Rime Kinnisvara esitleb kinnisvara pärleid Tallinna vanalinnas – Pärli Majad

Rime Kinnisvara alustas Tallinna vanalinnas asuva eksklusiivse arendusprojekti Pärli Maja müümisega. Nii seest kui ka väljast väga põhjalikult renoveeritud majadesse Pikk tänav 1/ Nunne tänav 2 / Lai tänav 2 ja Pikk tänav 3 esimestele korrustele on planeeritud kohviku-, toitlustus- ja äripinnad ning ülemistele luksuslikud korterid.

Tallinlastele oli Pikk tänav 1 maja tuntud kui Pärli kohviku maja, mis oli kuulus oma suurepäraste kondiitritoodetega ja hiilgas kolme saaliga. Peale kohviku sulgemist on maja olnud ajahamba pureda, kuid nüüd on hoone läbimas täielikku uuenduskuuri, et suve lõpuks saaks sellest taas Pärl Pikal tänaval.

Läbimõeldud terviklik renoveerimisprojekt säilitas vanalinnale omast väärtuslikku ja väärikat arhitektuuri, arvestades samaaegselt kaasaegsete normide ja vajadustega. Sisekujunduslahendused on loodud Eesti tippdisainerite ladvikusse kuuluvate Vaikla Disain sisearhitektide poolt.

Kavandatud lahendus jagab hoone kolme ossa. Alumine korrus avatakse taas linnarahvale toitlustuse ja vabaaja veetmise kohana, keskmistele korrustele planeeritakse äriruume ning kõige ülemised korrused saavad koduks neile, kes soovivad päikeselisel hommikul ärgates näha vanalinna punaseid katuseid ja tornitippe ning suunduda peale hommikukohvi joomist asjatoimetusi ajama puhanud ning õnnelikena.

Ka Pikk tänav 3 maja on väärika ajaloo ning suure arhitektuurilise väärtusega. Sarnaselt Pikk tänav 1 majale, on ka Pikk 3 terviklikult renoveeritud. Esimene korrus on planeeritud äripinna jaoks, kõrgemad korrused suurte ja eksklusiivsete korterite päralt.

Mõlemas majas on kokku 15 korterit ja tuhatkond ruutmeetrit äripindu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

97 − 91 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!