Merko Ehitus: Noblessneri sadamalinnakus käivitatakse Allveelaeva arendusprojekt

Merko EhitusASi Merko Ehitus ja ASi BLRT Grupp ühisettevõte Kodusadam OÜ on otsustanud käivitada Noblessneri sadamalinnakus Allveelaeva arendusprojekti, mis hõlmab üht kortermaja 148 korteri ja 11 äripinnaga.

B-energiaklassiga korterelamus aadressil Allveelaeva 4 (merko.ee/allveelaeva) asuvate korterite suurused jäävad vahemikku 28–104 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 3500 eurost. Parkimiskohad asuvad hoone esimesel ja -alusel korrusel, privaatses haljastatud sisehoovis on puhke- ja mängualad. Allveelaeva 4 arhitektuurilahenduse autorid on arhitektid.

Väärika ajalooga Noblessner (noblessner.ee) on kujundatud kaasaegseks elukeskkonnaks, kus elamute ümber on terviklik väljakute, pargialade, mereäärse promenaadi ja kvaliteetsete vaba aja veetmise võimalustega. Merko ja BLRT koostöö esimese projektina valmis 2019. aastal Staapli tänavale neli kortermaja 198 korteri ning 17 büroo-, toitlustus- ja kaubanduspinnaga. Ehitamisel on ka viie kortermajaga Vesilennuki kinnisvaraarendusprojekt (merko.ee/vesilennuki).
Noblessneri korteriarendusprojekte arendab 2014. aastal loodud ühisettevõte Kodusadam OÜ. AS Merko Ehitus ning AS BLRT Grupp omavad kumbki sellest 50%.

AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri- ja elamuehituse töid ning arendab elukondlikku kinnisvara. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC