Navigaatori äri- ja büroohoonele paigaldatakse nurgakivi

Kesklinna rajatavale äri- ja büroohoonele Navigaator paigaldatakse 29. novembril 2012. Capital Milli tellimusel ehitab eksklusiivse ärihoone YIT AS aadressil Laeva 2. Silmapaistva arhitektuurse lahendusega ja ehitustehniliselt nõudlik Navigaator hakkab ilmestama kesklinna ja sadama vahelist ala, olles kogu piirkonna edasiseks arengumootoriks.

AS YIT Ehituse juhatuse liikme Toomas Rappi sõnul on ehitustööd planeeritud graafikus. Tavapäraselt näeb kõrvaltvaataja ehitustööde arengut alles siis, kui ehitajal vundament paigas ja maa seest kerkima hakkab. Sellesse perioodi jääb ka hoonele panek. Ootame ehitajasõbralikku talveperioodi betoonitööde tegemiseks.

Capital Mill OÜ partneri Marko Kull hinnangul on nad ehituse käiguga väga rahul. Huvi vastu üürnike poolt on olnud suur, samas peab nentima, et kuna tegemist on rahvusvaheliste üürnikega, siis läbirääkimised kestavad tavapäraselt kauem. on seadnud eesmärgiks peale väga hea energiaklassi saavutamist taotleda hoonele ka rahvusvaheliselt tunnustatud LEED Gold sertifikaati, mille omandamisel saab Navigaator teerajajaks esimese taolise kõrge energiaklassiga hoonena kogu Baltikumis.

Nurgakivisse asetatakse tavapäraselt selle päeva ajalehed, kehtivad rahatähed ja projektiga seonduvad infomaterjalid. paigaldavad Capital Mill OÜ ja YIT AS esindajad neljapäeval 29.11.2012 kl. 15:00.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

8 + = 12

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal