Oberschneider ostab Ober-Haus kinnisvaraagentuuri aktsiate kontrollpaki

Ober-HausOber-Hausi juhatuse esimees teatas, et omandas täna Kesk- ja Ida-Euroopa suurima kinnisvarafirma Ober-Hausi Kinnisvara aktsiate kontrollpaki.

Oberschneider koos veel mõnede Ober-Hausi juhtkonna liikmete ja kinnisvarafirma töötajatega omandas firma Ober-Hausi Kinnisvara aktsiad seniselt peaaktsionärilt Real Estate Investment Fund III, L.P.

Raha aktsiate ostutehinguks saadi Pareks Banka poolt korraldatud võlakirjade emissioonist ning Oberschneideri ja juhtkonna poolt investeeritavast rahast.

Otsus agentuuri ostmiseks lähtus ühelt poolt õigetest turutingimustest ajal, kui soovis oma investeeringut realiseerida ning teiselt poolt olemasolevatest ressurssidest tehingu sooritamiseks.

“Me olime selle tehingu kallal töötanud juba aasta ning lõpuks leidsime, et oleks parim lahendus, kui kuuluks järgmises kasvufaasis juhtkonnale ja mõnedele töötajatele,” ütles Oberschneider.

Ober-Hausi Kinnisvarafirma on Kesk- ja Ida-Euroopas tuntud kui suurim ühe kaubamärgiga kinnisvarateenuste ja seda nii oma leviku kui ka maaklerite arvu poolest nii Balti regioonis kui ka Poolas. Omades 31 esindust kogu regioonis, on ettevõtte strateegiaks suurendada jätkuvalt oma peamiste agentuuriteenuste kasvu kõikides Euroopa Liidu riikides.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC