Jaapani kinnisvarainfohiid LIFULL investeeris Eesti asutajatega idufirmasse BitOfProperty

BitofPropertyBitOfProperty, mis keskendub kinnisvara investeerimisvõimaluste kättesaadavamaks muutmisele vähendades kapitalivajadust ning suurendades läbipaistvust ja likviidsust turul sulges esmase investeeringuringi, kus suurimaks investoriks oli LIFULL Co., Ltd. Käesolevale investeeringule eelnes kapitali kaasamine Singapuris asuva inkubaatori, Spaze Ventures’i poolt.

Otsus investeerida BitOfProperty’sse on seotud LIFULL’i eesmärgiga uuendada Jaapani kinnisvaraturgu kasutades innovatiivseid tehnoloogialahendusi. BitOfProperty eristub teistest ühisrahastusplatvormidest pakkudes võimalust investeerida kinnisvarasse väikeste summadena ning kasutades blockchain tehnoloogiat. Uuenduslik tehnoloogia aitab avardada kinnisvaraturgu, tuues kaasa rohkem läbipaistvust ja likviidsust.

“BitOfProperty on muutmas kinnisvarainvesteeringute turgu tehes selle kergemini kättesaadavaks ja muutes omandisuhte selgemaks. LIFULL’i investeering ja kogemustepagas võimaldavad meil oma tegevust rahvusvaheliselt laiendada ning veelgi täiustada meie tehnoloogiat”, ütles Karl Vään, BitOfProperty kaasasutaja ja tegevjuht.

BitOfProperty pakub investoritele üürikinnisvaratehinguid kasutades kinnisvaras uuenduslikku blockchain tehnoloogiat. Platvormil on edukalt lõppenud esimene investeerimistehing.

LIFULL’i juhtivdirektor Keizo Tsutsui sõnas: “Meil on rõõm alustada koostööd BitOfProperty’ga. Usume, et blockchain tehnoloogia ja jagamisühiskonna lähenemine mängivad olulist rolli tuleviku kinnisvaraturul. Ootame huviga võimalust luua uue-generatsiooni globaalset platvormi kinnisvarainvesteeringuteks.”

Hetkel töötab BitOfProperty mitmete platvormi uuenduste kallal, et parandada kasutajakogemust ning lisamaks uusi investeerimislahendusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 3 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?