Kinnisvarakool & koolitus: Ehituslepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine – praktikas esinevad probleemid
Kinnisvarakool: Planeerimis-ehitusvaldkonna spetsialisti täiendõppeprogramm
Kinnisvarakool: Kinnisvaramaakleri stardiprogramm
Kinnisvarakool: Kinnisvaramaakleri ABC koolitus
 

Coop Pank: Ostad 100 000-eurose korteri? Arvesta veidi enam kui 1000 eurot lisakuludeks

Coop PankKodu ostmist planeerides tasub jätta eraldi puhver ka ostuga kaasnevate kulude jaoks. Millised kulud kaasnevad eksperthinnangu, laenulepingu ja notaritoimingutega, selgitavad Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova ning notar Annika Kuimet.

Võtame näiteks 100 000 eurot maksva korteri ja arvutame läbi peamised koduostuga seotud lisakulud.

Notar ja riigilõivud: umbes 650–750 eurot

Notar Annika Kuimeti sõnul ei sõltu notaritasu üksnes kinnisvara hinnast. Kodulaenuga ostmisel mõjutavad seda ka laenusumma ja kinnisvarale seatava hüpoteegi suurus. Kui ostja raha hoiustatakse tehingu ajaks notari deposiitkontol, lisandub hoiustamise tasu.

Näiteks 100 000-eurose korteri ja sama suure laenusumma puhul seatakse meie näites kinnisvarale 130 000-eurone hüpoteek. Notaritasu arvutamisel võetakse aluseks kaks kolmandikku ostuhinnast ehk 66 666,67 eurot ning kaks kolmandikku hüpoteegist ehk 86 666,67 eurot. Nende põhjal kujuneb notaritasuks koos käibemaksuga 588,01 eurot. Koos omaniku ja hüpoteegi kinnistamise riigilõivudega on kulu 745,51 eurot.

Kui sama korteri ostmiseks võetakse 70 000 eurot laenu, seatakse 91 000-eurone hüpoteek ning ostja 30 000 eurot hoiustatakse notari deposiitkontol, on notaritasud ja riigilõivud kokku 649,83 eurot.

Sama 100 000 € korter 70 000 € laen 100 000 € laen
Hüpoteek 91 000 € 130 000 €
Notaritasud 509,33 €* 588,01 €
Riigilõivud 140,50 € 157,50 €
Kokku 649,83 € 745,51 €

*Sisaldab 16,43 eurot 30 000 euro hoiustamise eest notari hoiukontol.

Seega mõjutab ka sama hinnaga kinnisvara puhul tehingukulu see, kui palju ostmiseks laenatakse ja kui suur hüpoteek seatakse. Kaugtõestamise korral lisandub notaritasule 24,80 eurot.

Pangaga seotud kulud: umbes 400 eurot

Kodulaenu saamiseks vajab pank ostetava kinnisvara eksperthinnangut. Eesti suuremate kinnisvarahindajate hinnakirjade järgi algab tüüpkorteri hindamine Tallinnas enamasti 290 eurost, mujal Eestis võib hind sõltuvalt piirkonnast olla nii madalam kui kõrgem. Meie näites arvestame 300 euroga.

Kodulaenulepingu sõlmimisega kaasneb üldjuhul ka lepingutasu, mille suurus sõltub panga hinnakirjast ja konkreetsest laenupakkumisest. Meie näites arvestame 100 euroga.

Kui laenu saamiseks kasutatakse lisatagatist, tuleb tellida eksperthinnang ka sellele. Kui lisatagatiseks on näiteks teine korter, võib see meie näites tähendada veel ligikaudu 300-eurost kulu.

Kui palju siis kokku kulub?

Võtame aluseks 100 000-eurose korteri, 70 000-eurose kodulaenu ja 30 000 euro hoiustamise notari deposiitkontol.

Koduostuga seotud kulud Näidiskulu
Korteri eksperthinnang 300 €
Panga lepingutasu 100 €
Ostu ja hüpoteegi seadmise notaritasu 492,90 €
Raha hoiustamine notari deposiitkontol 16,43 €
Omaniku kinnistamise riigilõiv 110 €
Hüpoteegi kinnistamise riigilõiv 30,50 €
Kokku 1049,83 €

Seega tasub 100 000-eurose korteri ostmisel meie näites arvestada veidi enam kui 1000 euroga koduostuga seotud lisakuludeks. Lisatagatise kasutamisel tuleb arvestada ka selle eksperthinnangu kuluga.

Täpne summa sõltub konkreetsest tehingust, sealhulgas laenusummast, hüpoteegi suurusest, hindajast ja panga pakkumisest.

Arvesta ka kindlustusega

Nii soetatud kui ka laenu tagatiseks olev kinnisvara tuleb kindlustada kogu laenuperioodiks. Kodukindlustus on jooksev kulu ning seetõttu ei ole seda näidisarvutusse lisatud. Soovi korral saab sõlmida ka laenumaksekindlustuse, et ootamatu töökaotus või pikk haigusleht makseraskustesse ei viiks.

Uuri, kas sulle kehtib mõni soodustus

Koduostuga seotud lisakulud võivad olla väiksemad, kui laenuvõtjale kehtib mõni panga eripakkumine. Näiteks Coop Panga Õpetaja kodulaenu ja Kodukaitsja kodulaenu puhul on lepingutasu 0 eurot ning pank hüvitab kinnisvara eksperthinnangust kuni 250 eurot ja esimese aasta kodukindlustuse makseid kuni 100 euro ulatuses.

Kinnisvarakool: AI kinnisvaramaaklerile: tööriistad, võimalused ja praktilised lahendused

Swedbank: Estonia’s economic growth picked up

SwedbankAccording to Statistics Estonia’s flash estimate, Estonia’s real GDP increased by 2.2% y/y and by 0.6% q/q (seasonally and working day adjusted – swda) in Q3 2026, in line with our expectations. The economy grew by an average of 2.2% y/y over the first three quarters of 2026.

Private consumption, alongside government consumption and investment, has been among the main drivers of economic growth in the first half of 2026.

Swedbank’s card payment data indicate that consumer spending remained solid in the third quarter, supported by strong growth in real net wages. Retail trade, which accounts for nearly one-third of private consumption, also performed strongly. However, accelerating inflation and higher loan repayments due to rising Euribor rates are gradually putting pressure on household budgets, while household confidence deteriorated sharply in October.

Nominal export growth has been supported by higher prices, although it slowed in the third quarter. Growth in real export volumes remains modest. Manufacturing output is showing signs of recovery. Improving external demand and exporters’ stable position in European markets point to a more favourable outlook, while higher energy costs remain a risk.

We expect moderate growth to continue, supported by private consumption and government consumption and investment.

261030 Estonia’s economic growth picked up

Full report

Kinnisvarakool: Kinnisvaramaakleri stardiprogramm

Nordecon: Ehituslepingu sõlmimine laohoonete ehitamiseks Ukrainas

NordeconNordecon AS-i kontserni kuuluv ettevõte Eurocon Ukraine LLC ja Airlogix LLC sõlmisid lepingud kolme laohoone ehitamiseks Ukrainas Kiievi regioonis.

Lepingute kogumaksumus on 259,5 miljonit Ukraina grivnat ehk ligikaudu 5,1 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööde eeldatav valmimistähtaeg on 2027. aasta juunis.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2025. aasta konsolideeritud müügitulu oli 208 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd 450 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kinnisvarakool: Korteriühistu juhtimine praktikas – juhatuse õigused, kohustused ja vastutus

Eesti Pank: Laenuportfelli kasv ja intressimäärade tõus suurendavad pankade kasumeid

Eesti PankPangad teenisid Eestis aasta esimese üheksa kuuga 539 miljonit eurot kasumit ehk ligikaudu 42 miljonit eurot rohkem kui aasta tagasi. Pankade kasum kasvas sama ajaga 9%. Kasumeid toetasid laenuportfelli suurenemine ja euribori tõus, mille mõjul kasvas pankade intressitulu. Samuti mõjus kasumile hästi laenuallahindluste vähenemine, mis tähendab, et pangad hindasid võimalikke laenukahjumeid varasemast väiksemaks. Mõnevõrra on seevastu suurenenud pankade halduskulud, eelkõige personalikulud.

Pankade intressitulu on kasvanud märksa kiiremini kui intressikulu. Ettevõtetele antud pikaajaliste laenude ja eluasemelaenude intressimäärad on aastaga kerkinud 0,5 protsendipunkti, samal ajal kui pankade rahastamise keskmine hind tõusis vaid 0,1 protsendipunkti. Kuigi hoiuseintresside tõus ja tähtajaliste hoiuste osakaalu mõningane suurenemine on kasvatanud pankade intressikulu, on need siiski suurenenud intressitulust märksa aeglasemalt.

Pankade intressitulude kasvu on toetanud ka laenuportfelli suurenemine. Septembri lõpuks oli Eestis tegutsevatest pankadest ettevõtetele ja majapidamistele antud laenude jääk kasvanud aastaga 9% ehk 2,5 miljardi euro võrra. Kasvu veavad eeskätt kinnisvaraga seotud laenud. Eluasemelaenude aastakasv on püsinud pikemat aega 10% lähedal ning kinnisvara- ja ehitusettevõtete laenuportfelli aastakasv ületas septembris endiselt 14%. Samal ajal jäi majapidamiste muude laenude ja liisingute aastane kasv 4% juurde ning ülejäänud ettevõtetele väljastatud laenude maht kasvas kokku 5%.

Laenukasvuga kaasnevat rahastamisvajadust aitavad pankadel katta viimastel kuudel kiiremini kasvanud hoiused. Ühtlasi toetab hoiuste suurenemine majapidamiste ja ettevõtete maksevõimet.

Ettevaates sõltub pankade kasumlikkus muu hulgas sellest, kuidas kanduvad intressimäärade muutused üle laenu- ja hoiuseportfelli. Seni ei ole intressimäärade muutuste mõju pankade intressituludele ja -kuludele veel täielikult avaldunud.

261029 Laenuportfelli kasv ja intressimäärade tõus suurendavad pankade kasumeid

Kinnisvarakool: Planeerimis-ehitusvaldkonna spetsialisti täiendõppeprogramm

Swedbank: EKP võib intressitõusuga oodata detsembrini

SwedbankEuroopa Keskpank (EKP) jätab meie hinnangul sel nädalal intressimäärad muutmata, kuid tõstab neid tõenäoliselt detsembris veel 0,25 protsendipunkti võrra. See on ka turu konsensuslik ootus. Inflatsioon on taas kiirenenud ning nafta hind on kerkinud 114 dollarini barreli eest, kuid keskpangal pole praegu siiski piisavalt põhjust intressitõuse kiirendada.

Kõrgemad energiahinnad ei ole veel teise ringi mõju toonud

Euroala inflatsioon on energiahindade tõusu mõjul kiirenenud juba tublisti üle EKP seatud 2% eesmärgi. Peamine küsimus ongi, kui kauaks energiahinnad nii kõrgele jäävad. Kõrged hinnad suurendavad majapidamiste elamiskulusid aga ka ettevõtete tootmis- ja transpordikulusid. Mida kauem energiahinnad kõrgel püsivad, seda suurem on oht, et need kanduvad edasi teistesse hindadesse ja palkadesse. Samas pole seni ilmnenud piisavalt tugevaid teise ringi mõjusid, mis sunniksid keskpanka oma rahapoliitikat kiiremini karmistama. Ka euroala majandus on siiani vastu pidanud oodatust paremini.

EKP tõstis intressimäärasid tänavu juunis ja septembris, reageerides Iraani sõjaga seotud energiahindade tõusule. Septembris avaldatud keskpanga prognoosi järgi kasvab euroala majandus tänavu 0,9% ja järgmisel aastal 1,4%, samal ajal kui inflatsiooniks prognoositi vastavalt 3% ja 2,5%. Nüüdseks on riskid muutunud suuremaks. Nafta kallinemine ja geopoliitiline ebakindlus võivad majanduse väljavaadet halvendada ning inflatsiooni oodatust kõrgemal hoida.

Seetõttu on detsember intressitõusuks tõenäolisem aeg. Siis avaldab EKP uue majandusprognoosi, mis aitab hinnata energiahindade mõju inflatsioonile ja majanduskasvule. Kui inflatsioon püsib kõrge ja hinnasurve laieneb, võib keskpank tõsta intressimäärasid täiendavalt veel järgmise aasta esimeses kvartalis.

Energiahindade langus võiks intressitõusud peatada

Tooraineturud ootavad, et energiahinnad võiksid järgmisel aastal langeda. Kui see teostub, aitab energia odavnemine inflatsiooni aeglustada ning leevendab survet majapidamiste ostujõule ja ettevõtete kuludele. Kui euroala inflatsioon liigub taas keskpanga eesmärgi poole, võib EKP hakata intressimäärasid langetama – kuigi selleni võib veel aega minna.

Teatavasti ei saa keskpank energiahindu otseselt intressimääradega mõjutada. Nafta ja gaasi hinda võivad kiiresti muuta geopoliitilised pinged, tarnehäired ja maailmamajanduse nõudlus. Samuti on oluline jälgida, mida arvab keskpank Prantsusmaa riigirahandusest ja selle võlakirjadega seotud riskidest. Ühest küljest peab EKP arvestama kiire inflatsiooni mõjuga, kuid samuti ka intressimäärade tõstmisega kaasneva võimaliku negatiivse mõjuga euroala majandusele.

Mida tähendab see Eesti inimestele?

Kõrged energiahinnad on Eestis inflatsiooni taas kiirendanud. Sellele on reageerinud ka majapidamised, kelle inflatsiooniootused pöördusid oktoobris tõusule.

Laenulepingute aluseks olev 6 kuu euribor on aasta algusega võrreldes tõusnud juba 0,9 protsendipunkti võrra, mis on keskmise eluasemelaenu jäägi juures lisanud kuus intressikulu ligi 30 eurot. EKP intressimäära ja euribori muutus ei ole tingimata sama suur, kuid näiteks täiendav 0,25 protsendine intressitõus lisaks veel umbes 10 eurot. Tegelik mõju sõltub aga laenujäägist, tagasimaksegraafikust ja laenulepingust.

Vaatamata intressimäärade tõusule on laenunõudlus Eestis püsinud siiani tugev. Ettevõtete uute laenude käive kasvas tänavu kolmandas kvartalis aastases võrdluses 20% ja uute eluasemelaenude käive 16%. Samuti kiirenes kolmandas kvartalis Swedbanki kaardimaksete mahukasv, mis viitab vähemalt mõõduka eratarbimise püsimisele.

Kuna turg ootab keskpanga intressimäärade kerkimist, siis euribori tõus lähiajal ilmselt jätkub. Kuigi suuremad laenumaksed jätavad vähem raha tarbimiseks, peaks praeguse prognoosi järgi majapidamiste ostujõud järgmisel aastal paranema. Kui eluaseme taskukohasus tänavu esimese pooleni paranes, siis nüüd on see kõrgemate intressimäärade mõjul uuesti halvenemas. Samas, selle aasta teisel poolel on eluaseme taskukohasus aastagusest parem. Majapidamised saavad küll oma tähtajalise hoiuse pealt intressitulu, kuid laenukohustustega ja tähtajaliste hoiustega majapidamiste kattuvus on väike.

Kinnisvarakool: Kinnisvaramaakleri stardiprogramm

Bigbank: Tarbija kindlustunde indeks näitab, et inimeste mure kasvava elukalliduse pärast kasvab

BigbankTäna avaldas Statistikaamet tarbija kindlustunde indeksi, mis näitab tarbijate hinnangut enda ja riigi üldisele majandusklikule olukorrale lähiminevikus ja lähitulevikus. Esimest korda pärast seda kui Statistikaamet võttis indeksi mõõtmise üle konjunktuuri instituudilt, näeme järsku kindlustunde langust. Kui eelmine kuu oli näitaja -23,1, mis näitas niigi, et pessimiste on rohkem kui optimiste, siis oktoobris oli indeksi väärtus -30,8, mis on sama tase selle aasta maiga, kui Statistikaamet hakkas kindlustunnet mõõtma.

Kõige rohkem langesid majapidamiste ootused riigi üldise majandusliku olukorra suhtes järgmise 12 kuu jooksul, kus kindlustunne kukkus -28 pealt -42 peale, samuti langes ka perede kindlustunne järgmise 12 kuu jooksul -20 pealt -29 peale. Tõenäoliselt on teadmine, et elektri ja kütte hinnad hakkavad sellel talvel suure tõenäosusega uusi rekordeid tegema, inimestel kohale jõudnud. Igal juhul on positiivne, et inimesed on vaimselt selleks valmistunud, siis on elukalliduse tõusu ka lihtsam taluda. Seda positiivsem on ka üllatus, kui juhtumisi ilmataat meile halastaks ja pehme talve tooks.

Baromeeter näitab, et poliitikute ja majandusekspertide hinnangud sellele, et meie majandusel hakkab makropildis tasapisi paremini minema, ei ole tavalise inimeseni jõudnud. Arvamusartiklite ja intervjuude asemel loetakse poes hinnasilte. Nii lihtne see ongi. Lohutuseks võib öelda, et ka Euroopa Liidu keskmine tarbija kindlustunde indeks langes oktoobris 1,2 protsendipunkti, mis näitab, et mure läheneva talve ja kõrgete energiahindade ees ei ole mitte ainult eestimaalaste probleem.

Kinnisvarakool: Eluruumi üürimise ABC

Adaur Grupp: korteritehingute kuukokkuvõte 09-2026

Adaur Grupp OÜKokkuvõttes on toodud Tallinna ja Eesti maakonnakeskuste korteriomanditehingute arv, keskmine hind, käive ja tehingute keskmine hind ning nende aastane muutus. Andmete allikas on Maa- ja ruumiamet.

Andmed võivad statistika täpsustumisel vähesel määral muutuda.

Korteritehingute arv (tk) ja keskmine hind (€/m²) ning nende aastased muutused (%) maakondades

Korteritehingute arv (tk) ja keskmine hind (€/m²) ning nende aastased muutused (%) Tallinnas linnaositi

Korteritehingute käive (€) ja keskmine koguhind (€) ning nende aastased muutused (%) maakondades

Korteritehingute käive (€) ja keskmine koguhind (€) ning nende aastased muutused (%) Tallinnas linnaositi

Korteritehingute kogupindala (m²) ja keskmine tehingus oleva korteri suurus (m²) maakondades

Korteritehingute kogupindala (m²) ja keskmine tehingus oleva korteri suurus (m²) Tallinnas linnaositi

Maakondade korteritehingute arv (tk) ja aastane muutus (%)

Maakondade korteritehingute keskmine hind (€/m²) ja aastane muutus (%)

Maakondade korteritehingute arvu jagunemine (%)

Maakondade korteritehingute käive (€) ja aastane muutus (%)

Maakondade korteritehingute käibe jagunemine (%)

Maakondade korteritehingute keskmine koguhind (€) ja aastane muutus (%)

Korteritehingute arvu, käibe ja pindala jagunemine, %

Keskmine tehingus oleva korteri suurus, m²

Tallinna korteritehingute arv (tk) ja aastane muutus (%)

Tallinna korteritehingute keskmine hind (€/m²) ja aastane muutus (%)

Tallinna korteritehingute arvu jagunemine (%)

Tallinna korteritehingute käive (€) ja aastane muutus (%)

Tallinna korteritehingute käibe jagunemine (%)

Tallinna korteritehingute keskmine koguhind (€) ja aastane muutus (%)

Korteritehingute arvu, käibe ja pindala jagunemine, %

Keskmine tehingus oleva korteri suurus, m²

Kõigi graafikute vaatamiseks kliki siin: KINNISVARATURG GRAAFIKUTES!

Kinnisvarakonsultant Tõnu Toompark on Adaur Grupp OÜ ja Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige ja Eesti Kinnisvarafirmade Liidu (EKFL) juhatuse liige.

Kinnisvarakool: Kinnisvaramaakleri ABC koolitus

KV.EE: Mustamäe ja Lasnamäe korterite pakkumishind kerkis aastaga üle 10 protsendi

kinnisvaraportaal kv.ee logo 300x104 1Kinnisvaraportaalis KV.EE pakuti 09.2026 müügiks keskmiselt 4691 Tallinna korterit. Pakkumiste arv on aastatagusega praktiliselt sama. Korterite eest küsitav keskmine hind 3998 €/m² on aastaga kerkinud 6%.

Linnaosade lõikes liigub pakkumine eri suundades. Kristiines pakuti portaalis KV.EE septembris müügiks 545 korterit ehk 38% rohkem kui aasta tagasi. Kesklinnas jäi pakkumisi 10% vähemaks. Kristiine kasvu põhjust statistika otse ei näita.

Mustamäe ja Lasnamäe võtavad hoogu

Kõige rohkem on KV.EE korterikuulutuste hind kerkinud Pirital, Mustamäel ja Lasnamäel. Mustamäel küsitakse 11% ja Lasnamäel 10% kõrgemat hinda kui aasta eest. Tallinna kalleimates piirkondades jääb tõus 4–7% vahele. Kesklinna ja Lasnamäe suhteline hinnavahe on seega aastaga pisut ahenenud.

Kinnisvaraportaali KV.EE pakkumiste arv Tallinnas on püsinud paigal. Lähikuudel on mõistlik oodata pigem mõõduka hinnatõusu jätkumist kui järsku pööret.

Vaata lähemalt, mis toimub kinnisvaraturul portaalist KV.EE.

Korterite müük: aktiivsete kuulutuste arv (tk) ja muutus (%) Korterite müük: kuulutuste hind (€/m²) ja muutus (%)
09.2025 09.2026 Muutus, % 09.2025 09.2026 Muutus, %
Haabersti 663 645 -3% 3 556 3 730 5%
Kadriorg 129 105 -19% 4 613 4 792 4%
Kesklinn 1 099 986 -10% 4 324 4 601 6%
Kristiine 396 545 38% 3 977 4 058 2%
Lasnamäe 581 581 0% 2 664 2 930 10%
Mustamäe 486 446 -8% 2 910 3 241 11%
Nõmme 195 221 13% 3 409 3 565 5%
Pirita 114 126 11% 3 986 4 474 12%
Põhja-Tallinn 927 967 4% 4 381 4 699 7%
Vanalinn 79 68 -14% 4 508 4 770 6%
Tallinn 4 671 4 691 0% 3 760 3 998 6%
Eesti 10 668 10 402 -2% 2 770 2 947 6%
Harjumaa 5 900 5 976 1% 3 519 3 726 6%
Narva 392 186 -53% 695 692 0%
Rakvere 127 97 -24% 1 757 1 661 -5%
Pärnu 842 831 -1% 2 939 2 986 2%
Tartu 1 068 1 051 -2% 2 965 3 124 5%
  Andmete allikas: portaal KV.EE

2026-10-28 Tallinna korterite müügipakkumiste keskmine hind kinnisvaraportaalis KV.EE

Kinnisvarakool & koolitus: Varjatud puudused – kinnisvaramaakleri ja müüja vastutus kinnisvaratehingutes

Arco Vara: 2026. aasta III kvartali konsolideeritud vahearuanne (auditeerimata)

Arco VaraTEGEVJUHI ARUANNE

Kert Keskpaik, Arco Vara AS, tegevjuht ja juhatuse liige:

„2026. aasta kolmandas kvartalis jätkas Arco Vara AS tegevust kinnisvaraarenduse valdkonnas. Kvartali eesmärk oli müüa laos olevaid kortereid ja äripinda ning jätkata eelmüügiga Spordi ja Iili arendustes. Lutheri kvartalis käib hetkel projekteerimine ja äriplaani üle vaatamine.

Järgnevalt võtan iga arendusprojekti eraldi kokku:

  • Iili arenduse eelmüük Kodulahes liigub edasi heas tempos. Kolmanda kvartali jooksul sõlmiti 5 võlaõiguslikku lepingut. Aruande ilmumise ajaks oli eelmüüdud 42 korterit ja 4 äripinda. Iili ehitus kulgeb plaanipäraselt, asjaõiguslepingute sõlmimise ning korterite klientidele üleandmisega on plaanis alustada novembris 2026.
  • Spordi arenduse müük võiks olla kiirem, aruande avaldamise seisuga on müüdud 29 korterit 56-st. Kolmanda kvartali jooksul sõlmiti 4 võlaõiguslikku lepingut. Asjaõiguslepingute sõlmimine ning korterite kätte andmine klientidele toimub detsembris 2026.
  • Kuldlehe arenduses oli kvartal muutusteta, viimane korter on endiselt müümata.
  • Rannakalda arenduses müüdi kvartali jooksul 2 korterit ja üks äripind. Pärast aruandekuupäeva leidis uue omaniku ka viimane korter, millega jõudis lõpule kogu Rannakalda arenduse müük.
  • Lutheri kvartalis käib aktiivne projekteerimine ning äriplaani ülevaatus. Senine äriplaan ei vastanud ettevõtte nõukogu ootustele ning eesmärk on leida nõukogu omakapitali tootlusootusele vastav äriplaan.
  • Arcojärve detailplaneeringu menetlus on lõppfaasis, kuid planeering on veel kehtestamata. Parima teadmise kohaselt võiks detailplaneeringu kehtestamine toimuda neljandas kvartalis 2026.
  • Bulgaaria arenduses Botanica Lozen sõlmis ettevõte kolmandas kvartalis eellepingu 75% osaluse müügiks ning hetkel liiguvad protsessid plaanipäraselt.

Arco Vara kolmanda kvartali kahjum on tingitud sellest, et meil on kaks arendusprojekti ehitusfaasis ning müügitulu reale liiguvad eelmüügi numbrid pärast asjaõiguslepingute sõlmimist neljandas kvartalis 2026. Sellest tulenevalt prognoosime neljandasse kvartalisse käibe- ja kasumikasvu.

Peale kolmanda kvartali lõppu, aga enne käesoleva aruande avalikustamist toimus Arco Vara AS-i nõukogu koosseisu muudatus ja samuti vahetus ka ettevõtte tegevjuht. Muudatuste eesmärk on tugevdada ettevõtte aktsionäride kontrolli ettevõtte juhtimise üle hetkel, kus Lutheri äriplaan ei vastanud nõukogu omakapitali tootlusootustele. Hetkel käib sisuline töö tegemaks selgeks, milliseid muutusi on Lutheri äriplaani vaja teha, et äriplaan vastaks ettevõtte aktsionäride ootustele. Lutheri kvartali edasised sammud selguvad järgnevate kvartalite jooksul.

Arco Vara AS-s on plaan viia sisse töökultuuri muutus, kus olulisteks märksõnadeks saavad orienteeritus tulemustele, võidutahe ja kapitalistlik mõtteviis. See tähendab, et me hakkame tegema edasisi projekte juhul, kui omakapitali tootlusootus vastab ettevõtte aktsionäride ootustele.

Saan kinnitada, et töösolevad arendused tehakse valmis ja antakse meie klientidele üle.“

PÕHILISED NÄITAJAD

Grupi 2026. aasta 9 kuu müügitulu oli 5 316 tuhat eurot, mis on 308 tuhat eurot vähem kui 2025. aasta 9 kuu müügitulu.

2026. aasta 9 kuu ärikahjumiks (=EBIT) kujunes 1 441 tuhat eurot ja puhaskahjumiks 1 533 tuhat eurot. 2025. aasta 9 kuuga sai grupp ärikasumit 622 tuhat eurot ja puhaskasumit 214 tuhat eurot.

2026. aasta III kvartalis müüdi grupi poolt arendatavates projektides 12 korterit, millest 9 võlaõigusliku lepinguga ja 3 asjaõiguslepinguga. Võrdluseks 2025. aasta III kvartalis müüdi grupi poolt arendatavates projektides 23 korterit, millest 17 võlaõigusliku lepinguga ja 6 asjaõiguslepinguga.

30.09.2026 seisuga oli grupi arendusprojektides müügis 53 korterit. Võrdluseks oli 30.09.2025 seisuga müügis 14 valmis korterit ja 1 äripind.

Grupi laenukoormus (netolaenud) oli 2026. aasta 9 kuu lõpu seisuga 47 139 tuhat eurot, mis on 12 954 tuhat eurot rohkem võrreldes eelmise aasta sama perioodi lõpuga. Laenukoormuse suurenemine tuleneb peamiselt arenduslaenude kaasamisest arenduses olevate kinnisvaraprojektide ehituse finantseerimiseks. Grupi intressikandvate kohustuste kaalutud keskmine intressimäär oli 30.09.2026 seisuga 8.83%.

KONSOLIDEERITUD KOONDKASUMIARUANNE

EUR tuhandetes 9 kuud 2026 9 kuud 2025 III kvartal 2026 III kvartal 2025
Müügitulu enda kinnisvara müügist 4 924 5 260 860 2 407
Müügitulu teenuste müügist 393 365 137 124
Müügitulu kokku 5 316 5 624 997 2 531
Müüdud kinnisvara ja teenuste kulu -4 784 -3 953 -745 -1 884
Brutokasum 532 1 672 252 647
Muud äritulud 207 2 117 2
Turustuskulud -287 -328 -68 -135
Üldhalduskulud -1 573 -718 -538 -156
Muud ärikulud -321 -5 0 -1
Ärikasum (-kahjum) -1 441 622 -237 357
Finantstulud ja -kulud 124 -28 -78 -1
Intressitulud ja -kulud -216 -368 -65 -100
Kasum/kahjum enne tulumaksu -1 533 226 -380 256
Tulumaksukulu 0 -13 0 0
Aruandeperioodi puhaskasum/-kahjum -1 533 214 -380 256
Emaettevõtte omanike osa koondkasumis -1 508 214 -355 256
Mitte-kontrolliva osaluse osa koondkasumis -25 0 -25 0

KONSOLIDEERITUD FINANTSSEISUNDI ARUANNE

EUR tuhandetes 30.09.2026 31.12.2025
Raha ja raha ekvivalendid 2 993 2 784
Nõuded ja ettemaksed 2 638 6 420
Varud 88 267 74 127
Käibevara kokku 93 898 83 331
Nõuded ja ettemaksed 18 18
Kinnisvarainvesteeringud 20 2 296
Materiaalne põhivara 48 551
Immateriaalne põhivara 26 41
Põhivara kokku 111 2 905
VARAD KOKKU 94 010 86 236
Laenukohustused 4 015 4 180
Võlad ja saadud ettemaksed 6 201 8 560
Garantiieraldised 272 347
Lühiajalised kohustused kokku 10 487 13 087
Laenukohustused 46 118 36 283
Võlad ja saadud ettemaksed 375 503
Pikaajalised kohustused kokku 46 493 36 786
KOHUSTUSED KOKKU 56 980 49 873
 
Aktsiakapital 12 158 12 158
Ülekurss 16 399 16 399
Kohustuslik reservkapital 2 011 2 011
Muud reservid 51 28
Eelmiste perioodide jaotamata kasum 5 767 6 593
Aruandeaasta koondkasum (kahjum) -1 533 -826
Emaettevõtte omanikele kuuluv omakapital 34 853 36 363
Mittekontrolliv osalus 2 177 0
OMAKAPITAL KOKKU 37 029 36 363
KOHUSTUSED JA OMAKAPITAL KOKKU 94 010 86 236

Arco Vara Aruanne Q3 2026 EST

Kinnisvarakool & koolitus: Kinnisvara müük praktikas – kliendi leidmisest eduka tehinguni

EfTEN Real Estate Fund AS 2026. aasta III kvartali ja 9 kuu auditeerimata majandustulemused

EfTENFondijuhi kommentaar

2026. aasta III kvartalis keskendus EfTEN Real Estate Fund AS juunis soetatud Magistrali kaubanduskeskuse integreerimisele, Nõmme Südamekodu ümberehituse lõpetamisele ja olemasoleva kinnisvaraportfelli täituvuse hoidmisele. Augustis viis fond läbi suunatud aktsiaemissiooni, mille käigus emiteeriti 197 463 uut aktsiat hinnaga 19,26 eurot aktsia kohta ehk aktsiakapitali suurendamise otsusele eelneva aktsia 60 päeva keskmise sulgemishinnaga. Emissioonist laekus 3,8 miljonit eurot, mida fond kasutas Magistral Kaubanduskeskuse OÜ soetamiseks fondi tasemel võetud 4 miljoni euro suuruse laenu tagasimaksmiseks.

Fondi 9 kuu konsolideeritud EBITDA oli 21,4 miljonit eurot, mis on 7,5% rohkem kui aasta varem. Kasvust üle poole, s.o 786 tuhat eurot, andis Magistrali kaubanduskeskus. Võrreldavate kinnisvarainvesteeringute (like-for-like) EBITDA kasvas 788 tuhat eurot ehk 4,2%.

III kvartalis lõppes ennetähtaegselt Lidli üürileping Piepilsetase logistikakeskuses ning samuti lõppes Betooni 6 logistikakeskuses mitu üürilepingut, mistõttu tõusis portfelli vakantsus augustis ajutiselt 3,0%-ni. Uute üürilepingute tulemusel langes vakantsus septembri lõpuks 2,2%-ni, mis on viimase kolme aasta madalaim tase. Hooldekodude segmendis suurenes III kvartalis tehtud investeeringute tulemusel Nõmme ja Tartu Südamekodu üüritulu.

EURIBORi tõusu tõttu suurenes kontserni laenude kaalutud keskmine intressimäär septembri lõpuks 4,36%-ni (31.12.2025: 3,99%). III kvartali intressikulu oli aastatagusega võrreldes 14% suurem, seda peamiselt Magistrali keskuse ning Nõmme Südamekodu laenulepingute lisandumise tõttu, kuid ka laenude refinantseerimiste tulemusel. 9 kuu kokkuvõttes jäid intressikulud siiski eelmise aasta tasemest 2,1% madalamaks ning intresside kattekordaja (ICR) oli 4,3 (2025. aasta 9 kuud: 3,9). Fondi kaks intressimäära vahetuslepingut, millega on 1 kuu EURIBOR fikseeritud tasemetel 1,995% ja 2,2%, olid septembri lõpu seisuga positiivse õiglase väärtusega kokku 484 tuhat eurot.

Fondi 9 kuu korrigeeritud rahavoog oli 11,0 miljonit eurot, mis on 15,6% rohkem kui eelmise aasta samal perioodil, ning fond on teeninud investoritele potentsiaalset brutodividendi 75,20 senti aktsia kohta (2025. aasta 9 kuud: 66,66 senti).

Fondi puhasväärtus (NAV) aktsia kohta oli 30.09.2026 seisuga 20,41 eurot ja EPRA NRV 21,29 eurot.

Majandustulemuste ülevaade

EfTEN Real Estate Fund AS-i konsolideeritud 2026. aasta III kvartali müügitulu oli 9,117 miljonit eurot (2025. aasta III kvartal: 8,359 miljonit eurot) ning 9 kuu konsolideeritud müügitulu 26,083 miljonit eurot (2025. aasta 9 kuud: 24,427 miljonit eurot). III kvartali müügitulu kasvas aastataguse perioodiga võrreldes 9,1% ning 9 kuu müügitulu 6,8%. Müügitulu kasvu toetasid uued investeeringud logistika-, kaubandus- ja hooldekodude sektoris.

Fondi konsolideeritud netoüüritulu (NOI) oli 2026. aasta 9 kuuga kokku 24,278 miljonit eurot (2025: 22,678 miljonit eurot), kasvades eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 7,1%. Netoüüritulu 9 kuu marginaal oli 2026. aastal 96% (2025: 96%), mis tähendab, et kinnistute haldamisega otseselt seotud kulud (sh maamaks, kindlustus, hooldus- ja parendustööd) ning turustuskulud moodustasid 4% (2025: 4%) fondi konsolideeritud üüritulust.

2026. aasta 9 kuuga teenis fond konsolideeritud puhaskasumit 15,018 miljonit eurot, mis on 11,7% rohkem kui eelmisel aastal samal ajal.

Kontsern teenis 2026. aasta 9 kuuga korrigeeritud rahavoogu (EBITDA miinus intressikulud ja laenude põhiosade tagasimaksed ja tulumaksukulu) kokku ligikaudu 11,0 miljonit eurot, mis on seoses kõrgema EBITDA taseme ja madalamate intressikuludega võrreldes eelmise aasta sama perioodiga suurenenud 15,6%. Kontserni varade maht oli 30.09.2026 seisuga 424,544 miljonit eurot (31.12.2025: 405,851 miljonit eurot), sh moodustas kinnisvarainvesteeringute õiglane väärtus varade mahust 94% (31.12.2025: 94%).

Kinnisvaraportfell

Seisuga 30.09.2026 oli kontsernil 36 (31.12.2025: 37) ärikinnisvarainvesteeringut, mille õiglane väärtus bilansipäeval oli 400,351 miljonit eurot (31.12.2025: 381,032 miljonit eurot) ning soetusmaksumus 399,844 miljonit eurot (31.12.2025: 381,235 miljonit eurot). Lisaks eelnimetatud kinnisvarainvesteeringutele kuulub kontserni 50% osalusega ühisettevõttele EfTEN SPV11 OÜ hotell Palace Tallinnas, mille õiglane väärtus 30.09.2026 seisuga oli 8,565 miljonit eurot (31.12.2025: 8,680 miljonit eurot).

2026. aasta 9 kuuga vähenesid logistikasegmendi kinnisvarainvesteeringud 9,000 miljoni euro võrra seoses DSV logistikakeskuse müügiga Riias ja büroosegmendi kinnisvarainvesteeringud 8,100 miljoni euro võrra seoses Menulio 11 hoone müügiga Vilniuses. Kaubandussegmendi kinnisvarainvesteeringud suurenesid 31,690 miljoni euro võrra seoses Magistrali kaubanduskeskuse soetamisega Tallinnas.

Investeeringud 2026. aasta 9 kuu jooksul

2026. aasta juunis soetas kontsern 12,9 miljoni euro eest 100% osaluse ettevõttes Magistral Kaubanduskeskuse OÜ. Ettevõttele kuulub Magistrali keskus aadressil Sõpruse pst 201/203, Tallinn, mille õiglane väärtus soetusel oli 31,7 miljonit eurot.

Kontsern investeeris 2026. aasta 9 kuuga kokku 4,781 miljonit eurot olemasolevasse kinnisvaraportfelli, muu hulgas lõpetati Nõmme hooldekodu ümberehitustööd, mille maht oli 9 kuuga kokku 2,4 miljonit eurot.

Müügid 2026. aasta 9 kuu jooksul

2026. aasta märtsis müüs kontsern 100% osaluse tütarettevõttes EfTEN Krustpils SIA, kellele kuulus DSV logistikakeskus Riias. Kontsern soetas DSV logistikakeskuse 2016. aasta juunis ning fond teenis projektist ligikaudu 10% sisemist tulumäära (IRR). 2026. aasta aprillis müüs fondi tütarettevõte EfTEN Menulio UAB talle kuuluva büroohoone Vilniuses aadressil Menulio 11. Kinnisvarainvesteeringu müügihind oli 571 tuhat eurot kõrgem kui kinnistu bilansiline väärtus. Pärast Menulio 11 soetamiseks võetud laenukohustiste tagasimaksmist ning muude kohustiste katmist laekus fondile 5,3 miljonit eurot.

2026. aasta aprillis müüs fondi tütarettevõte EfTEN SPV7 OÜ Tallinnas A.H. Tammsaare tee 116a asuva kinnistu Ignitis Eesti OÜ-le. Tehingust teenis EfTEN SPV7 OÜ 225 tuhat eurot kasumit.

Üüritulu

2026. aasta 9 kuuga teenis kontsern kokku 25,175 miljonit eurot üüritulu, mis on 6% rohkem kui 2025. aastal samal perioodil.

Kontsernile kuuluvate kinnisvarainvesteeringute vakantsus portfelli kohta oli 30.09.2026 seisuga 2,2% (31.12.2025: 3,2%). Büroosegmendi vakantsus vähenes 9 kuuga – kui 2025. aasta lõpus oli segmendi vakantsus 14,4%, siis 2026. aasta septembri lõpus oli see 7,5%. Büroosegmendi vakantsuse vähenemises oli oluline osa Menulio 11 büroohoone müügitehingul, kus vabade pindade osakaal oli 46%.

Finantseerimine

EfTEN Real Estate Fund AS-i kaheksa tütarettevõtet pikendasid 2026. aasta 9 kuul pangaga sõlmitud laenulepinguid kogusummas 31,6 miljonit eurot. Järgmise 12 kuu jooksul lõppevad kontserni kaheteistkümne tütarettevõtte laenulepingud, mille jääk oli seisuga 30.09.2026 kokku 61,236 miljonit eurot. Lõppevate laenulepingute LTV (Loan to Value) on 28%–59% ning kinnisvarainvesteeringutel on stabiilne üürirahavoog, mistõttu kontserni juhtkonna hinnangul ei teki laenulepingute pikendamisel takistusi.

EfTEN Real Estate Fund AS-i tütarettevõtted suurendasid seoses parema finantsvõimekusega oma pangalaenude kogusummat 2026. aasta aprillis 3,7 miljoni euro võrra. Lisaks rahastati 2026. aasta 9 kuul pangalaenuga Nõmme hooldekodu ehitustöid kogusummas 2,9 miljonit eurot.

EfTEN Real Estate Fund AS sõlmis 2026. aasta juunis Magistral Kaubanduskeskuse OÜ ostu finantseerimiseks laenulepingu summas 4 miljonit eurot tähtajaga 01.06.2027. Laen maksti 25.09.2026 ennetähtaegselt pangale tagasi augustis läbiviidud suunatud aktsiaemissiooni laekumiste arvelt.

Kontserni laenulepingute kaalutud keskmine intressimäär (arvestades sõlmitud intressimäära vahetuslepinguid) oli 30.09.2026 seisuga 4,36% (31.12.2025: 3,99%) ning LTV (Loan to Value) 41% (31.12.2025: 41%). Kõik fondi laenulepingud on seotud ujuva intressimääraga. Intressiriski maandamiseks on kontserni kahel tütarettevõttel sõlmitud intressimäära vahetuslepingud kokku nominaalsummas 22,6 miljonit eurot, millega ujuv intressimäär (1 kuu EURIBOR) on fikseeritud tasemetel 1,995% ja 2,2%.

Fondi laenude intresside kattekordaja (ICR) seisuga 30.09.2026 oli 4,3 (2025. aasta 9 kuud: 3,9).

Aktsiainfo

EfTEN Real Estate Fund AS-i registreeritud aktsiakapitali suurus seisuga 30.09.2026 oli 117 223 tuhat eurot (31.12.2025: 115 248 tuhat eurot). Aktsiakapital koosnes 11 722 309 aktsiast (31.12.2025: 11 524 846 aktsiast) nimiväärtusega 10 eurot (31.12.2025: sama).

2026. aasta augustis viis fond läbi suunatud aktsiaemissiooni, mille käigus emiteeriti 197 463 uut aktsiat hinnaga 19,26 eurot aktsia kohta, millest nimiväärtus moodustas 10 eurot ja ülekurss 9,26 eurot. Emissiooni käigus kaasati kokku 3 803 tuhat eurot, sh fondi aktsiakapital suurenes 1 975 tuhande euro ja ülekurss 1 828 tuhande euro võrra.

Bilansipäevajärgselt, 2026. aasta oktoobris, viis fond läbi uue aktsiaemissiooni, mille käigus emiteeriti 26 797 uut aktsiat nimiväärtusega 10 eurot. Pärast aktsiakapitali suurendamise registreerimist Äriregistris on fondi aktsiakapital 117 491 tuhat eurot ja aktsiate arv 11 749 106 aktsiat.

EfTEN Real Estate Fund AS-i aktsia puhasväärtus (NAV) oli seisuga 30.09.2026 20,41 eurot (31.12.2025: 20,32 eurot). EfTEN Real Estate Fund AS-i aktsia puhasväärtus kasvas 2026. aasta 9 kuuga 0,4%. 2026. aasta aprillis maksis fond netodividende 1,20 eurot aktsia kohta kogusummas 13,8 miljonit eurot. Ilma dividende jaotamata oleks fondi puhasväärtus kasvanud 6,3%.

KONSOLIDEERITUD KOONDKASUMIARUANNE

III kvartal 9 kuud
  2026 2025 2026 2025
€ tuhandetes
Müügitulu 9 117 8 359 26 083 24 427
Müüdud teenuste kulu -383 -383 -1 135 -1 278
Brutokasum 8 734 7 976 24 948 23 149
Turustuskulud -223 -143 -670 -471
Üldhalduskulud -1 008 -897 -2 980 -2 844
Kasum / kahjum kinnisvarainvesteeringute õiglase väärtuse muutusest 0 0 -52 546
Muud äritulud ja -kulud 52 41 130 19
Ärikasum 7 555 6 977 21 376 20 399
Kasum ühisettevõttest 160 138 112 167
Kahjum tütarettevõtte müügist 0 0 -286 0
Intressitulud 58 22 173 140
Muud finantstulud ja -kulud -1 376 -1 630 -4 520 -5 172
Kasum enne tulumaksu 6 397 5 507 16 855 15 534
Tulumaksukulu -290 -256 -1 837 -2 091
Aruandeperioodi puhaskasum 6 107 5 251 15 018 13 443
Aruandeperioodi koondkasum kokku 6 107 5 251 15 018 13 443
Kasum aktsia kohta (eurodes)
– tava 0,53 0,46 1,30 1,18
– lahustatud 0,53 0,46 1,30 1,18

KONSOLIDEERITUD FINANTSSEISUNDI ARUANNE

  30.09.2026 31.12.2025
€ tuhandetes
VARAD
Raha ja raha ekvivalendid 19 360 19 957
Lühiajalised hoiused 0 320
Tuletisinstrumendid 484 13
Nõuded ja viitlaekumised 1 560 1 697
Ettemakstud kulud 238 293
Varud 6 0
Käibevara kokku 21 648 22 280
Pikaajalised nõuded 99 164
Ühisettevõtete osad 2 294 2 182
Kinnisvarainvesteeringud 400 351 381 032
Materiaalne põhivara 152 193
Põhivara kokku 402 896 383 571
VARAD KOKKU 424 544 405 851
KOHUSTISED JA OMAKAPITAL
Laenukohustised 65 690 42 261
Tuletisinstrumendid 0 6
Võlad ja ettemaksed 7 619 2 913
Lühiajalised kohustised kokku 73 309 45 180
Laenukohustised 97 736 111 727
Muud pikaajalised võlad 2 136 1 992
Edasilükkunud tulumaksukohustis 12 168 12 748
Pikaajalised kohustised kokku 112 040 126 467
KOHUSTISED KOKKU 185 349 171 647
Aktsiakapital 117 223 115 248
Ülekurss 92 904 91 076
Kohustuslik reservkapital 5 380 4 156
Jaotamata kasum 23 688 23 724
OMAKAPITAL KOKKU 239 195 234 204
KOHUSTISED JA OMAKAPITAL KOKKU 424 544 405 851

EREF_9kuud_vahearuanne_2026_EE

Kinnisvarakool & koolitus: Kinnisvara müük praktikas – kliendi leidmisest eduka tehinguni

Liven: 2026. aasta 9 kuu ja III kvartali konsolideeritud auditeerimata vahearuanne – 2026. müügitulu eesmärk 59,0 miljon eurot on müügilepingutega kaetud

LivenIII kvartali lühikokkuvõte

Uusi valmimisi III kvartali jooksul ei olnud. Andsime üle vaid 7 varem valminud kodu, mistõttu oli müügimaht madal ning teenisime puhaskahjumit. Suurem osa aasta üleandmistest ja müügitulust toimub IV kvartalis koos ehituste valmimisega. 2026. aasta 59 miljoni euro suurune müügitulu eesmärk on oktoobri lõpuks täidetud või lepingutega kaetud. Kvartali jooksul soetasime Tallinna kesklinnas Pärnu mnt 35/37/41 kinnistud (projekt Cosmo, üle 160 kodu) ning jätkus eelmüük uutes projektides ja etappides, kus müügilepingute sõlmimine ja ehituslepingute algus toimuvad aasta viimases kvartalis.

Ülevaade 2026. aasta III kvartalist ja 9 kuust

2026. aasta III kvartalis püsis elukondliku kinnisvara turul aktiivsus stabiilne. III kvartali jooksul sõlmisime kokku 44 müügilepingut (VÕL; 2025 III kvartal: 60; 2026 II kvartal: 57), sh 1 müügilepingu Berliinis. Suurima panuse kvartali jooksul sõlmitud uutesse lepingutesse andsid müügid Iseära (16), Regati (10) ning Luuslangi (8) projektides. Pigem tagasihoidlikku lepingute arvu mõjutas ka mitmes projektis broneeringute müügilepinguteks sõlmimise nihkumine suuresti IV kvartalisse. Üheksa kuu jooksul sõlmisime 155 müügilepingut, mida on 34% rohkem kui aasta varem (2025 9 kuud: 116).

Kvartali keskmine nädala müügi suhtarv oli ligikaudu 1,2%, mis oli madalam kui II kvartalis (ligi 2,4%). Suhtarvu mõjutavad ajas projektide müügi- ja pakkumistsüklid. Kvartali jooksul oli pakkumises keskmiselt 360 kodu, mis oli 30% rohkem kui eelnevas kvartalis. Citify.eu andmetel oli 2026. aasta üheksa kuu jooksul Liveni turuosa Suur-Tallinnas ligikaudu 8%.

Perioodi jooksul sõlmitud võlaõiguslepinguid, mida ei anta sama perioodi jooksul asjaõiguslepingu alusel üle, käsitleme ettemüügina. Kvartali alguse seisuga oli varasemalt tehtud ettemüügi hinnanguline rahaline maht 48,6 miljonit eurot, millest 39,8 miljonit eurot moodustasid projektid, mille ehitus on planeeritud valmima 2026. aasta jooksul.

Kvartali jooksul sõlmisime uusi lepinguid 13,1 miljoni euro müügitulu mahus ning ettemüük moodustus kvartali jooksul tehtud uutest müükidest 10,7 miljonit eurot. 2026. aasta IV kvartalile läheme vastu 205 võlaõigusliku lepingu ning 58,1 miljoni euro suuruse ettemüügi mahuga, millest 41,0 miljonit eurot on 2026. aasta jooksul valmivates ehitustes. Ettemüügid ei sisalda Peakorteri I etappi, kuna 50/50 ühisettevõtte tulemusi rida-realt ei konsolideerita ning müügitulu konsolideeritud tulemustes ei kajastu.

Üheksa kuu jooksul oleme sõlminud uusi müügilepinguid kokku 39,3 miljoni euro müügitulu mahus, millest ettemüügiks 32,0 miljonit eurot. Ettemüügiportfell on aasta algusest kasvanud 24,4 miljoni euro võrra (2026. aasta alguses: 33,7 miljonit eurot).

III kvartalis uusi valmimisi ei olnud ning andsime üle kokku 7 varem valminud kodu Regati projektis (2025 III kvartal: 15; 2026 II kvartal: 12). Suurem osa aasta üleandmistest toimub IV kvartalis.

2026. aasta III kvartali müügituluks kujunes 3 675 tuhat eurot (2025 III kvartal: 5 080 tuhat eurot; 2026 II kvartal: 4 503 tuhat eurot) ja tulumaksueelseks kahjumiks 356 tuhat eurot (2025 III kvartal: kasum 132 tuhat eurot; 2026 II kvartal: kahjum 234 tuhat eurot).

Aasta esimese üheksa kuu jooksul oleme kokku üle andnud 33 kodu ja äripinda (2025 9 kuud: 56), teeninud 15 114 tuhat eurot müügitulu (2025 9 kuud: 14 399 tuhat eurot) ning 171 tuhat eurot tulumaksueelset kahjumit (2025 9 kuud: 427 tuhat eurot tulumaksueelset kasumit).

III kvartali majandustulemust mõjutas eelkõige üleandmiste väike arv. Kvartali brutokasum (449 tuhat eurot) ei katnud turustus- ja üldhalduskulusid (783 tuhat eurot). Kvartali puhaskahjum oli 356 tuhat eurot ja üheksa kuu puhaskahjum 555 tuhat eurot (2025 III kvartali puhaskasum 132 tuhat eurot ning 9 kuu puhaskasum 399 tuhat eurot).

Arendusprojektides jätkunud ehituste ja Pärnu mnt kinnistute soetuse tulemusena kasvas varade maht kvartali jooksul kokku 16 384 tuhande euro võrra 116 570 tuhande euroni. Ehituslaenude maht suurenes III kvartali lõpuks 25 188 tuhande euroni (30.06.2026: 16 561 tuhat eurot) ning muude laenukohustiste jääk 45 854 tuhande euroni (30.06.2026: 40 780 tuhat eurot), mis tuleneb suuresti Cosmo kinnistute soetamise 60% ulatuses kaasfinantseerimisest pangalaenuga. Kvartali lõpus ulatus laenukohustiste maht kokku 71 042 tuhande euroni. Ehituse tsüklilisuse tõttu on laenukohustiste maht suurim vahetult enne hoonete valmimist. Suurem osa tänavustest üleandmistest toimub IV kvartalis ja kodude müügist laekuva rahaga tagastame ehituslaenud, mistõttu ootame aasta lõpuks laenukohustiste olulist vähenemist.

Ärimudelile omaselt on nii käesoleva aasta III kvartalis kui ka kogu 9 kuu jooksul olnud äritegevuse rahavood seoses arendusprojektide ehitusega negatiivsed. Ehitust oleme valdavas osas rahastanud pangalaenudega. Valmimiste järel toimub aasta viimases kvartalis kodude üleandmine, mille tulemusena muutuvad äritegevuse rahavood positiivseks ning millest tasume ehituse pangalaenud. Kvartali jooksul vähenes raha ja raha ekvivalentide jääk 6 453 tuhande euro võrra 3 580 tuhande euroni peamiselt Cosmo kinnistu soetuse mõjul.

Konsolideeritud finantsseisundi aruanne

(tuhandetes eurodes) 30.09.2026 31.12.2025 30.09.2025
Käibevarad
Raha ja raha ekvivalendid 3 580 8 553 5 626
Nõuded ostjate vastu ja muud nõuded 3 253 1 456 1 332
Ettemaksed 1 605 531 1 643
Varud 100 767 71 009 86 706
Käibevarad kokku 109 205 81 549 95 306
Põhivarad
Nõuded ostjate vastu ja muud nõuded 0 1 535 1 484
Ettemaksed 49 44 44
Kinnisvarainvesteeringud 6 131 1 960 1 960
Materiaalsed põhivarad 244 296 318
Immateriaalsed põhivarad 428 467 456
Kasutusõigusega varad 512 606 614
Põhivarad kokku 7 365 4 908 4 877
VARAD KOKKU 116 570 86 457 100 183
(tuhandetes eurodes) 30.09.2026 31.12.2025 30.09.2025
Lühiajalised kohustised
Laenukohustised 19 219 11 882 2 784
Võlad tarnijatele ja muud võlad 18 585 13 822 17 021
Eraldised 55 97 35
Lühiajalised kohustised kokku 37 860 25 801 19 840
Pikaajalised kohustised
Laenukohustised 51 823 34 850 59 777
Võlad tarnijatele ja muud võlad 410 2 065 1 868
Eraldised 70 151 127
Pikaajalised kohustised kokku 52 303 37 066 61 772
Kohustised kokku 90 163 62 866 81 612
OMAKAPITAL
Aktsiakapital 1 305 1 200 1 200
Ülekurss 14 187 9 586 9 581
Optsioonireserv 34 262 323
Omaaktsiad -3 -4 -6
Kohustuslik reservkapital 120 120 120
Eelmiste perioodide jaotamata kasum 11 318 7 012 6 953
Aruandeaasta kasum -555 5 414 399
Omakapital kokku 26 407 23 590 18 571
KOHUSTISED JA OMAKAPITAL KOKKU 116 570 86 457 100 183

Konsolideeritud koondkasumiaruanne

(tuhandetes eurodes) 2026 III kv
(juuli–sept)
2025 III kv
(juuli–sept)
2026 9 kuud
(jaan–sept)
2025 9 kuud
(jaan–sept)
Müügitulu 3 675 5 080 15 114 14 399
Müüdud kaupade ja teenuste kulu -3 226 -4 281 -12 579 -11 603
Brutokasum 449 799 2 535 2 796
Turustuskulud -418 -376 -1 430 -1 410
Üldhalduskulud -365 -326 -1 111 -1 166
Muud äritulud 14 32 52 254
Muud ärikulud -14 -9 -40 -29
Ärikasum -334 120 6 445
Finantstulud 68 40 197 76
Finantskulud -90 -28 -373 -94
Finantstulud ja -kulud kokku -22 12 -177 -18
Kasum enne tulumaksu -356 132 -171 427
Tulumaksukulu 0 0 -384 -28
Aruandeperioodi puhaskasum -356 132 -555 399
Emaettevõtte omanike osa -356 132 -555 399
Aruandeperioodi koondkasum -356 132 -555 399
Emaettevõtte omanike osa -356 132 -555 399
Tavakasum aktsia kohta -0,027 0,011 -0,044 0,033
Lahustatud kasum aktsia kohta -0,026 0,011 -0,043 0,033

Olulisemad sündmused

Juulis sõlmis kontserni tütarettevõte Liven Kodu 25 OÜ notariaalse lepingu Tallinna kesklinnas Pärnu maantee 35, 37 ja 41 asuvate arenduskinnistute omandamiseks (projekt Cosmo). Tehingu maht oli 10 miljonit eurot ning projekti hinnanguline koguinvesteering on ligikaudu 40 miljonit eurot. Kinnistutele on kavas rajada kolm 3–7-korruselist elu- ja ärihoonet kokku üle 160 koduga.

Alustasime Iseära projekti järgmise etapi seitsme ridamaja (43 kodu) ehitust (peatöövõtja Tesron Ehitus OÜ; valmivad 2027. aasta sügisel).

Kvartali jooksul toimus Regati II etapi, Kadakadabra ja Iseära järgmiste kortermajade eelmüük. Regati II etapis alustasime võlaõiguslike lepingute sõlmimist.

Kvartali jooksul rahastasime Cosmo projekti kinnistute soetuse 6 miljoni euro suuruse Bigbanki hüpoteeklaenuga ning refinantseerisime Kadakadabra projekti kinnistu 3,5 miljoni euro suuruse Coop Panga hüpoteeklaenuga. Samuti tagastasime Wohngarteni projekti kinnistu soetuseks investoritelt varasemalt kaasatud 1,7 miljoni euro suuruse tagamata laenu.

Aruandekuupäeva järgsed sündmused
Oktoobris alustasime ehitust Regati projekti II etapis (102 kodu ja 6 äripinda; peatöövõtja Mitt & Perlebach OÜ; esimene maja valmib 2028. aasta I kvartalis) ning Iseära projekti kolmes kortermajas (34 kodu; valmivad 2027. aasta lõpus).

Oktoobris alustasime ka Kadakadabra projekti I etapis võlaõiguslike lepingute sõlmimist. Oktoobri lõpus alustasime ka Luuslangi projekti viimase etapi esimese maja (Jalami 7, 33 kodu) eelmüügiga.

Olulisemad arengud majanduskeskkonnas aruandeperioodil

2026. aasta III kvartalis jätkus Eesti majanduse taastumine ja SKP kasvas II kvartalis aastaga 1,8%. Euroopa Keskpank tõstis septembris energiahindade tõusu tõttu baasintresse 0,25 protsendipunkti ning 6 kuu Euribor tõusis kvartali lõpuks 3,07%-ni (30.06.2026: 2,57%; 30.09.2025: 2,10%). Analüütikute hinnangul võib keskpank intresse tänavu veel korra tõsta. Eesti Panga septembriprognoosi kohaselt kasvab majandus 2026. aastal 2,6% ning 2027. ja 2028. aastal 2,4%.

Hinnakasv kiirenes kvartali lõpus. III kvartalis kasvasid tarbijahinnad aastaga keskmiselt 2,4%, septembris aga 3,5% (2026 II kvartal: 2,3%), peamiselt kütuste ja energia kallinemise tõttu (bensiin +33,8%, diislikütus +58% aastaga). Toiduained odavnesid aastaga 1,2%. Eesti Pank prognoosib 2026. aasta inflatsiooniks 3,1% ja 2027. aastaks 2,3%.

Statistikaameti viimaste andmete ning meie hinnangu kohaselt oli keskmine brutopalk III kvartalis ligikaudu 2 200 eurot ehk aastaga ligikaudu 5% kõrgem, ületades jätkuvalt tarbijahindade kasvu. Sissetulekute kasv parandab eluaseme kättesaadavust ning pankade hinnangul püsib kodulaenude nõudlus tugev ka tõusvate intresside juures.

Võrreldes 2026. aasta II kvartaliga püsis Tallinna uusarenduste pakkumiste maht 2026. aasta III kvartalis sarnasel tasemel ning keskmine müügihind kasvas tagasihoidlikult. Keskmine uute korterite müügipakkumiste arv oli Citify.eu andmetel 2 948 tk (2026 II kvartal: 2 958 tk; 2025 III kvartal: 2 812 tk), olles aastases võrdluses ligi 5% kõrgemal tasemel. Keskmine ruutmeetri hind kasvas 0,2% võrreldes eelmise kvartaliga (2026 II kvartali keskmine: 5 227 €/m²; 2026 III kvartali keskmine: 5 236 €/m²) ning oli aastatagusest 4,7% kõrgem (2025 III kvartal: 4 999 €/m²).

Citify.eu andmetel sõlmiti III kvartalis Tallinnas 402 müügilepingut, mida on 6% rohkem kui eelneval kvartalil (2026 II kvartal: 379), kuid ligi 5% vähem kui aasta varem (2025 III kvartal: 422). Tallinna lähiümbruses müüdi III kvartali jooksul kokku 246 korterit ja ridaelamut (2026 II kvartal: 239; 2025 III kvartal: 202). Üheksa kuu jooksul sõlmiti Tallinnas kokku 1 226 müügilepingut (2025 9 kuud: 1 147) ning Tallinna lähiümbruses müüdi 701 korterit ja ridaelamut (2025 9 kuud: 553). Tallinna lähiümbruses kasvab tehingute arv Tallinnast oluliselt kiiremini. Üheksa kuuga suurenes see lähiümbruses 27%, Tallinnas aga 7%.

Valmis müümata korterite jääk Tallinnas vähenes III kvartali jooksul 774 korterini (30.06.2026: 797 korterit; 30.09.2025: 896 korterit). Valmis korterite arv moodustas III kvartalis keskmiselt 28,2% kogu pakkumisest (2026 II kvartal: 27,6%; 2025 III kvartal: 34,0%), olles aastatagusest selgelt madalamal tasemel.

Tuleviku väljavaade

III kvartali uute müügilepingute arvu mõjutas mitmete broneeringute müügilepinguteks vormistamise nihkumine IV kvartalisse, mistõttu ootame, et aasta viimane kvartal kujuneb kogu aasta tugevaimaks müügiperioodiks.

Üheksa kuu lõpu seisuga oli ettemüügiportfellis 205 müügilepingut mahuga 58,1 miljonit eurot, millest 41,0 miljonit eurot aasta lõpus valmivates hoonetes. Koos oktoobri jooksul sõlmitud uute müügilepingutega valmis või sel aastal valmivates kodudes ning üheksa kuu jooksul teenitud 15,1 miljoni euro müügituluga on 2026. aasta 59 miljoni euro suurune müügitulu eesmärk oktoobri lõpuks täidetud või lepingutega kaetud.

Suurem osa 2026. aastal planeeritud uute kodude valmimistest ja üleandmistest ning seeläbi ka müügitulust ja kasumist jääb aasta viimasesse kvartalisse. Aasta müügitulu eesmärk püsib, kuid selle saavutamine eeldab kõigi ehituste õigeaegset valmimist ja müüdud kodude üleandmist uutele omanikele. Vahetult aasta lõpu lähedale planeeritud üleandmiste ajagraafiku pikenemise puhul võib hinnanguliselt 5 miljoni euro ulatuses müügitulu nihkuda 2027. aasta algusesse.

Viimase kvartali üleandmiste toel ootame kogu 2026. aastaks puhaskasumi kasvu, omakapitali puhasrentaabluse eesmärgi ületamist ning ehituslaenude jäägi olulist vähenemist.

2027. ja 2028. aasta tulemusi toetavad sügisel alustatud Regati II etapi ja Iseära järgmise etapi ehitus (kokku 179 kodu). 2027. aasta tulemusi toetavad lisaks juba ehituses olevad kodud, eelkõige Peakorteri I etapis ja Luuslangi projektis.

Aasta lõpus on fookus liikunud tegevustele, mille tulemused avalduvad 2028. aastal. Valmistame ette ehituse alustamist Kadakadabra projekti I etapis ja Juhkentali üürimaja (uue nimega Peatus) projektis ning oleme juba alustanud Luuslangi projekti viimase etapi kodude eelmüügiga.

2028.–2031. aasta majandustulemusi toetavad oluliselt tänavu soetatud kinnistud Tallinnas (Cosmo) ja Berliinis (Plantagenstraße 19 ja Reichsstraße 101) ning planeeringu kehtestamise ootel Peakorteri II etapp (Erika tn 12). Uute kinnistute soetamisel nii Tallinnas kui ka Berliinis on meie pilk suunatud eelkõige projektidele, mis panustavad Liveni tulemustesse alates 2030. aastast.

Olemasolev maaportfell võimaldab meil ka edaspidi stabiilselt kasvatada ärimahte ja kasumit ning hoida pikaajaliselt omakapitali puhasrentaablust üle 20%.

Peamised Liveni äritegevusega seotud riskid hõlmavad turu-, tegevus- ja finantsriske, sh kapitaliseerituse ja finantseerimisega seotud riske. Riskide juhtimine on kontserni strateegilise juhtimise keskne osa, mille eesmärk on tuvastada ja minimeerida majanduslikke riske, et saavutada strateegilisi ja finantseesmärke.

Liven-2026-Q3-vahearuanne

Kinnisvarakool: Korteriühistu juhtimine praktikas – juhatuse õigused, kohustused ja vastutus

Arco Vara: Interim report for the third quarter of 2026 (unaudited)

Arco VaraGROUP CEO’S REVIEW

Kert Keskpaik, CEO and Member of the Management Board of Arco Vara AS:

“In the third quarter of 2026, Arco Vara AS continued its operations in the real estate development sector. The objectives for the quarter were to sell apartments and commercial premises held in inventory and to continue pre-sales in the Spordi and Iili developments. Design work and a review of the business plan are currently underway at Luther Quarter.

The progress of each development project is summarised below:

  • Iili development: Pre-sales at Kodulahe are progressing at a good pace. During the third quarter, five contracts under the Law of Obligations were signed. As of the publication date of this report, 42 apartments and four commercial premises had been pre-sold. Construction of Iili is progressing according to plan, with the signing of real rights contracts and the handover of apartments to customers scheduled to begin in November 2026.
  • Spordi development: Sales could be progressing faster. As of the publication date of this report, 29 of the 56 apartments had been sold. During the third quarter, four contracts under the Law of Obligations were signed. The signing of real rights contracts and the handover of apartments to customers are scheduled for December 2026.
  • Kuldlehe development: There were no changes during the quarter, and the final apartment remains unsold.
  • Rannakalda development: During the quarter, two apartments and one commercial unit were sold in the Rannakalda development. After the reporting date, the final apartment was also sold, completing the sale of the entire Rannakalda development.
  • Luther Quarter: Active design work and a review of the business plan are underway. The existing business plan did not meet the expectations of the company’s Supervisory Board, and the objective is to develop a business plan that meets the Supervisory Board’s return on equity expectations.
  • Arcojärve: The detailed spatial plan approval process is in its final stages, but the plan has not yet been formally adopted. Based on the best information currently available, the detailed spatial plan could be approved in the fourth quarter of 2026.
  • Botanica Lozen development in Bulgaria: During the third quarter, the company signed a preliminary agreement for the sale of a 75% ownership interest. The process is currently progressing according to plan.

Arco Vara’s loss in the third quarter is attributable to two development projects being in the construction phase. Revenue from pre-sales will be recognised following the conclusion of real rights contracts in the fourth quarter of 2026. Accordingly, we forecast an increase in revenue and profit in the fourth quarter.

Following the end of the third quarter, but before the publication of this report, changes were made to the composition of Arco Vara AS’s Supervisory Board, and the company’s Chief Executive Officer was also replaced. The aim of these changes is to strengthen shareholders’ oversight of the company’s management at a time when the Luther Quarter business plan did not meet the Supervisory Board’s return on equity expectations. Work is currently underway to determine what changes are required to the Luther Quarter business plan to ensure that it meets shareholders’ expectations. The next steps for Luther Quarter will become clearer over the coming quarters.

Arco Vara AS plans to introduce a change in its corporate culture, with a stronger focus on results, a winning mentality and a capitalist mindset. This means that future development projects will be undertaken only if the expected return on equity meets the expectations of the company’s shareholders.

I can confirm that the development projects currently under construction will be completed and handed over to our customers.”

KEY PERFORMANCE INDICATORS

The Group’s revenue for the first nine months of 2026 amounted to EUR 5,316 thousand, representing a decrease of EUR 308 thousand compared with the first nine months of 2025.

For the first nine months of 2026, the Group reported an operating loss (EBIT) of EUR 1,441 thousand and a net loss of EUR 1,533 thousand. In the first nine months of 2025, the Group generated an operating profit of EUR 622 thousand and a net profit of EUR 214 thousand.

During the third quarter of 2026, the Group sold 12 apartments in its development projects, of which 9 were sold under preliminary sale and purchase agreements and 3 under real right contracts. By comparison, in the third quarter of 2025, the Group sold 23 apartments, of which 17 were sold under a preliminary sale and purchase agreement and 6 under real right contracts.

As of 30 September 2026, the Group had 53 apartments available for sale across its development projects. As of 30 September 2025, the Group had 14 completed apartments and 1 commercial unit in inventory.

As of the end of the nine months of 2026, the Group’s net debt amounted to EUR 47,139 thousand, an increase of EUR 12,954 thousand compared with the end of the corresponding period of the previous year. The increase in net debt was primarily attributable to the utilisation of development loans to finance the construction of the Group’s ongoing real estate development projects. As of 30 September 2026, the weighted average interest rate on the Group’s interest-bearing liabilities was 8.83%.

CONSOLIDATED STATEMENT OF COMPREHENSIVE INCOME

In thousands of euros 9M 2026 9M 2025 Q3 2026 Q3 2025
Revenue from sale of own real estate 4,924 5,260 860 2,407
Revenue from rendering of services 393 365 137 124
Total revenue 5,316 5,624 997 2,531
Cost of sales -4,784 -3,953 -745 -1,884
Gross profit 532 1,672 252 647
Other income 207 2 117 2
Marketing and distribution expenses -287 -328 -68 -135
Administrative expenses -1,573 -718 -538 -156
Other expenses -321 -5 0 -1
Operating profit -1,441 622 -237 357
Finance income and costs 124 -28 -78 -1
Interest income and costs -216 -368 -65 -100
Profit/ loss before tax -1,533 226 -380 256
Income tax 0 -13 0 0
Net profit/ loss for the period -1,533 214 -380 256
    attributable to owners of the parent -1,508 214 -355 256
    attributable to non-controlling interests -25 0 -25 0

CONSOLIDATED STATEMENT OF FINANCIAL POSITION 

 In thousands of euros 30 September 2026 31 December 2025
Cash and cash equivalents 2,993 2,784
Receivables and prepayments 2,638 6,420
Inventories 88,267 74,127
Total current assets 93,898 83,331
Receivables and prepayments 18 18
Investment property 20 2,296
Property, plant and equipment 48 551
Intangible assets 26 41
Total non-current assets 111 2,905
TOTAL ASSETS 94,010 86,236
Loans and borrowings 4,015 4,180
Payables and deferred income 6,201 8,560
Warranty provisions 272 347
Total current liabilities 10,487 13,087
Loans and borrowings 46,118 36,283
Payables and deferred income 375 503
Total non-current liabilities 46,493 36,786
TOTAL LIABILITIES 56,980 49,873
 
Share capital 12,158 12,158
Share premium 16,399 16,399
Statutory capital reserve 2,011 2,011
Other reserves 51 28
Retained earnings 5,767 6,593
Total Comprehensive Income for the Reporting Period -1,533 -826
Total equity attributable to owners of the parent 34,853 36,363
Non-controlling interest 2,177 0
TOTAL EQUITY 37,029 36,363
TOTAL LIABILITIES AND EQUITY 94,010 86,236

Arco Vara report Q3 2026 ENG

Kinnisvarakool & koolitus: Ehituslepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine – praktikas esinevad probleemid

Liven: Consolidated unaudited interim report for the 9 months and III quarter of 2026 – 2026 revenue target of EUR 59.0 million covered by sales contracts

LivenSummary of the third quarter

There were no new completions during the third quarter. We handed over only 7 previously completed homes, which is why sales volume was low and we recorded a net loss. Most of the year’s handovers and revenue will take place in the fourth quarter together with the completion of construction. The 2026 revenue target of EUR 59 million had been achieved or covered by contracts by the end of October. During the quarter, we acquired the Pärnu mnt 35/37/41 properties in the centre of Tallinn (the Cosmo project, more than 160 homes), and presales continued in new projects and phases, where the signing of sales contracts and the start of construction contracts take place in the last quarter of the year.

Overview of the third quarter and nine months of 2026

Activity in the residential real estate market remained stable in the third quarter of 2026. During the quarter, we signed 44 sales contracts (contracts under the law of obligations; Q3 2025: 60; Q2 2026: 57), including 1 in Berlin. Most new contracts came from the Iseära (16), Regati (10) and Luuslangi (8) projects. The relatively modest number of contracts was also affected by the fact that, in several projects, the conversion of reservations into sales contracts shifted largely into the fourth quarter. Over the nine months, we signed 155 sales contracts, 34% more than a year earlier (9 months 2025: 116).

The average weekly sales ratio for the quarter was about 1.2%, lower than in the second quarter (nearly 2.4%). The ratio varies with project sales and supply cycles. An average of 360 homes were on offer during the quarter, 30% more than in the previous quarter. According to Citify.eu, Liven’s market share in Greater Tallinn was about 8% in the nine months of 2026.

Sales contracts signed during the period that are not transferred under a real right contract within the same period are recognised as presales. As of the beginning of the quarter, the estimated monetary value of previously recognised presales was EUR 48.6 million, of which EUR 39.8 million was in projects planned for completion during 2026.

During the quarter, we signed new contracts in the sales revenue volume of EUR 13.1 million, and presales from new sales made during the quarter amounted to EUR 10.7 million. We enter the fourth quarter of 2026 with 205 contracts under the law of obligations and a presale volume of EUR 58.1 million, of which EUR 41.0 million is in buildings to be completed during 2026. Presales do not include Phase I of the Peakorter project, as the 50/50 joint venture results are not consolidated line by line and its sales revenue is not reflected in the consolidated results.

In the nine months, we signed new sales contracts worth EUR 39.3 million in revenue, of which EUR 32.0 million became presales. The presale portfolio has grown by EUR 24.4 million since the beginning of the year (beginning of 2026: EUR 33.7 million).

There were no new completions in the third quarter and we handed over 7 previously completed homes in the Regati project (Q3 2025: 15; Q2 2026: 12). Most of the year’s handovers take place in the fourth quarter.

Revenue for the third quarter of 2026 was EUR 3,675 thousand (Q3 2025: EUR 5,080 thousand; Q2 2026: EUR 4,503 thousand) and the loss before income tax was EUR 356 thousand (Q3 2025: profit of EUR 132 thousand; Q2 2026: loss of EUR 234 thousand).

During the first nine months of the year, we have handed over a total of 33 homes and commercial units (9 months 2025: 56), earned revenue of EUR 15,114 thousand (9 months 2025: EUR 14,399 thousand) and a loss before income tax of EUR 171 thousand (9 months 2025: profit before income tax of EUR 427 thousand).

The third quarter result was mainly affected by the small number of handovers. Gross profit for the quarter (EUR 449 thousand) did not cover distribution and administrative expenses (EUR 783 thousand). The net loss for the quarter was EUR 356 thousand and the net loss for the nine months EUR 555 thousand (Q3 2025: net profit of EUR 132 thousand; 9 months 2025: net profit of EUR 399 thousand).

As a result of continued construction and the acquisition of the Pärnu mnt properties, total assets grew by EUR 16,384 thousand during the quarter to EUR 116,570 thousand. Construction loans increased to EUR 25,188 thousand by the end of the quarter (30 June 2026: EUR 16,561 thousand) and other loan liabilities to EUR 45,854 thousand (30 June 2026: EUR 40,780 thousand), mainly due to the 60% bank loan financing of the Cosmo acquisition. Total loan liabilities reached EUR 71,042 thousand at the end of the quarter. Due to the construction cycle, loan liabilities peak just before buildings are completed. Most of this year’s handovers take place in the fourth quarter and we repay construction loans from the proceeds, so we expect loan liabilities to decrease significantly by the end of the year.

In line with our business model, operating cash flows were negative in both the third quarter and the nine months due to construction. Construction has been financed mainly with bank loans. Homes are handed over after completion in the last quarter of the year, which turns operating cash flows positive and repays the construction loans. During the quarter, cash and cash equivalents decreased by EUR 6,453 thousand to EUR 3,580 thousand, mainly due to the Cosmo acquisition.

Consolidated statement of financial position

(in thousands of euros) 30 September 2026 31 December 2025 30 September 2025
Current assets
Cash and cash equivalents 3,580 8,553 5,626
Trade and other receivables 3,253 1,456 1,332
Prepayments 1,605 531 1,643
Inventories 100,767 71,009 86,706
Total current assets 109,205 81,549 95,306
Non-current assets
Trade and other receivables 0 1,535 1,484
Prepayments 49 44 44
Investment properties 6,131 1,960 1,960
Property, plant and equipment 244 296 318
Intangible assets 428 467 456
Right-of-use assets 512 606 614
Total non-current assets 7,365 4,908 4,877
TOTAL ASSETS 116,570 86,457 100,183
(in thousands of euros) 30 September 2026 31 December 2025 30 September 2025
Current liabilities
Borrowings 19,219 11,882 2,784
Trade and other payables 18,585 13,822 17,021
Provisions 55 97 35
Total current liabilities 37,860 25,801 19,840
Non-current liabilities
Borrowings 51,823 34,850 59,777
Trade and other payables 410 2,065 1,868
Provisions 70 151 127
Total non-current liabilities 52,303 37,066 61,772
Total liabilities 90,163 62,866 81,612
EQUITY
Share capital 1,305 1,200 1,200
Share premium 14,187 9,586 9,581
Share option reserve 34 262 323
Own (treasury) shares -3 -4 -6
Statutory capital reserve 120 120 120
Retained earnings (prior periods) 11,318 7,012 6,953
Profit for the year -555 5,414 399
Total equity 26,407 23,590 18,571
TOTAL LIABILITIES AND EQUITY 116,570 86,457 100,183

Consolidated statement of comprehensive income

(in thousands of euros) 2026 III quarter
(July–Sept)
2025 III quarter
(July–Sept)
2026 9 months
(Jan–Sept)
2025 9 months
(Jan–Sept)
Revenue 3,675 5,080 15,114 14,399
Cost of sales -3,226 -4,281 -12,579 -11,603
Gross profit 449 799 2,535 2,796
Distribution costs -418 -376 -1,430 -1,410
Administrative expenses -365 -326 -1,111 -1,166
Other operating income 14 32 52 254
Other operating expenses -14 -9 -40 -29
Operating profit -334 120 6 445
Finance income 68 40 197 76
Finance costs -90 -28 -373 -94
Total finance income and costs -22 12 -177 -18
Profit before income tax -356 132 -171 427
Income tax expense 0 0 -384 -28
Net profit for the period -356 132 -555 399
Attributable to owners of the parent -356 132 -555 399
Total comprehensive income for the period -356 132 -555 399
Attributable to owners of the parent -356 132 -555 399
Basic earnings per share -0.027 0.011 -0.044 0.033
Diluted earnings per share -0.026 0.011 -0.043 0.033

Key events

In July, the group’s subsidiary Liven Kodu 25 OÜ signed a notarial contract to acquire the development properties at Pärnu maantee 35, 37 and 41 in central Tallinn (the Cosmo project). The transaction amounted to EUR 10 million and the estimated total investment is about EUR 40 million. Three 3–7-storey residential and commercial buildings with more than 160 homes are planned.

We started construction of the next seven terraced houses (43 homes) in Iseära (general contractor Tesron Ehitus OÜ; completion in autumn 2027).

Presales continued in Regati phase II, Kadakadabra and the next Iseära apartment buildings. In Regati phase II, we started signing contracts under the law of obligations.

During the quarter, we financed the acquisition of the Cosmo properties with a EUR 6 million Bigbank mortgage loan and refinanced the Kadakadabra property with a EUR 3.5 million Coop Pank mortgage loan. We also repaid the EUR 1.7 million unsecured loan raised earlier from investors to acquire the Wohngarten property.

Events after the reporting period


In October, we started construction of Regati phase II (102 homes and 6 commercial spaces; general contractor Mitt & Perlebach OÜ; first building to be completed in Q1 2028) and of three Iseära apartment buildings (34 homes; completion at the end of 2027).

In October, we also started signing sales contracts in Kadakadabra phase I. At the end of October, we launched presales of the first building in the final phase of Luuslangi (Jalami 7, 33 homes).

Economic environment overview

The Estonian economy continued to recover in the third quarter of 2026; GDP grew by 1.8% year-on-year in the second quarter. In September, the European Central Bank raised interest rates by 0.25 percentage points due to rising energy prices, and the 6-month Euribor rose to 3.07% by the end of the quarter (30 June 2026: 2.57%; 30 September 2025: 2.10%). Analysts expect one more rate rise this year. Eesti Pank’s September forecast projects growth of 2.6% in 2026 and 2.4% in 2027 and 2028.

Price growth accelerated at the end of the quarter. In the third quarter, consumer prices rose by an average of 2.4% year-on-year, but by 3.5% in September (Q2 2026: 2.3%), mainly due to higher fuel and energy prices (petrol +33.8%, diesel +58% year-on-year). Food prices fell by 1.2% year-on-year. Eesti Pank forecasts inflation of 3.1% in 2026 and 2.3% in 2027.

According to Statistics Estonia and our estimate, the average gross wage in the third quarter was about EUR 2,200, around 5% higher than a year earlier and still outpacing consumer prices. Income growth improves housing affordability, and banks report that demand for home loans remains strong despite rising interest rates.

Compared with the second quarter of 2026, the volume of new development sales offers in Tallinn remained at a similar level in the third quarter of 2026, while the average sales price grew modestly. According to Citify.eu, the average number of new apartment sales offers was 2,948 units (Q2 2026: 2,958 units; Q3 2025: 2,812 units), remaining nearly 5% higher year-on-year. The average price per square metre rose by 0.2% compared with the previous quarter (average for Q2 2026: EUR 5,227/m²; average for Q3 2026: EUR 5,236/m²) and was 4.7% higher than a year earlier (Q3 2025: EUR 4,999/m²).

According to Citify.eu, 402 sales contracts were signed in Tallinn in the third quarter, 6% more than in the previous quarter (Q2 2026: 379) but nearly 5% fewer than a year earlier (Q3 2025: 422). Around Tallinn, 246 apartments and terraced houses were sold in the quarter (Q2 2026: 239; Q3 2025: 202). In the nine months, 1,226 sales contracts were signed in Tallinn (9 months 2025: 1,147) and 701 apartments and terraced houses were sold around Tallinn (9 months 2025: 553). Transactions are growing much faster around Tallinn than in the city: by 27% versus 7% in the nine months.

The stock of completed unsold apartments in Tallinn decreased to 774 during the third quarter (30 June 2026: 797; 30 September 2025: 896). Completed apartments made up on average 28.2% of total supply in the quarter (Q2 2026: 27.6%; Q3 2025: 34.0%), clearly lower than a year earlier.

Outlook for the future

Third-quarter sales contracts were affected by several reservations converting into contracts only in the fourth quarter, so we expect the last quarter to be the strongest sales period of the year.

At the end of the nine months, the presale portfolio comprised 205 sales contracts worth EUR 58.1 million, of which EUR 41.0 million in buildings due for completion by year-end. Together with October sales in homes completed or completing this year and EUR 15.1 million of revenue earned in the nine months, the 2026 revenue target of EUR 59 million was achieved or covered by contracts by the end of October.

Most of the new home completions and handovers planned for 2026, and thus also revenue and profit, fall into the last quarter of the year. The annual revenue target remains unchanged, but achieving it requires all construction to be completed on time and the sold homes to be handed over to their new owners. Should the schedule of handovers planned close to the end of the year be extended, an estimated EUR 5 million of revenue may shift to the beginning of 2027.

With the handovers in the last quarter, we expect higher net profit for 2026, return on equity above target and a significant decrease in construction loans.

Results in 2027 and 2028 will be supported by Regati phase II and the next Iseära phase, started in the autumn (179 homes in total). 2027 will also benefit from homes already under construction, mainly in Peakorter phase I and Luuslangi.

At year-end, the focus has moved to activities that will deliver results in 2028. We are preparing to start construction in Kadakadabra phase I and the Juhkentali rental building (now Peatus), and we have launched presales in the final phase of Luuslangi.

Results for 2028–2031 will be significantly supported by this year’s acquisitions in Tallinn (Cosmo) and Berlin (Plantagenstraße 19 and Reichsstraße 101) and by Peakorter phase II (Erika 12), which awaits adoption of its detailed plan. In new acquisitions in Tallinn and Berlin, we focus mainly on projects that contribute to Liven’s results from 2030.

Our existing land portfolio enables us to continue growing business volumes and profit steadily and to keep return on equity above 20% over the long term.

The main risks associated with Liven’s business activities include market, operational and financial risks, including capitalisation and financing. Risk management is a central part of the group’s strategic management and aims to identify and minimise economic risks in order to achieve strategic and financial objectives.

Liven-2026-Q3-interim-report

Nordecon: Construction contract (Construction of warehouses in Ukraine)

NordeconNordecon AS group company Eurocon Ukraine LLC and Airlogix LLC have signed contracts for the construction of three warehouse buildings in the Kyiv region of Ukraine.

The total value of the contracts is UAH 259.5 million, equivalent to approximately EUR 5.1 million, excluding VAT. The works are expected to be completed by June 2027.

Nordecon (www.nordecon.com) is a group of construction companies whose core business is construction project management and general contracting in the buildings and infrastructure segments. Geographically, the Group operates in Estonia, Ukraine and Sweden. The parent company of the Group is Nordecon AS, a company registered and located in Tallinn, Estonia. The consolidated revenue of the Group in 2025 was EUR 208 million. Nordecon Group currently employs 450 people. Since 18 May 2006, the company’s shares have been quoted on the main list of the Nasdaq Tallinn Stock Exchange.

Kinnisvarakool & koolitus: Kinnisvara hindamise ABC – põhimõtted, meetodid ja turuväärtus

EfTEN Real Estate Fund AS unaudited results for 3rd quarter and 9 months 2026

EfTENFund manager’s commentary

In Q3 2026, EfTEN Real Estate Fund AS focused on integrating the Magistral shopping centre, acquired in June, completing the reconstruction of Nõmme Südamekodu and maintaining the occupancy of its existing real estate portfolio. In August, the Fund carried out a directed share issue in which 197,463 new shares were issued at €19.26 per share, i.e. at the 60-day average closing price of the share preceding the decision to increase the share capital. The issue raised €3.8 million, which the Fund used to repay the €4 million fund-level loan taken out to acquire Magistral Kaubanduskeskuse OÜ.

The Fund’s consolidated EBITDA for 9 months was €21.4 million, 7.5% higher than a year earlier. More than half of the increase, i.e. €786 thousand, came from the Magistral shopping centre. Like-for-like EBITDA increased by €788 thousand, or 4.2%.

In Q3, the Lidl lease at the Piepilsetas logistics centre was terminated early and several leases at the Betooni 6 logistics centre also expired, as a result of which portfolio vacancy temporarily increased to 3.0% in August. Following new lease agreements, vacancy fell to 2.2% by the end of September, its lowest level in the last three years. In the care home segment, rental income from Nõmme and Tartu Südamekodu increased as a result of investments made in Q3.

Due to the increase in EURIBOR, the weighted average interest rate of the Group’s borrowings increased to 4.36% by the end of September (31.12.2025: 3.99%). Interest expense for Q3 was 14% higher than a year earlier, mainly due to the addition of the Magistral centre and Nõmme Südamekodu loan agreements, but also as a result of loan refinancing. For the 9-month period, however, interest expense remained 2.1% below the previous year’s level, and the interest coverage ratio (ICR) was 4.3 (9 months of 2025: 3.9). The Fund’s two interest rate swaps, which fix 1-month EURIBOR at 1.995% and 2.2%, had a positive fair value totalling €484 thousand at the end of September.

The Fund’s adjusted cash flow for 9 months was €11.0 million, 15.6% higher than in the same period of the previous year, and the Fund has generated a potential gross dividend of 75.20 cents per share for investors (9 months of 2025: 66.66 cents).

The Fund’s net asset value (NAV) per share was €20.41 and EPRA NRV €21.29 as at 30.09.2026.

Overview of financial results

The consolidated sales income of EfTEN Real Estate Fund AS for Q3 2026 was €9.117 million (Q3 2025: €8.359 million) and consolidated sales income for 9 months was €26.083 million (9 months of 2025: €24.427 million). Sales income for Q3 increased by 9.1% and sales income for 9 months by 6.8% compared with the same period of the previous year. The increase in sales income was supported by new investments in the logistics, retail and care home sectors.

The Fund’s consolidated net operating income (NOI) for 9 months of 2026 totalled €24.278 million (2025: €22.678 million), an increase of 7.1% compared with the same period of the previous year. The 9-month NOI margin was 96% in 2026 (2025: 96%), meaning that costs directly related to property management (incl. land tax, insurance, maintenance and improvement works) and marketing costs accounted for 4% (2025: 4%) of the Fund’s consolidated rental income.

In 9 months of 2026, the Fund earned a consolidated net profit of €15.018 million, 11.7% more than in the same period of the previous year. In 9 months of 2026, the Group generated adjusted cash flow (EBITDA less interest expense, loan principal repayments and income tax expense) totalling approximately €11.0 million, an increase of 15.6% compared with the same period of the previous year due to the higher level of EBITDA and lower interest expense. The Group’s total assets amounted to €424.544 million as at 30.09.2026 (31.12.2025: €405.851 million), of which the fair value of investment property accounted for 94% (31.12.2025: 94%).

Real estate portfolio

As at 30.09.2026, the Group held 36 (31.12.2025: 37) commercial investment properties with a fair value of €400.351 million at the reporting date (31.12.2025: €381.032 million) and an acquisition cost of €399.844 million (31.12.2025: €381.235 million). In addition to the above investment properties, the Group’s 50% joint venture EfTEN SPV11 OÜ owns Hotel Palace in Tallinn, the fair value of which was €8.565 million as at 30.09.2026 (31.12.2025: €8.680 million).

In 9 months of 2026, investment property in the logistics segment decreased by €9.000 million due to the sale of the DSV logistics centre in Riga, and investment property in the office segment decreased by €8.100 million due to the sale of the Menulio 11 building in Vilnius. Investment property in the retail segment increased by €31.690 million due to the acquisition of the Magistral shopping centre in Tallinn.

Investments in 9 months of 2026

In June 2026, the Group acquired a 100% interest in Magistral Kaubanduskeskuse OÜ for €12.9 million. The company owns the Magistral shopping centre at Sõpruse pst 201/203, Tallinn, the fair value of which was €31.7 million on acquisition.

In 9 months of 2026, the Group invested a total of €4.781 million in its existing real estate portfolio, including the completion of the reconstruction of the Nõmme care home, in which €2.4 million was invested in 9 months.

Sales in 9 months of 2026

In March 2026, the Group sold its 100% interest in the subsidiary EfTEN Krustpils SIA, which owned the DSV logistics centre in Riga. The Group acquired the DSV logistics centre in June 2016 and the Fund earned an internal rate of return (IRR) of approximately 10% on the project. In April 2026, the Fund’s subsidiary EfTEN Menulio UAB sold the office building it owned at Menulio 11, Vilnius. The sale price of the investment property was €571 thousand higher than its carrying amount. After repayment of the borrowings taken out to acquire Menulio 11 and settlement of other liabilities, the Fund received €5.3 million.

In April 2026, the Fund’s subsidiary EfTEN SPV7 OÜ sold the property located at A.H. Tammsaare tee 116a, Tallinn, to Ignitis Eesti OÜ. EfTEN SPV7 OÜ earned a profit of €225 thousand on the transaction.

Rental income

In 9 months of 2026, the Group earned a total of €25.175 million in rental income, 6% more than in the same period of 2025.

The vacancy rate of the Group’s investment property portfolio was 2.2% as at 30.09.2026 (31.12.2025: 3.2%). Vacancy in the office segment decreased over 9 months – from 14.4% at the end of 2025 to 7.5% at the end of September 2026. The sale of the Menulio 11 office building, where vacant premises accounted for 46%, contributed significantly to the decrease in office segment vacancy.

Financing

In 9 months of 2026, eight subsidiaries of EfTEN Real Estate Fund AS extended their bank loan agreements in a total amount of €31.6 million. The loan agreements of twelve of the Group’s subsidiaries, with a total outstanding balance of €61.236 million as at 30.09.2026, will mature within the next 12 months. The LTV (loan-to-value) of the maturing loan agreements is 28%–59% and the investment properties generate stable rental cash flow; therefore, management believes there will be no obstacles to extending the loan agreements.

Owing to their improved financial capacity, the subsidiaries of EfTEN Real Estate Fund AS increased their bank loans by a total of €3.7 million in April 2026. In addition, construction works at the Nõmme care home were financed with bank loans totalling €2.9 million in 9 months of 2026.

In June 2026, EfTEN Real Estate Fund AS entered into a loan agreement of €4 million maturing on 01.06.2027 to finance the acquisition of Magistral Kaubanduskeskuse OÜ. The loan was repaid to the bank ahead of schedule on 25.09.2026 from the proceeds of the directed share issue carried out in August.

The weighted average interest rate of the Group’s loan agreements (taking into account the interest rate swaps) was 4.36% as at 30.09.2026 (31.12.2025: 3.99%) and the LTV (loan-to-value) was 41% (31.12.2025: 41%). All of the Fund’s loan agreements carry floating interest rates. To hedge interest rate risk, two of the Group’s subsidiaries have entered into interest rate swaps with a total notional amount of €22.6 million, fixing the floating interest rate (1-month EURIBOR) at 1.995% and 2.2%.

The interest coverage ratio (ICR) of the Fund’s loans was 4.3 as at 30.09.2026 (9 months of 2025: 3.9).

Share information

The registered share capital of EfTEN Real Estate Fund AS as at 30.09.2026 was €117,223 thousand (31.12.2025: €115,248 thousand). The share capital consisted of 11,722,309 shares (31.12.2025: 11,524,846 shares) with a nominal value of €10 (31.12.2025: the same).

In August 2026, the Fund carried out a directed share issue in which 197,463 new shares were issued at €19.26 per share, comprising a nominal value of €10 and a share premium of €9.26. The issue raised a total of €3,803 thousand, increasing the Fund’s share capital by €1,975 thousand and share premium by €1,828 thousand.

After the reporting date, in October 2026, the Fund carried out a new share issue in which 26,797 new shares with a nominal value of €10 were issued. Following the registration of the share capital increase in the Commercial Register, the Fund’s share capital will be €117,491 thousand and the number of shares 11,749,106.

The net asset value (NAV) per share of EfTEN Real Estate Fund AS was €20.41 as at 30.09.2026 (31.12.2025: €20.32). The NAV per share of EfTEN Real Estate Fund AS increased by 0.4% in 9 months of 2026. In April 2026, the Fund paid net dividends of €1.20 per share, totalling €13.8 million. Without the dividend distribution, the Fund’s NAV would have increased by 6.3%.


CONSOLIDATED STATEMENT OF COMPREHENSIVE INCOME

Q3 9 months
  2026 2025 2026 2025
€ thousand
Sales income 9,117 8,359 26,083 24,427
Cost of services sold -383 -383 -1,135 -1,278
Gross profit 8,734 7,976 24,948 23,149
Marketing costs -223 -143 -670 -471
Administrative expenses -1,008 -897 -2,980 -2,844
Profit / loss from change in fair value of investment property 0 0 -52 546
Other operating income and expenses 52 41 130 19
Operating profit 7,555 6,977 21,376 20,399
Profit from joint venture 160 138 112 167
Loss on sale of subsidiary 0 0 -286 0
Interest income 58 22 173 140
Other finance income and costs -1,376 -1,630 -4,520 -5,172
Profit before income tax 6,397 5,507 16,855 15,534
Income tax expense -290 -256 -1,837 -2,091
Net profit for the reporting period 6,107 5,251 15,018 13,443
Total comprehensive income for the reporting period 6,107 5,251 15,018 13,443
Earnings per share (in euros)
– basic 0.53 0.46 1.30 1.18
– diluted 0.53 0.46 1.30 1.18

CONSOLIDATED STATEMENT OF FINANCIAL POSITION

  30.09.2026 31.12.2025
€ thousand
ASSETS
Cash and cash equivalents 19,360 19,957
Short-term deposits 0 320
Derivative financial instruments 484 13
Receivables and accrued income 1,560 1,697
Prepaid expenses 238 293
Inventories 6 0
Total current assets 21,648 22,280
Long-term receivables 99 164
Investments in joint ventures 2,294 2,182
Investment property 400,351 381,032
Property, plant and equipment 152 193
Total non-current assets 402,896 383,571
TOTAL ASSETS 424,544 405,851
LIABILITIES AND EQUITY
Borrowings 65,690 42,261
Derivative financial instruments 0 6
Payables and prepayments 7,619 2,913
Total current liabilities 73,309 45,180
Borrowings 97,736 111,727
Other long-term payables 2,136 1,992
Deferred income tax liability 12,168 12,748
Total non-current liabilities 112,040 126,467
TOTAL LIABILITIES 185,349 171,647
Share capital 117,223 115,248
Share premium 92,904 91,076
Statutory reserve capital 5,380 4,156
Retained earnings 23,688 23,724
TOTAL EQUITY 239,195 234,204
TOTAL LIABILITIES AND EQUITY 424,544 405,851

EREF_9m_interim_report_2026_EN