Furnum.ee – mõne minutiga päring kõikidele mööblitootjatele

Sobiva mööbli leidmine pole sugugi alati lihtne, rääkimata veel isikupärasest eritellimusmööblist. Mööblitegijaid, kelle nägemus kliendi vajadustest, hinnasobivusest ning tarneajast kõik tellijale korraga sobiksid, on väga harv nähtus. Alati tuleb mööndusi teha või siis vapralt erinevates mööblisalongides võimalusi uurimas käija. Kogu protsess kulutab aega, raha ja närve ning lõpuks tuleb ikka välja, et päris nii ikkagi ei saa nagu eelnevalt juba kokku lepiti.

Aga kui klient ei taha mööblisalongide vahendustasusid kinni maksta ja leiab, et mõistlikum on hoopiski otse tootja poole pöörduda? Järgmine takerdumine info üleküllusesse või hoopiski selle puudumisse.

Sageli pole sobivatel tootjatel enda kohta piisavalt avalikku infot, millest saaks klient kinni haarata ning hoopistükkis võib tootja teavitada, et tuldagu tagasi mõistlik joonis kaasas ning siis alles saab mõelda, millal on hea aeg eritellimuse tootmiseks. Ja kust see mõistlik joonis võetakse kui ei teata, mida täpsemalt vajagi on. Taaskord tuleb kas leppida olukorraga või edasi uurida  järgmiselt, raskelt leitud, tootjalt.

Kõigest eespool kirjutatust ja hullemastki kasutajakogemusest idanes FURNUM OÜ asutaja peas mõttealge protsessi lihtsustamisest. H. Neiland sai aru, et kogu protsess on raskemaks tehtud, kui see tegelikult on ning iga väiksemagi info eest tuleb eritellimusmööbli tahtjal liiga palju juurde maksta.  Mõttest sai idee, ideest teostus ning nüüd võib julgelt väita, et kogu protsess on lahendatav vaid Furnum.ee lehekülge kasutades.

Aega, raha ja närve aitab kokku hoida lehe läbimõeldud struktuur, mis on väga kasutajasõbralik. Teenusega on rahul nii kliendid kui ka tootjad. Enam pole vaja lugematuid kõnesid teha ja kirju saata, et väikestes detailides kokkuleppele saada.

Mööblitellija sisestab vaid loetud minutite jooksul www. furnum.ee keskkonda oma köögimööbli, töötasapinna, garderoobi või muu eritellimusmööbli päringu, mis kontrollitakse oma ala spetsialistide poolt üle. Tellijaga võetakse Furnumi poolt ühendust vähemalt 24 h jooksul ning vajadusel tehakse väikese tasu eest kliendile informatiivsed joonised. Tellimus edastatakse seejärel  paljudele erinevatele Eesti tootjatele. Sobivuse korral tehakse hinnapakkumine ning klient valib pakkumiste seast välja teostaja, kellega suheldakse edaspidi omavahel. Nii lihtne see ongi!

Sageli kummitab mööblitellija peas küsimus, et kuidas aru saada, mis materjal oleks kõige sobilikum vastavalt tingimustele. Siinkohal tulevad appi lehelt leitavad materjalide kirjeldused hinnaklasside järgi ning Furnumi laia kogemusega kliendihaldurid aitavad  vajadusel selles orienteeruda ning annavad head nõu. Kogu protsess on kenasti töötav ning kliendid väga rahule jäänud.

Furnum on tunnustust saanud oma koostööparteritelt sisearhitektidelt ja -kujundajatelt ning arendajatelt, kes leiavad, et nende tööprotsess eritellimusmööbli osas on märgatavalt lihtsamaks läinud, kuna enam nad ei pea otsima ja päevad läbi helistama leidmaks näiteks tootjat, kes juba kuu aja pärast suudaks valmis toota  70 täispuidust riiulit hotellitubadesse.

Furnumi meeskond hoiab igapäevaselt silma peal oma klientidel ja koostööpartnerite. Keegi ega miski ei jää tähele panemata ning tootjate töid ning tegemisigi kontrollitakse ja vaadatakse üle. Klient ei pea valima tootjat pimesi, vaid siingi tuleb furnum.ee appi, olles kaardistanud tootjate profiilid, kus ka teenust saanud kliendid saavad oma panuse anda, hinnates ja kommenteerides tootjat.

Furnum.ee ühendab klienti ja mööblitootjaid ning lihtsustab märgtavalt kogu protsessi. Nüüd võib eritellimusmööbli päringu lihtsalt vaid mõne minutiga sisestada www. furnum.ee keskkonda ning ise südame rahuga muid toimetusi teha.  Kohtumiseni furnum.ee leheküljel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

6 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt