Merko Ehitus: Ettevõtte uueks juhatuse esimeheks Ivo Volkov

MerkoAS Merko Ehitus Eesti nõukogu nimetas ettevõtte uueks juhatuse esimeheks Ivo Volkovi, kes asub ametisse 1. jaanuaril 2020. Senine juhatuse esimees Keit Paal jätkab ametis 2019. aasta lõpuni. Ivo Volkovi kõrval jätkavad AS Merko Ehitus Eesti juhatuse liikmetena Jaan Mäe, Alar Lagus ja Veljo Viitmann.

„Meil on väga hea meel, et oleme oma meeskonda leidnud Ivo Volkovi näol võimeka eestvedaja, kelle senine töö tipptasemel konkureerivate ettevõtete juhtimisel toob Merkosse juurde kogemusi ja täiendavat kompetentsi. Usume, et Ivo on tugev täiendus Merko kogenud meeskonnale, et jätkata meie tellijatele parima ehitusteenuse ja korteriostjatele parima toote pakkumist,“ kommenteeris AS Merko Ehitus Eesti nõukogu esimees Andres Trink.

„Senine juhatuse esimees Keit Paal ja juhtkond laiemalt on koos töötajatega teinud Merko kontserni suurimas tütarettevõttes head tööd – on tehtud uusi investeeringuid, panustatud ettevõtte digiehituse ja kvaliteedijuhtimise valdkonna arendamisse ja käivitatud mitmeid olulisi arendusprotsesse. Ka majandustulemuste poolest on ettevõte olnud heas seisus ja see on tugev alus, millelt edasi minna,“ lisas Trink.

Ivo Volkov töötab praegu PKC Group Plc Euroopa ja Lõuna-Ameerika tootmistegevuste asepresidendina, lisaks on ta PKC Eesti AS-i juhatuse liige. Varasemalt on ta olnud PKC Group Plc Lõuna-Ameerika regionaalne direktor, PKC Eesti AS-i juhatuse esimees, Cargotec Estonia AS-i juhatuse esimees ning töötanud erinevatel positsioonidel Elcoteq kontsernis.

“Mul on suur au ja hea meel, et mind valiti Eesti ühe väärtuslikema ettevõtte tütarettevõtte juhiks. Liitun Merkoga põneval ja muutusterohkel ajal, mis nõuab konkurentsis püsimise ja ettevõtte edasise arengu nimel kõvasti pingutamist. Pärast pikka kogemuste omandamist rahvusvahelistes ettevõtetes nii Eestis kui kaugemal usun, et suudame koos Merko professionaalse ja pühendunud meeskonnaga hoida edu kinnisvara- ja ehitusturul ka tulevikus. Omalt poolt tahan anda selleks oma parima,” ütles Ivo Volkov.

AS Merko Ehitus on rahvusvaheline kinnisvara- ja ehituskontsern, mille tütarettevõtted tegutsevad Eestis, Lätis, Leedus ja Norras. Kontsernis töötab üle 760 töötaja ning Eesti tütarettevõttes ligi 500 inimest. AS Merko Ehitus Eesti pakub terviklikku peatöövõtu teenust hoonete, insener- ja energiarajatiste ehituses, lisaks teostab oma tööjõuga betoonitöid, torustike ja teede ehitust. Merko on Eesti suurimaid korteriarendajaid, olles rajanud kodu tuhandetele peredele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal