Jaapani kinnisvarainfohiid LIFULL investeeris Eesti asutajatega idufirmasse BitOfProperty

BitofPropertyBitOfProperty, mis keskendub kinnisvara investeerimisvõimaluste kättesaadavamaks muutmisele vähendades kapitalivajadust ning suurendades läbipaistvust ja likviidsust turul sulges esmase investeeringuringi, kus suurimaks investoriks oli Co., Ltd. Käesolevale investeeringule eelnes kapitali kaasamine Singapuris asuva inkubaatori, Spaze Ventures’i poolt.

Otsus investeerida ’sse on seotud ’i eesmärgiga uuendada Jaapani kinnisvaraturgu kasutades innovatiivseid tehnoloogialahendusi. BitOfProperty eristub teistest ühisrahastusplatvormidest pakkudes võimalust investeerida kinnisvarasse väikeste summadena ning kasutades blockchain tehnoloogiat. Uuenduslik aitab avardada kinnisvaraturgu, tuues kaasa rohkem läbipaistvust ja likviidsust.

on muutmas kinnisvarainvesteeringute turgu tehes selle kergemini kättesaadavaks ja muutes omandisuhte selgemaks. ’i investeering ja kogemustepagas võimaldavad meil oma tegevust rahvusvaheliselt laiendada ning veelgi täiustada meie tehnoloogiat”, ütles Karl Vään, BitOfProperty kaasasutaja ja tegevjuht.

pakub investoritele üürikinnisvaratehinguid kasutades kinnisvaras uuenduslikku blockchain tehnoloogiat. Platvormil on edukalt lõppenud esimene investeerimistehing.

’i juhtivdirektor Keizo Tsutsui sõnas: “Meil on rõõm alustada koostööd ’ga. Usume, et blockchain tehnoloogia ja jagamisühiskonna lähenemine mängivad olulist rolli tuleviku kinnisvaraturul. Ootame huviga võimalust luua uue-generatsiooni globaalset platvormi kinnisvarainvesteeringuteks.”

Hetkel töötab mitmete platvormi uuenduste kallal, et parandada kasutajakogemust ning lisamaks uusi investeerimislahendusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC