Koduomaniku õigusbüroo – usaldusväärne teenus fikseeritud hinna eest

Koduomanike Õigusbüroo on oma arengufaasis läbinud järjekordse etapi – oktoobris käivitatud büroo poole pöörduvad igakuiselt kümned liikmed oma õigusalaste probleemide ja küsimustega. Välja on koorunud peamised valupunktid, mis jäävad asja- ja võlaõiguse valdkonda, enim oleme lahendanud just kaasomandiga seonduvaid kaasusi.

Lisaks regulaarsetele vastuvõttudele, mida on võimalik telefoni või meili teel kokku leppida, manageerime ka “küsi juristilt tasuta” liidest, mis on liikmete seas kogunud arvestatavat populaarsust, viimase kuu jooksul on peaaegu 100 inimest kasutanud säärast operatiivset liikmeteenust.

Kuid üks etapp on läbitud ning aeg on teha arenguhüpe jõudmaks uuele kvaliteedile. Koduomaniku Õigusbürood asub peajuristina vedama Kaspar Sadrak. Kaspar on omandanud juriidilised teadmised Ülikoolis ja Õigusinstituudis ning praktiseerinud peaasjalikult tsiviilõiguse vallas, spetsialiseerudes asja- ja võlaõigusele, tuues kaasa ka pikajalise kogemuse notariaalsete lepingute koostamise vallas.

Taaskord tuleb tõdeda, et Eesti on väike, sest Kaspar alustas oma õigusalast karjääri just Koduomanike Õigusbüroo nõukogu ja Omanike Keskliidu juhatuse liikme Priidu Pärna notaribüroos.

Seoses uue juhi tulekuga asub Koduomaniku Õigusbüroo uuenduste lainele. Õigusteenuse puhul on kliendile lisaks teenuse kvaliteedile alati oluline ka selle hind. Kuna Omanike Keskliidu näol on tegemist mittetulundusühinguga oleme seni suutnud pakkuda turuhinnast madalamat teenuse tunnihinda. Kuid, kui klient peab õigusteenuse eest oma rahakotti kergendama, pole niivõrd oluline tunnihind, kuivõrd teenuse lõppmaksumus. Seega, pakkumaks kliendile paremat ning usaldusväärsem teenust oleme üle läinud fikseeritud hindade poliitikale.

Pöördudes Koduomaniku Õigusbüroo poole ei panda mitte stopperit tiksuma, vaid esialgu hinnatakse, kas juriidilisel toimingul või vaidlusel on jumet ning seejärel pakutakse välja fikseeritud hind. Kusjuures esialgne konsultatsioon on Omanike Keskliidu liikmele tasuta. See välistab Eesti õiguspraktikas levinud olukorra, kus õigusteenuse lõpphind tuleb kliendile “halva üllatusena.”

Koduomaniku Õigusbüroo pakub Omanike Keskliidu liikmetele -30% soodustust nii õigusalaselt konsultatsioonilt, õigusdokumentide koostamiselt kui ka kohtus esindamiselt.
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC