Mapri Ehitus ehitab Paidesse Valgekivi ärikeskuse

Mapri ehitab Paidesse Prääma teele kolmest hoonest koosneva Valgekivi Ärikeskuse, mille on Valgekivi OÜ. Esimesse hoonesse tulevad rentnikeks Stokker, Würth, Hüdroscand ja WEG Eesti.

Paidesse endise piimakombinaadi krundile Prääma tee 11c tuleb kolmest hoonest koosnev Valgekivi Ärikeskus. Esimene, 3500 ruutmeetrine hoone saab valmis 2021. aasta jaanuaris.

Aare Parts, kinnisvaraga tegeleva tellijafirma Valgekivi OÜ juhatuse liige ütleb, et tehnokülasid on igal pool Eestis, aga Paides ei ole midagi taolist tehtud. “Siin ei ole uusi äri-, lao- ja teeninduspindasid viimasel ajal ehitatud ja ettevõtted on vanades ruumides. Oleme varem toimetanud Pärnus, tahame näidata elu võimalikkust väljaspool Tallinna ja see tuleb meil hästi välja. Järvamaa inimesed saavad peagi teha tööd ja vajalikke kaupu-teenuseid soetada värsketel pindadel tänapäevastes tingimustes,” räägib Parts.

Teises ja kolmandas hoones, mis valmivad tuleval suvel, on rendipinda kokku 4000 ruutmeetrit. Rendipindade suurused on vahemikus 100 – 2000 ruumeetrit.

Tarmo Roos, Mapri Ehituse tegevjuht: “Mapri Ehituse jaoks on Valgekivi ärikeskuse eriline seetõttu, et oleme kliendi protsessidesse kaasatud algusest peale, meilt pärineb ka projekteerimine ja eeltöö käis juba aasta otsa. Koostöös tekkinud mõtted suunasime kohe projekteerimisse ja ehitusse. Meil on alati palju ideid ja moodsaid lahendusi, mida kliendiga arutada, kuna ehitame sarnaseid hooneid aastas kümneid, aga tellijale võib projekt olla ainus mitme aasta jooksul.”

ehitusturul jätkub Tarmo Roosi sõnul vilgas tegutsemine ja ei ole kevadisele seisakule vaatamata vähenenud. “Juba on näha, et sügisel käivituvad mitmed kevadel ootele jäänud projektid ning kellelgi pole mahti käsi rüppe lasta,” hindab ta turu olukorda.

Mapri OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandusehitus ning betoonitööde tegemine. Kogu Eestis ja Lätis ehitava Mapri Ehituse 2019. aasta konsolideeritud ehitustööde maht oli ligi 86 miljonit eurot, annab tööd 120 inimesele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

54 − = 53

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine