Linnajuhid tutvusid linnale kuuluva kinnisvara hetkeolukorraga Nõmmel

www.tallinn.eeEelmise nädala lõpus tutvusid Tallinna abilinnapea Eha Võrk, Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ja linnavaraameti juhid Nõmmel asuvate linnale kuuluvate kinnistutega. Ringsõidu eesmärk oli üle vaadata linnale kuuluva kinnisvara hetkeolukord ja kaardistada investeerimisvajadusi.

Valdkonna eest vastutav abilinnapea Eha Võrk rääkis, et koostöös linnaosavalitsustega on viimastel kuudel tutvutud linnale kuuluva kinnisvaraga, nii maade kui ehitiste olukorraga. „Oleme probleemsetele objektidele parimat lahendust otsinud ning mõnelgi puhul juba ka leidnud. Näiteks tuleb Nõmme linnaosas leida uus rakendus mitmele kasutusest välja langenud hoonele, Nõmme gümnaasiumi kinnistule plaanitakse spordihoonet ning Pihlaka tänava sotsiaalmaja siseruumid vajavad värskendamist.“

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul oli ringkäigu eesmärk vaadata üle objektid, mis juba järgmise aasta eelarveplaanides või ka pikemas vaates eelarvestrateegias. „Lisaks kavandatavatele uusehitistele nagu Nõmme gümnaasiumi juurde rajatav spordihoone, tutvuti ka majadega, kus tegevused sees, kuid mis vajaksid investeeringuid. Üheks selliseks oli Nõmme gümnaasiumi põhikoolihoone, kuhu on õpitingimuste parendamiseks kavandatud juurdeehitus. Samuti vajaks lähiaastatel investeeringuid ema ja lapse turvakodu.  Tutvusime ka Mai 23 asuva endise Nõmme huvikooli hoonega, mis praegu kuulub veel Tallinna haridusametile, kuid mille osas on Nõmme linnaosal huvi see enda bilanssi võtta,“ lisas linnaosavanem.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

14 − 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!