Pressiteade: Kinnisvarakool.ee koolitab jälle

20. aprillil toimub järjekordne Kinnisvarakool.ee koolitus „Kinnisvaramaakleri ABC“. Koolitusel käsitletakse kõiki peamisi teemasid, mis on vajalikud maaklertegevuse kvaliteedile tugeva baasi loomiseks.

Illustratsioon

„Alustasime kinnisvarakoolituste organiseerimisega keerulisel ajal,“ tunnistas Raid & Ko juhatuse liige Andree Raid. „Samas on seni täismüüdud saalid näidanud, et vajadus oskuste ja teadmiste baasi täiendamise järele on turul täiesti olemas.“

Koolitusel käsitletakse kõiki kinnisvaramaaklerluses vajalike aspekte alates kinnisvara olemusest kuni juriidiliste nüansside ja maksustamiseni, kõrvale ei ole jäetud finantseerimise eripärasid.

„Koolitus on suunatud eelkõige maakleritele ja eraisikutele, kes teevad kinnisvaraturul esimesi samme,“ tutvustas lektor Tõnu Toompark koolituse sisu. „Senine praktika on näidanud, et lisaks maakleritele vajavad objektiivset infot turul käitumise osas ka eraisikud, kes plaanivad hakata kinnisvara ostma või müüma.“

Koolitusprogrammiga saab tutvuda ning koolitusele registreerida saab internetilehel https://www.kinnisvarakool.ee.

Kinnisvarakool.ee on Raid&Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mis on suunatud professionaalsuse tõstmiseks kinnisvaraturul. Kinnisvarakool.ee on keskendunud kinnisvarakoolitusele maakleritele ja eraisikutele.

Täiendav info

Info ja korraldajad

Tõnu Toompark

Adaur Grupp OÜ

+372 525 9703

tonu@adaur.ee

Andree Raid

Raid & Ko OÜ

+372 502 3300

andree@raid.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 83 = 91

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!