Nordecon sõlmis ehituslepingu Veskitammi liiklussõlme ehituseks

NordeconAS Nordecon, Maanteeamet ja sõlmisid lepingu Tallinna piirile Laagrisse rajatava Veskitammi liiklussõlme ehituseks, mis hõlmab:

  • põhimaantee number 4 renoveerimist kilomeetritel 13-13,7 linnast väljuval suunal ning kilomeetritel 13-13,6 linna siseneval suunal;
  • Vanasilla, Nõlvaku ning Seljaku tänavate ümber ehitamist;
  • kergliiklejatele mõeldud tunnelite välja ehitamist põhimaantee, Veskitammi tänava ning raudtee alla koos kõigi vajalike kommunikatsioonidega;
  • täiesti uute Jälgimäe-Topi ning Urda kogujateede ehitamist;
  • sadevee-, reoveekanalisatsiooni-, drenaaži-, survekanalisatsiooni-, vee- ja gaasitorustiku ehitamist;
  • elektriülekandeliinide, telekommunikatsioonisüsteemide ja välisvalgustuse rajamist.

Projekti on ligi 6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad selle aasta märtsis ning kogu liiklussõlm valmib 2019. aasta novembris.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2017. aasta konsolideeritud auditeerimata müügitulu oli 231 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 740 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC