Kesklinna kortermajad saavad turvalisustoetust

TallinnTallinna Kesklinna korteriühistud ja -ühisused või majaomanikud saavad projekti „Turvaline kodu“ raames taotleda toetust, et muuta hoovid turvalisemaks.

Toetust antakse kortermajade välisustele või väravatele snepper-, taba- ja fonoluku, kaitseriivi vms paigaldamiseks, samuti õue välisvalgustuse, tehniliste valveseadmete, sensorite või infrapunakiirgurite abil töötavate välisvalgustite paigaldamiseks. Toetust võib kasutada ka ohtlike hoovielementide nagu vanad mänguvahendid, pesukuivatuspuud jms eemaldamiseks; hoovi liikluskorraldusvahendite, ohutähiste ja turvapiirete paigaldamiseks või grafiti puhastamiseks.

Toetust antakse kuni 30% projekti maksumusest. Maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on kuni 400 eurot.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 30. septembriks aadressile Nunne 18, 15058 Tallinn. Kontaktisik on Kesklinna valitsuse linnakeskkonna osakonna vanemspetsialist Henri Jürlau, tel 645 7212, henri.jyrlau@tallinnlv.ee. Taotlused võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna eelviidatud e-aadressile.

Taotluse peab allkirjastama korteriühistu juhatuse esimees (või volitatud isik) või korteriühisuse poolt määratud valitseja (või volitatud isik) või majaomanik. Projekt tuleb esitada koos asukohaskeemi ja seletuskirjaga, lisades fotod hetkeolukorrast objektil. Esitama peab vähemalt kolm hinnapakkumist kavandatava töö kohta.

Toetuse väljamaksmiseks tuleb toetuse saajal esitada hiljemalt 15. novembriks linnaosa valitsusele projekti kuluaruanne, fotod tehtud töödest ja tööde ülevaatamise akt.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC