Sel reedel korraldavad Eesti kinnisvaraliidud rahvusvahelise kinnisvarakonverentsi

Homme, 7. novembril toimub Kumu auditooriumis rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2014”, kus sel aastal astub üles 28 oma ala väga tunnustatud eksperti ning kuulutatakse välja „Kinnisvara Guru 2014“.

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul pakume sel aastal kõigile turuosalistele põnevat ning sisutihedat programmi, kus analüüsime majanduses, kaubanduskinnisvaras ja ärikinnisvaras toimuvat. Olulise osa programmist moodustab riigi kinnisvarastrateegia teema, kus otsime vastust küsimusele: Millist kinnisvara riik vajab? Samuti on fookuses ehitus- ja investeeringute temaatika. „Tänavuse konverentsi üldteema „Teateid kinnisvaraturult – ILUSTAMATA“ saigi valitud just seetõttu, et aru saada, missugune on reaalne kinnisvaraturu seis ning missuguseks kujunevad lähiaastad,“ lisas Rüütel.

Konverentsi avab majandus- ja taristuminister Urve Palo, peaesinejateks on Colliers International’i Ida-Euroopa kaubanduspindade agentuuri tegevdirektor Sean Briggs, SEB Panga majandusanalüütik Ruta Arumäe ning KPMG Baltics maksuteenuste juht Joel Zernask.

„Kolmeteistkümnendat aastat järjest toimuv konverents on kinnisvaraturul igasügisene oodatud suursündmus, mille peamine eesmärk on ühendada kõiki selles sektoris tegutsevaid ettevõtteid, organisatsioone ning inimesi,” selgitas Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu juhatuse esimees Jüri Kröönström.

Kinnisvaraliidud kuulutavad tänavusel konverentsil 12. korda välja „Kinnisvara Guru 2014“ – selle tiitli eesmärk on tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut. Eelmisel aastal pälvis selle tiitli SA KredEx.

Konverentsi korraldavad Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid. Liitude ühist kinnisvarakonverentsi on korraldatud alates 2002. aastast. See on traditsionaalne iga-aastane Baltimaade suurim ja vanim kinnisvarakonverents, kus nende aastate jooksul on osalenud üle 3000 inimese.

Täpsema informatsiooni konverentsi ja programmi kohta leiate aadressilt:

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC