Merko: Kražių Namai korteriarendusprojekti käivitamine

MerkoAS-i Merko Ehitus kontserni kuuluv ettevõte UAB Merko Bustas on käivitanud ja alustanud Vilniuse südalinnas vanalinna läheduses asuva Kražių Namai korteriarendusprojekti ehituse. Modernsesse Kražių Namai arendusse tulevad ühed esimesed A-energiaklassiga kortermajad Leedus.

Kražių Namai korteriarendus (www.kraziu.lt) koosneb kahest kolmekordsest hoonest, milles on kokku 27 korterit. Kortereid iseloomustvad tänu A-energiaklassile madalad küttekulud ning igal korteril on rõdu või terrass. Parkimiskohad ja panipaigad asuvad hoone maa-alusel korrusel. Privaatsust ja turvalisust lisavad nelja korteriga trepikojad ning maju ümbritsev lukustatud siseõu. Korterite ruutmeetri hind jääb vahemikku 2170–3200 eurot. Hoonete arhitektuurse lahenduse on teinud Tadas Balčiūnas architecture bureau.

Kahe kortermaja brutopind on kokku ligikaudu 2400 m² ning arendusprojekti maksumus on suurusjärgus 3-3,5 miljonit eurot.

Merko on Leedus (www.merko.lt) arendanud ja ehitanud erinevaid korteriarendusprojekte, sealhulgas sel aastal valminud Bajorų Dominija viimane etapp. Baltikumis on Merko arendanud ja ehitanud kodusid tuhandetele peredele. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab ettevõte arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 35 = 41

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.02.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine