Pressiteade: Kinnisvaramaaklereid ootab eksam

Aprillis on toimumas järjekordne kutseeksam kinnisvaramaakleritele. Eksami edukalt sooritanud kinnisvaramaakleritest saavad kutselised maaklerid, endisaegse nimega atesteeritud maaklerid. Kutselise maakleri staatus annab tunnustust kõrgest professionaalsest tasemest ning läbitud koolitustest.

Kutseeksamile minejatele pakub Kinnisvarakool.ee ettevalmistuskursuse, kus pakutakse laiapõhjalist infot kinnisvaraturust, finantseerimisest ja hindamisest. Suur rõhk on koolitusel pööratud juriidikale.
Illustratsioon
„Kutselise maakleri staatus ehk endisaegne atestaat on kui kaubamärk, mis rõhub usaldusväärsusele,“ sõnas koolituse korraldaja ja lektor . „Usaldust on tänasel usalduskriisis oleval kinnisvaraturul väga-väga vaja. Maakleri kutsetunnistus peaks piltlikult öeldes olema iga maakleri esmane töövahend.“

Koolituskursus on suunatud eelkõige maakleritele, kes soovivad saada kutselise maakleri staatust. „Samas ootame koolitusele kõiki maaklereid ja kinnisvaravaldkonnas tegutsejaid, kes vajavad keerulistel aegadel täiendavat oskusteavet,“ täiendas koolituse organiseerija Tuuli Stewart.

„Koolitusel esinevad lektorid on kõik pikaajalise praktilise töö kogemusega tugevad spetsialistid, kel on ka pikk kogemus lektoritena“ tõi koolituse korraldaja Andree Raid välja koolituse omapära. „Mitmed lektoritest on ka kutseeksami komisjoni liikmed – see tagab asjakohase koolituse.“

Kinnisvarakool.ee on Raid&Ko OÜ, Maison Consult OÜ ja OÜ koostööprojekt, mis on suunatud maaklerite professionaalsuse tõstmiseks. Kinnisvarakool.ee programmi kuuluvad koolitused „Kinnisvaramaakleri ABC“ ja „Kinnisvaramaakleri kutseeksamiks ettevalmistav koolitus“.

Täiendav info

Info ja korraldajad

+372 525 9703

tonu@adaur.ee

Andree Raid

Raid & Ko OÜ

+372 502 3300

andree@raid.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

11 + = 20

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal