Nordecon: Lepingu sõlmimine Ülemiste hariduskompleksi ehituseks

NordeconAS Nordecon kontserni ettevõte Nordecon Betoon OÜ (brändinimi NOBE) ja Mainor Ülemiste AS sõlmisid töövõtulepingu Ülemiste hariduskompleksi esimese etapi projekteerimis- ja ehitustööde teostamiseks aadressil Valukoja 9, Tallinn. Esimeses etapis rajatakse ligikaudu 6 000 m2 brutopinnaga Tallinna Rahvusvahelise kooli hooneosa ja Ülemiste kogukonnahoone.

Ehitustööde kogumaksumuseks on ligikaudu 11,5 miljonit eurot ilma käibemaksuta, tööd lõppevad lepingu kohaselt 2024. aasta detsembris.

Ülemiste hariduskompleks on objekt, mille kohta Nordecon AS on 10.03.2022. aastal börsiteavituse juba teinud. Käesolevaga sõlmiti sellele objektile uus vähenenud mahuga projekteerimis- ja ehitusleping, mida asub täitma Nordecon Betoon OÜ.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Soomes, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2022. aasta konsolideeritud müügitulu oli 323 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 580 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.09.2023 Kinnisvara müügikoolitus