NCC alustas Pärnaõue eluasumi laiendamist

NCC Elamuarendus rajab Tallinna Haabersti linnaossa lisaks 130-le korterile veel kaks neljakorruselist energiasäästlikku kortermaja kokku 38 korteriga. Ehitus algab sel nädalal ja lõppeb käesoleva aasta jooksul.

Mõlemas neljakorruselises majas saab olema kokku 19 kahe- kui kolmetoalist korterit. Kõik korterid on rõdudega ning iga korteri juurde kuulub panipaik hoone esimesel korrusel. Lisaks ehitab NCC elamurajooni mänguväljakud ja rohealad.

Valmivad korrusmajad ehitatakse vastavalt energiaklass ”B” nõuetele ning nende ruutmeetri arvutuslik energiakulu ulatub vaid 108 kilovatt-tunnini aastas. Korrusmajade arhitekt on Ilmar Klammer ning hooned projekteeris EA Reng AS. NCC Ehitus annab kõikidele korteritele kolme aasta pikkuse ehitusgarantii.

“Pärnaõuet iseloomustab kõrge ehituskvaliteet, terviklik kontseptsioon ja soodne asukoht,” lausus NCC Elamuarendus OÜ juhataja Priit Aer. „Liigume projektiga edasi tempos, mille järgi valmib igal aastal vähemalt kaks-kolm korrusmaja.“

Pärnaõue eluasumis on eelnevatel aastatel valminud kokku sada korterit, juulis valmib täiendavalt 31 ning aasta lõpus 38 korterit. NCC alustas Pärnaõue elurajooni arendust 2008. aastal, kümneaastases perspektiivis peaks Rannamõisa ja Vana-Rannamõisa tee vahel asuma uus ja kaasaegne linnakvartal kokku enam kui 40 kortermajaga.

Lisaks Haaberstis asuvale Pärnaõuele arendab NCC suurematest projektidest veel Viimsis Tammeõue ja Mustamäel Rabaküla elurajoone. Koos käimasolevate detailplaneeringutega loob ettevõte Tallinnasse ja Harjumaale üle 2000 uue kaasaegse kodu.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC