Nasdaq: EfTEN Real Estate Fund III AS-i aktsiate tingimuslik noteerimine Balti põhinimekirjas

NasdaqNasdaq Tallinna börsi Noteerimis- ja Järelevalvekomisjon otsustas täna, 27. oktoobril 2017. a teha EfTEN Real Estate Fund III AS-ile erand Reglemendi osa Noteerimisnõuded punktides 6.2. ja 6.3. sätestatud nõuetest ning rahuldada tema taotluse ja noteerida tema kuni 3 222 535 aktsiat nimiväärtusega 10 eurot (EfTEN Real Estate Fund III aktsia, ISIN kood: EE3100127242) Börsi Põhinimekirjas tingimusel, et:

  • Pakkumine on toimunud vastavalt prospektis kirjeldatud tingimustele ja pakkumistulemused on avalikustatud;
  • Pakkumise õnnestumise korral on pakutavad aktsiad kantud investorite väärtpaberikontodele Eesti Väärtpaberite Registris;
  • Pakkumise õnnestumise korral on aktsiakapitali suurendamine äriregistris registreeritud;
  • Emitent on pärast ülalnimetatud tingimuste täitmist esitanud Börsile aruande, mis sisaldab teavet tingimuste täitmise kohta.

Loetletud tingimuste täitmisel on EfTEN Real Estate Fund III AS-i aktsiate esimeseks kauplemispäevaks 1. detsember 2017. a, või juhul, kui aktsiakapitali suurendamise kannet ei ole äriregistris tehtud hiljemalt 30. november 2017. a, kahe päeva möödumisel pärast aktsiakapitali suurendamise registreerimist ja tingimuste täitmise aruande esitamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

24 − 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!