Leedu iduettevõte InRento ostis Eesti ühisinvesteerimise platvormi BitOfProperty

Leedu üürikinnisvara projektide ühisinvesteerimise platvorm InRento ostis ära Eesti päritolu samasisulise teenuseplatvormi BitOfProperty. Tehingu eesmärk on Leedu iduettevõtte laienemine Eesti kinnisvara turule.

Leedukate InRento ja eestlaste BitOfProperty ühisinvesteerimise platvormid on vägagi sarnased, vaid selle erinevusega, et BitOfProperty ühisrahastust ei paku. Üürikonnisvara ühisinvesteerimise platvorm võimaldab väikeinvestoritel soetada terve üüripinna asemel vaid osa väljaüüritavast kinnisvarast ning alustada kinnisvarasse panustamist väikse summaga.

InRento asutaja ja tegevjuhi Gustas Germanavičiuse sõnul on eestlased näinud kõvasti vaeva, et investorite usaldus teenida ning BitOfProperty brändi tuntakse hästi nii Eestis kui ka kaugemal. „Platvormi ostuga saame oma tegemisi veelgi laiendada ning meelitada ligi uusi investoreid,“ märkis Germanavičius.

“Üle 250 kliendi on meie platvormi kaudu investeerinud kinnisvara projektidesse ning usaldanud meid seeläbi üle 250 miljoni euroga. InRento ambitsiooniks on jõuda viie aastaga 100 miljoni euroni investeeringutes. Alustasime hiljuti kinnisvarasse investeerimise projektidega Hispaanias ning nüüd Eesti platvormi BitOfProperty ost on järgmine samm rahvusvahelise investeerimise platvormi loomisel,“ ütles InRento tegevjuht.

„Mul on hea meel, et BitOfProperty sai InRento osaks. Olen veendunud, et see laseb Leedu iduettevõttel valguskiirusel edasi kasvada ning kõik endised BitOfProperty kliendid saavad suurepärase alternatiivi, kuidas kinnisvaraprojektidesse investeerida,“ lisas BitOfProperty kaasasutaja Karl Vään.

InRento tegevjuhi sõnul on Eesti kinnisvaraturg sarnane Leedu omaga. “Ka Tallinnas on Vilniusega sarnaselt kinnisvara hinnad viimastel aastatel tõusnud. Tõsi, Eestis võib see olla osaliselt seotud ka pensionireformiga, kui paljud eestlased otsustasid teise samba raha välja võtta ning selle eest endale kinnisvara soetada. Siiski, meie kogemus ja teadmised Leedu kinnisvaraturul kindlasti aitavad meil eestlaste vajadustest ja ootustest paremini aru saada ning suudame neile pakkuda parimaid investeerimisvõimalusi kinnisvaras,” lisas tegevjuht Germanavičius.

InRento on 2020. aastal loodud esimene kinnisvara ühisinvesteerimise platvorm Leedus. See iduettevõtte pakub võimalust teenida üüritulu kinnisvara pealt, kuhu olete investeerinud vaid 500 eurot, seal juures ei pea te muretsema üürnike leidmise ega kinnisvara haldamise pärast. InRento toob BitOfProperty platvormi täielikult üle ning seda lehte külastades, suunatakse edaspidi automaatselt InRento veebilehele.

InRento tegevjuht Gustas GermanavičiusInRento tegevjuht Gustas Germanavičius

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC