Eventus Ehitus OÜ alustab Särevere Tehnikamaja ehitust

Möödunud nädalal allkirjastasid Järvamaa Kutsehariduskeskus (JKHK) ja Eventus Ehitus OÜ lepingu Särevere Tehnikamaja rekonstrueerimistöödeks. Ehitustööde maksumuseks on 1,45 miljonit eurot ja töid rahastatakse Euroopa Regionaalfondist.

Leping näeb ette JKHK tehnika- ja põllumajanduse õppevaldkonna praktikabaasi- tehnikakeskuse renoveerimist ning juurdeehitust, mis tagab kutsestandarditel põhineva õppekavade täitmise ja praktilise väljaõppe kvaliteedi tõusu.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse direktor Rein Oselin ütles, et tegemist on kutsehariduskeskuse infrastruktuuri kaasajastamise seitsmenda projektiga. „Tehnikamaja uuenemine on kooli õppetegevusele ning laiemalt ka kogu Eesti kutsehariduse mainele väga oluline objekt ning koolirahvas usub siiralt koostöö õnnestumisse. Ehitaja hinnapakkumise stiil ja vorm ning esimesed töökohtumised annavad alust seda uskuda,“ lisas ta.

„Täname tellijat, kes on usaldanud meile tavapärasest erilisema haridushoone ehitamise. Anname endast parima, et järgmisel sügisel saaksid kutsehariduskeskuse õppurid omandatud tehnilisi teadmisi praktikas rakendada juba uutes ja paremates tingimustes,“ lausus Eventus Ehitus OÜ juhatuse liige Lauri Kaska.

Tööde käigus renoveeritakse kogu hoone, osa tehnikamajast lammutatakse ning asemele ehitatakse uued õppe- ja praktikaruumid, rasketehnika hall ja autode remondihall koos pesulatega. Ehitustööd olema lõpetatud 24. septembriks 2014.

Eventus Ehitus OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ehituse peatöövõtuga ja projektijuhtimisega tegelev ettevõte. 2005. aastal asutatud ettevõtte aastakäive ulatub üle 8 miljoni euro.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

30 − 25 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!