Kodukaart kogub võimu!

Oktoobris tehtud jõupingutused, mil töötasime pingsalt ka nädalavahetuseti, et Kodukaart jõuaks koos kõigi vajalike soodustusega inimeste postkasti, on tänaseks vilja kandnud. Kaardi aktiivne kasutamine toob kasu nii koduomanikule kui ka õnne kaupmeeste õuele, eriti veel majanduslanguse olukorras. Ühelt poolt on meie liikmete arv tänaseks kasvanud 15 900-ni, teisalt on ka soodustust pakkuvate ettevõttete arv märkimisväärselt suurenenud.

Esialgu suunasime teraviku kõige prioriteetsemale valdkonnale – koduga otseselt seotud vajalikele kaupadele ja teenustele, on ju kaardi nimi just Kodukaart. Paljud Eestis käibel olevad sooduskaardid on teinud just selle vea, et lõppastmes ei saa kodanik aru, kellele on suunatud soodustused, ning milliste kaupade ja teenuste eest siis allahindlust saab. Otseselt kinnisvara omamisega seotud sektoris kavatseme edasi töötada suuremate ja rohkemaarvuliste soodustuste nimel meie liikmetele.

Tänaseks oleme hakanud tasapisi ka külgnevaid valdkondi välja arendama. Liikmetelt on tulnud tagasisidet, et korteri ja maja kõrval on nende suuremad kulud seotud transpordiga – eeskätt autohoolduse ja kütusega. Olemegi selle valdkonna võtnud aktiivselt käsile, kui enne oli meiega liitunud Euro Oil, siis tänaseks pakub ka Olerex oma teenindusjaamades 25 senti soodustust ning Vianor ja Rehviekspert erinevalt toodetelt 10-15%.

Teiste liitunud ettevõttetega saab tutvuda www.omanikud.ee/kodukaart

Tulevikuplaanidest rääkides, peame aktiivseid läbirääkimisi ka Eesti ühe suurima raamatupoodide ketiga ning samuti oleme läbirääkimas pangandussektori esindajaga. Mine tea, võib-olla saab tulevikus sarnaselt ISIC-ule ka Kodukaardiga pangatehinguid teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 2 = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus