Riigi Kinnisvara AS arvestab oma tegevuses keskkonnaga

9. märtsil 2009. aastal väljastati Riigi AS-ile (RKAS) keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat ning uuendati kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati. Väljastatud sertifikaadid tõendavad, et tegutseb arendamise, haldamise ja hooldamise ning ehitusjuhtimise ja omanikujärelvalve valdkonnas kooskõlas standardite ISO 14001:2004 ja ISO 9001:2008 nõuetega.

„ISO 14001:2004 sertifikaat on klientidele ja koostööpartneritele kinnituseks, et RKAS hoolib keskkonnast ning vähendab oma tegevuse mõju keskkonnale rahvusvaheliselt tunnustatud standardi nõuete rakendamise kaudu,” ütles RKAS-i juhatuse esimees Jaak Saarniit. RKAS on oma tegevuses seadnud sihiks vabastada klient kinnisvaraprobleemidest, olla hea peremees hallatavale kinnisvarale, osutada kvaliteetset teenust ning olla oma tegevuses keskkonnasõbralik.< ?

RKAS-i kvaliteedijuhi Inga Sünt´i sõnul ohjatakse RKAS-i tegevuste keskkonnamõjusid vastavalt ettevõtte keskkonnapoliitikale ja –juhtimiskavale, kõrgendatud tähelepanu pööratakse energia efektiivse tarbimise saavutamisele ja seda nii kinnisvarakeskkonna loomisel kui ka haldamisel. Oma keskkonnaalase tegevuse parendamisega panustatakse jätkusuutlikusse ja säästlikusse arengusse.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,4 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC