Ektornet lõpetas edukalt korterite müügi Juurdeveo „Targa Kodu“ majas

Ektornet lõpetas korterite müügi aadressil Juurdeveo 19, Tallinn. Projekt on tuntud ka kui „Tark Kodu”. Korterite müügiga alustati mais 2011 ning praeguseks on kõik 85 korterit müüdud. Nüüd keskendub Ektornet Rocca al Mares asuva Merirahu maja korterite müügile.

Ektorneti juhatuse esimehe Meelis Šokman’i sõnul oli esialgne plaan müüa korterid 3 aasta jooksul, kuid huvi oli oodatust suurem ja müügitempo kiirem. „Müüdud korterid olid varustatud nutika Targa Kodu lahendusega, mistõttu ostjateks olid enamuses noored, kellele uudne lahendus osutus märkimisväärselt huvipakkuvaks ja põnevaks,“ märkis Šokman.

Juurdeveo 19 on 4-korruseline korterelamu, mille ehitustöödega alustati 2007. aastal ning mille siseviimistlus ja Targa Kodu lahendus valmis vahetult enne müügip alustamist 2011 aastal. Müüdud 85 korteri kogupind oli 4086,1 m2 ning keskmise korteri suurus oli 48 m2.

„Ühe projekti edukas lõpetamine annab meile nüüd võimaluse keskenduda järgmistele projektidele. Selle aasta olulisimaks projektiks on Rocca al Mares asuv Merirahu 6 korterelamu, mis valmis 2012 septembris. Majas on kokku 40 kvaliteetse siseviimistluse ja nutika Targa Kodu lahendusega korterit, millele asume nüüd ostjaid otsima,“ sõnas Šokman.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 84 = 92

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?