Turule tuleb uus koolituskursus kinnisvaramaakleritele (1)

Kinnisvara müügitempode langemine ning üha keerulisemaks muutuv turuolukord on tekitanud situatsiooni, kus on tekkinud märgatav kinnisvara-alase koolituse järele. Ettevõtted Raid & Ko OÜ ning Adaur Grupp OÜ on koostöös toonud turule uue kinnisvaramaaklerite koolitusprogrammi, „Kinnisvaramaakleri ABC“, mille eesmärk on aidata tõsta maaklertegevuse taset Eestis.

„Novembris algav maaklerite koolitus on suunatud eelkõige värsketele maakleritele, kes vajavad tuge uuenevate turutingimustega toime tulemiseks,“ sõnas koolitaja Andree Raid, juhatuse liige.

Koolitaja Tõnu Toompark täiendas: „Uues olukorras vanad tõed enam ei kehti ja tuleb suurt tähelepanu pöörata enese täiendamisel. Seda eriti algajatel-maakleritel, kellele koolitus peamiselt on suunatud.“

Koolitust viivad läbi pikaajalise staažiga kinnisvaravaldkonnas tegutsejad, kel kõigil praktilist kogemust kinnisvaraturul üle kümne aasta. Koolitusprogrammiga saab tutvuda internetilehel https://www..ee/.

Tõnu Toompark on kinnisvarakonsultant, kes on eelnevalt töötanud YIT Ehituse müügijuhina, ERI Kinnisvara ja analüütikuna. Tõnu Toompark peab kinnisvara-alaseid loenguid Tallinna Tehnikaülikoolis ja Mainori Kõrgkoolis.

Andree Raid on OÜ tegevjuht ja juhatuse liige. Andree Raid on töötanud kinnisvaramaaklerina aastast 1994, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja asutajaliige aastast 1997 ja omab järjepidevat töökogemust kinnisvara valdkonnas kokku 14 aastat.

Tõnu Kaur on õigusnõunik Tervisekaitseinspektsioonis. Tõnu Kaur on 1990. aastal asutanud kinnisvarafirma AS-i OM Infoprojekti, töötanud -eksperdina Liivalaia Kinnisvarabüroo AS -is. Juristi ametis töötanud Tallinna Linnavolikogu Kantseleis ja vabakutselise õigusnõustajana esindanud kliente kohtutes nii tsiviil– kui haldusmenetluses. Tõnu Kaur on Eesti kinnisvaraelus osalenud 18 aastat.

Kinnisvara- ja Õigusbüroo on asutatud 1997. a. kinnisvara vahendusteenuste, õigusabi ja koolituse pakkumiseks. Raid & Ko OÜ põhitegevus on kinnisvara maaklerteenuse pakkumine Tallinnas ja Harjumaal. Ettevõttes tegutseb 15 maaklerit.

OÜ on 2002. a. asutatud kinnisvara-alaseid konsultatsioone pakkuv ettevõte. Ettevõtte peamisteks teenusteks on kinnisvaraturu monitoorimine, analüüside ning prognooside koostamine, samuti koolitustegevus koostöös Mainori Kõrgkooli ja Tallinna Tehnikaülikooliga.

Lisainfo

Tõnu Toompark

Juhatuse liige
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.adaur.ee

Andree Raid

Juhatuse liige
+372 502 3300
andree@raid.ee
www.raid.ee

https://www.kinnisvarakool.ee

One comment on “Turule tuleb uus koolituskursus kinnisvaramaakleritele

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

93 − = 91

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest