Kinnisvarakool.ee alustab jälle

Illustratsioon14. septembril alustab järjekordne Kinnisvarakool.ee kursus “Kinnisvaramaakleri ABC”.

Kursus on suunatus nii juba turul tegutsevatele kui tegutsemist alustavatele maakleritele, et korrata üle põhilised tõed, mida maaklertegevuses on vaja.

Uurime lähemalt, mis kinnisvaraturul toimub, vaatame üle juriidilised küsimused. Sügavamalt uurime kinnisvara hindamise ja turuväärtuse temaatikat, puudutamata ei jää ka kinnisvara finantseerimise teema.

“Kodumaal on vaja haritud maaklereid,” parafraseeris koolituse korraldaja ja lektor Tõnu Toompark Oskar Lutsu. “Täna, kus turul on vaieldamatult raske, on just haridus ja haritus see, mis annab ühele maaklerile konkurentsieelise ja võime tehinguid teha.”

“Kinnisvarakool.ee näol on tegemist ühega vähestest, kes suudab pakkuda kinnisvaravaldkonnas koolitust,” lisas koolituse korraldaja Andree Raid. “Me kavatseme koolitamisega jätkata ja aidata tõsta Eesti maaklerluse kvaliteeti,” põhjendas Raid koolituse korraldamise vajadust.

Koolitusprogrammiga saab tutvuda ning koolitusele registreerida saab internetilehel https://www.kinnisvarakool.ee.

Kinnisvarakool.ee on Raid&Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mis on suunatud professionaalsuse tõstmiseks kinnisvaraturul. Kinnisvarakool.ee on keskendunud kinnisvarakoolitusele maakleritele ja eraisikutele.

Täiendav info

Info ja korraldajad

Tõnu Toompark
Adaur Grupp OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
Andree Raid
Raid & Ko OÜ
+372 502 3300
andree@raid.ee
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC