Riigi Kinnisvara: President Kersti Kaljulaid külastas Haapsalu riigimaja kaugtöökeskust

Riigi Kinnisvara / RKASTäna, 20. mail tagasiteel saarte visiidilt peatus president Kersti Kaljulaid kaugtöökeskuses Haapsalu riigimajas, et osaleda virtuaalsel sotsiaaltöötajate tunnustusüritusel.

President Kaljulaidi tervitas Haapsalu riigimajas juhatuse esimees Kati Kusmin, kes tänas presidenti külastuse eest. Kusmini sõnul on riigimajade kaugtöökohtade kasutamine aasta-aastalt kasvanud. „Avaliku sektori töökorraldus eeldab aina rohkem paindlikkust ning kontoriväliseid töötegemise võimalusi. Riigimajade kaugtöökohad on hea võimalus, et mugavalt ja turvaliselt töötada,“ lisas Kati Kusmin.

Tänaseks on kaugtöökohad avatud Haapsalus, Raplas, Paides ja Viljandis riigimajade ruumides. Edaspidi on plaanis avada kaugtöökohad pea igas riigimajas üle Eesti.

Riigimajade projekt loodi koostöös ja Rahandusministeeriumiga. Riigimajade loomise eesmärgiks on  erinevad riigiasutused tuua ühe katuse alla, et pakkuda Eesti inimestele ja ettevõtetele laia valikut avalikke teenuseid ühes asukohas kõikides maakonnakeskustes, luua avaliku sektori spetsialistidele kaasaegsed töökeskkonnad ja hoida kokku riigi kinnisvarakuludelt. Riigimaju kavandades on fookus hoonete ligipääsetavuse paremaks muutmisel, mistõttu tehakse koostööd Eesti Puuetega Inimeste Koja, ligipääsetavuse rakkerühma, Õiguskantsleri büroo ning MTÜ Ligipääsetavuse foorumiga.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

56 − = 47

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest