Euromoney tunnistas Merko taas Eesti parimaks kinnisvaraarendajaks

MerkoMaailma juhtiv äri- ja investeerimisajakiri Euromoney tunnistas oma värskeimas kinnisvaraturu uuringus Eesti parimaks kinnisvaraarendajaks AS-i Merko Ehitus. Merko võidutses kõigis viies kategoorias, sealhulgas koondtulemus, elukondlik, äri- ja tööstuskinnisvara. Merko pälvis Euromoney parima kinnisvaraarendaja tunnustuse ka 2012. aastal.

„Rahvusvahelisel tasemel läbi viidud uuringu tulemused on tunnustuseks tervele ettevõttele ja me professionaalsetele töötajatele. Oleme saavutanud kinnisvaraarenduse turul hea positsiooni ning panustame jätkuvalt selle tugevdamisse ning investeerimist uutesse arendusprojektidesse. Meie eesmärk ei ole arendada mitte pelgalt hooneid, vaid funktsionaalseid ja mugavaid elu- ja ärikeskkondi. Meid aitavad pikaajalised kogemused, hea finantseerimisvõimekus ning kvaliteet, mille tagamiseks juhime ise kõiki arendusetappe,“ ütles AS-i Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trink.

Aastast 1969 ilmuv finantsajakiri Euromoney (www.euromoney.com) koostas kinnisvaravaldkonna parimate uuringu Real Estate Survey 2014 kümnendat korda turuandmete põhjal, lisaks võetakse arvesse arendajate, nõustajate, äriklientide, investorite ja pankade, äri- ja lõppkasutajate hinnanguid kokku enam kui 60 riigist. Vastajad hindasid, millised ettevõtted pakkusid nende hinnangul vastaval turul viimase 12 kuu jooksul parimaid kinnisvaratooteid ja -teenuseid.

AS Merko Ehitus (www.group.merko.ee) hõlmab Eesti juhtivat ehitusettevõtet AS Merko Ehitus Eesti, Läti turule keskendunud SIA Merks’i, Leedu turul tegutsevat UAB Merko Statyba’t ning kontserni kinnisvaraarenduse äriüksust koos kinnisvara omavate äriühingutega. 2013. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 860 inimesele ning ettevõtte 2013. aasta müügitulu oli 262,7 miljonit eurot.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC