TTÜs on linnauuenduse konverents 8.-10. oktoobril

Tallinna Tehnikaülikool8.-10. oktoobrini on Tehnikaülikoolis konverents „Linnauuendus – mitmekesistuvad eluaseme ja avaliku ruumi arendused. Urban renewal – diversified responses to the development of housing and public space in cities“. Konverentsi korraldavad Põhjamaade linna- ja eluasemeuurijate interdistsiplinaarne võrgustik (NSBB) ning Tallinna Tehnikaülikool. Konverentsi töökeeleks on inglise keel ning see toimub Tehnikaülikoolis.

NSBB’14 teadus- ja korralduskomisjoni esimees ja TTÜ sotsioloogiaprofessor Katrin Paadam: „Linnauuenduse teema on tähtis igal tasandil – elanikust arendajani ja arhitektist linnapoliitikuteni. Eriti aktuaalne on see ajastul, mille märksõnadeks on sageli vastanduvad individualiseeritud eelistused ja linnade ja elamisruumi jätkusuutlik areng, erahuvi ja avalik huvi.“

Konverents käsitleb linnauuendust selle erinevates avaldumisvormides kui üht olulist protsessi kaasaegse linnaruumi ja linnaelu kujundamisel. Arutelude fookuses on tihedalt seotud kvaliteetse eluaseme, elamisväärse naabruskonna ja avaliku linnaruumi kättesaadavuse temaatikad.

Konverentsi peaesinejateks on Norra Tehnikaülikooli (NTNU) arhitektuuriteaduskonna professor, arhitekt Eli Støa; Taani Aalborgi Ülikooli professor, arhitekt Claus Bech-Danielsen; Austraalia Griffithi Ülikooli sotsioloogia professor Ian Woodward, ning Tallinna peaarhitekt Endrik Mänd.

Konverentsi programm: www.ttu.ee/nsbb14

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 1 = 5

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!