Ektornet lõpetas edukalt korterite müügi Juurdeveo „Targa Kodu“ majas

lõpetas korterite müügi aadressil Juurdeveo 19, Tallinn. on tuntud ka kui „Tark Kodu”. Korterite müügiga alustati mais 2011 ning praeguseks on kõik 85 korterit müüdud. Nüüd keskendub Ektornet Rocca al Mares asuva Merirahu korterite müügile.

Ektorneti juhatuse esimehe Meelis Šokman’i sõnul oli esialgne müüa korterid 3 aasta jooksul, kuid huvi oli oodatust suurem ja müügitempo kiirem. „Müüdud korterid olid varustatud nutika Targa lahendusega, mistõttu ostjateks olid enamuses noored, kellele uudne lahendus osutus märkimisväärselt huvipakkuvaks ja põnevaks,“ märkis Šokman.

Juurdeveo 19 on 4-korruseline korterelamu, mille ehitustöödega alustati 2007. aastal ning mille siseviimistlus ja Targa lahendus valmis vahetult enne müügip alustamist 2011 aastal. Müüdud 85 korteri kogupind oli 4086,1 m2 ning keskmise korteri suurus oli 48 m2.

„Ühe projekti edukas lõpetamine annab meile nüüd võimaluse keskenduda järgmistele projektidele. Selle aasta olulisimaks projektiks on Rocca al Mares asuv Merirahu 6 korterelamu, mis valmis 2012 septembris. Majas on kokku 40 kvaliteetse siseviimistluse ja nutika Targa lahendusega korterit, millele asume nüüd ostjaid otsima,“ sõnas Šokman.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 72 = 77

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine