Riigi Kinnisvara uuteks juhatuse liikmeteks valiti Piia Kallas ja Tanel Tiits

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara ASi (RKAS) nõukogu valis ettevõtte juhatuse liikmeteks Piia Kallase ja Tanel Tiitsu. Piia Kallas jätkab tööd RKASi juhatuses käesoleva aasta 1. aprillist ja Tanel Tiits alustab juhatuse liikmena 19. oktoobril.

RKASi nõukogu esimehe Tarmo Porgandi sõnul sai nii Piia Kallase kui ka Tanel Tiitsu valikul määravaks mõlema isiku pikaajaline juhtimiskogemus ja selge visioon ettevõtte arendamise osas. „Nõukogu on veendunud, et koos eelmisel aastal ametisse asunud juhatuse esimehega oleme suutnud komplekteerida võimeka meeskonna selleks, et arendada RKASi edasi veelgi professionaalsemaks ja tõhusamaks kinnisvara kompetentsikeskuseks,“ lisas nõukogu esimees.

Piia Kallas on varasemalt töötanud RKASi juhatuse liikmena ja on käesoleval ajal ettevõtte finantsdirektor. Tanel Tiits töötab RKASi Lõuna piirkonna haldusjuhina.

Kuni sügiseni jätkab RKASi juhatuses tööd Elari Udam, kelle teenistusleping lõppeb 18. oktoobril.

RKASi juhatuse liikmete konkursil oli kokku 34 kandidaati.

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) on 2001. aastal riigi kinnisvara senisest tõhusamaks haldamiseks loodud Eesti Vabariigile kuuluv 190,9 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Ettevõttel on kuueliikmeline nõukogu, millesse kuuluvad Tarmo Porgand, Kalev Lillo, Jüri Eerik, Teet Reedi, Tõnis Rüütel ja Yoko Alender.

RKAS annab tööd enam kui 250 inimesele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC