Riigi Kinnisvara: Narvas alustab I. Grafovi 21 hoones tööd viis riigiasutust

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara AS kolis kokku viis riigiasutust aadressile I. Grafovi 21, Narva. Renoveeritud hoones asuvad koos Sotsiaalkindlustusamet, Terviseamet, Tööinspektsioon, Keskkonnaamet ning Keskkonnaagentuur. Lähtutud on põhimõttest, et kodanikele olulised riigiasutused asuksid kõik ühel aadressil. Varasemalt asusid Sotsiaalkindlustusamet, Terviseamet ja Tööinspektsioon Narva Linnavalitsuse hoones aadressil Malmi tn 5a.

“I. Grafovi 21 hoone renoveerimise ja riigiasutuste paigutamisega ühele aadressile oleme teinud olulise panuse Narva linna ja selle kogukonda. Inimestele on loodud kompaktsem ligipääs riigiasutustesse ning ametnikele kaasaegsed töötingimused. Kuna riigiasutusi koondav hoone on heas asukohas ning erivajadustega inimestele on tagatud kaasaegne ligipääs, võib öelda, et oleme narvakatele toonud riigiteenused lähemale,“ ütles Riigi Kinnisvara AS juhatuse liige Tanel Tiits.

Enne Riigi Kinnisvara tellitud renoveerimistöid oli I. Grafovi 21 hoone rahuldavas seisus, kuid ruumid ei võimaldanud oma kasutusotstarbelt nende aktiivset kasutamist; puudusid korralik ventilatsioonisüsteem, klienditeenindus- ja ooteala ning samuti ei olnud hoones invajuurdepääsu ega -tualetti. Hoone tänane ligipääsetavus on lahendatud invatõstukiga, olemas invatualett. Kõigi hoone külastajate mugavust arvestades on loodud valgusküllane ja õhurikas oote- ja klienditeenindusala.

Esimese korruse Sotsiaalkindlustusameti kliendisaali uue visuaalse kontseptsiooni töötas välja Ville Lausmäe VL sisearhitektuur OÜ-st. Kliendisaali uus visioon keskendub ühtsele kujundusele ja lahendusele, arvestades külastajate mugavust ja vajadusi. Narva Sotsiaalkindlustusameti kliendisaal on esimene üle riigi uuendatavatest Sotsiaalkindlustusameti kliendisaalidest. I. Grafovi 21 hoone teiste korruste ruumi- ja sisustuslahendused on teinud Riigi Kinnisvara AS.

180205 Sotsiaalkindlustusameti ruum I. Grafovi 21 hoonesSotsiaalkindlustusameti ruum I. Grafovi 21 hoones

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.06.2023 Kinnisvara ABC