Kinnisvarapäev

Eesti Majaomanike Ühenduste Liit ja Eesti Maa- ja Majaomanike Liit pöörduvad Eesti Vabariigi Peaministri ja Vabariigi Valitsuse poole juhtimaks tähelepanu 10. detsembril tähistatavale Kinnisvarapäevale. Eesti Maa- ja Majaomanike Liit on Rahvusvahelise Kinnisvara Omanike Organisatsiooni (Union Internationale de la Propriété Immobiliere) – U.I.P.I liige. U.I.P.I Täitevkomitee kokkusaamisel Brüsselis otsustati iga aasta 10. detsembril hakata ametlikult tähistama Kinnisvarapäeva. U.I.P.I. korraldab üritusi rahvusvahelisel tasandil ja kutsub üles tähistama organisatsioone Kinnisvarapäeva ka siseriiklikult.

Allakirjutanud on arvamusel, et mittetulundusühingud toimivad efektiivselt ning on oluliseks abiks kodanikuühiskonna kujundamisel Eesti Vabariigis.

Sageli ei ole mittetulundusühingute rahastamine kiire ja küllaldane. Samuti ei saa nõustuda nn projektipõhise ja Euroopa Liidu institutsioonidest taotletavate menetluskäigu pikkusega. Ei nähta ette rahalisi vahendeid esmase toimiva struktuuri – bürooüüri, kantseleikaupade, sidekulutuste, tegevjuhtkonna ja sekretariaadi kulutuste katmiseks.

Eeltoodud küsimuste selgitamiseks tahaksime paluda peaministri vastuvõttu ning isiklikku tähelepanu.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.09.2022 Ärikinnisvara vahendamine