Kinnisvaraliidud arutlevad kasvavate väljakutsete üle kinnisvarasektoris

Tallinnas, Kumu auditooriumis toimub reedel, 09. novembril üheteistkümnendat aastat järjest rahvusvaheline konverents “Kinnisvara 2012”, kus turuosalised arutlevad kinnisvarasektoris ja majanduses toimuva üle ning kuulutatakse välja Kinnisvara Guru 2012.

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul pakub tänavune konverents sisukat programmi, rahvusvaheliselt tunnustatud esinejaid ja arvukaid diskussioone. Konverentsile on oodata üle 200 inimese mitmetest erinevatest riikidest.

„Tänavuse konverentsi teema on “Kinnisvaraturu kasvavad väljakutsed“, mis julgustab osalejaid analüüsima üheskoos kinnisvaraturu hetkeolukorda ja leidma lahendusi, kuidas muutuda efektiivsemaks ja konkurentsivõimelisemaks ning astuda vastu uutele väljakutsetele,“ lisas Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse esimees Tambet Tiits.

Kinnisvaraliidud kuulutavad konverentsil välja Kinnisvara Guru 2012, mille eesmärk on tunnustada neid inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut. 2011. aastal pälvis tiitli Riigi Kinnisvara AS.

Konverentsi avab SEB Panga juhatuse esimees Riho Unt. Peaesinejateks on Colliers Internationali EMEA Corporate Solutions juht Karel Stransky ning DTZ Kesk-Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna analüüsiüksuse juht Magali Marton. Täpsema informatsiooni konverentsi ja programmi kohta leiate siit.

Konverentsi korraldavad Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid. Liitude ühist kinnisvarakonverentsi on korraldatud alates 2002. aastast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

5 + 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

20.09.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?