tingimused, sh kellele aktsiaid pakutakse, selguvad hiljemalt 2018. aasta oktoobris. Aktsiakapitali suurendamiseks kutsub fond kokku erakorralise aktsionäride üldkoosoleku.

“Käesolevaks ajaks on EfTEN Real Estate Fund III AS investeerinud kogu senini kaasatud omakapitali, 34,6 miljonit eurot, välja arvatud 1,1 miljonit eurot, mis on suunatud Hortese Tähesaju aianduskeskuse rajamiseks. Nagu fondi viimased tehingud näitavad, on hoolimata Balti ärikinnisvaraturu kõrgest hinnatasemest võimalik leida häid riski ja tulu suhtega investeerimisobjekte, mis sobivad fondi investeerimisstrateegiaga. Aktsiaemissionist saadavaid vahendeid plaanib fond kasutada edasise investeerimistegevuse finantseerimiseks, milles juhindutakse jätkuvalt oportunistlikust ja väärtust lisavast investeerimisstrateegiast ning seda ei muudeta, ” avaldas fondi juhatuse liige Viljar Arakas.

Märkus: Käesolev teade ei ole käsitletav müügipakkumisena või kutsena aktsiate omandamiseks. Samuti ei ole käesolevas teates sisalduv informatsioon tervikuna või osadena mõeldud avaldamiseks või edastamiseks otseselt või kaudselt riikides või asjaoludel, millisel juhul selle avaldamine või edastamine oleks ebaseaduslik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

80 − 76 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.10.2021 Üürikoolitus