Justiitsministeerium: Justiitsministeerium otsib vanglast vabanejatele majutusteenuse pakkujaid

JustiitsministeeriumJustiitsministeerium kutsub osalema riigihankel, et leida vanglast vabanejatele majutusteenuse pakkujaid. Teenust tellitakse Lääne-, Põhja- Ida- ja Lõuna-Eesti piirkondades.

Teenuse eesmärgiks on aidata vanglast kriminaalhooldusele liikuvatel inimestel ja tingimisi enne tähtaega vabanenutel hoiduda uutest kuritegudest ja juurutada õiguskuulekat mõtteviisi. Majutusteenuse pakkuja ülesandeks on luua motiveeriv keskkond, mis toetab individuaalsete oskuste ja teadmiste arendamist ning aitab parandada ja suurendada töö-, õpi-, pere- ja sotsiaalsuhteid. Teenus on vabatahtlik ja kestab kokku kuni 12 kuud.

„Selleks, et kogukonda naasmine oleks läbimõeldud, planeeritud ja vabanejat toetav lahendab majutusteenus üheltpoolt ajutise eluaseme küsimuse. Teisalt annab koos igapäevase nõustamisega vabanenule võimaluse järk-järgult ühiskonnaeluga kohaneda. Selle tulemusel suureneb omakorda kogu ühiskonna turvalisus,“ räägib kriminaalpoliitika osakonna projektijuht Stanislav Solodov teenuse olulisusest.

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 25. september 2023 kell 10.00.

Hanke eeldatav maksumus on 366 249 eurot ja teenuse osutamine kestab kuni 31.12.2024. Seni on majutusteenust pakkunud erinevad mittetulundusühingud, kelle lepingud kehtivad veel septembri lõpuni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2023 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine