Merko ehitab Kalamajja kaks targa kodu lahendusega kortermaja

Merko alustas kahe hubase kortermaja ehitust Kalamajas aadressil Vana-Kalamaja 31 / Suur-Laagri 2. Isikupärased ja targa kodu lahendusega varustatud korterid on sissekolimiseks valmis tänavu sügisel.

„Kalamaja on kodusoetajate poolt kõrgelt hinnatud piirkond, kuhu oleme planeerinud ümbruskonnale iseloomuliku arhitektuuriga kaks hubast korterelamut. Lisaks heale asukohale on korterid varustatud targa kodu lahendusega, mis võimaldab nutitelefonist või tahvelarvutist juhtida korteri kommunikatsioone ja elukeskkonda,“ ütles Merko Ehitus Eesti elamuehitusdivisjoni direktor Tiit Kuusik.

Vana-Kalamaja 31 / Suur-Laagri 2 nurgale kerkivas kahes 3-korruselises kortermajas on kummaski kuus korterit ja soklikorrusel kaks äripinda. Kolmanda korruse korterid muudab isikupärasteks paiknemine kaldkatuse all, igal korteril on avar lodža või terrass. Majadevaheline ala on piiratud aiaga ja kujundatud privaatseks õuealaks koos parkimiskohtade ja meeldiva puhkealaga.

Hooned on kavandanud arhitekt Paavo Kais, sisearhitektid on Eerik Olle ja Ahti Peetersoo. Korteriomanikud saavad valida 4 viimistluspaketi vahel. Korterite keskmiseks ruutmeetrihinnaks kujuneb ca 2500 eurot, äripindadel ca 1650 eurot. Lisainformatsioon kodulehel .

Hooned paiknevad rahulike tänavate ääres, 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel vana- ja kesklinnast ning Balti jaamast. Ümbruskonnas asuvad kauplused, koolid ja lasteaiad, asukohale lisab atraktiivsust mere, Lennusadama ja kultuurikilomeetri lähedus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal