Swedbanki kodukindlustuse kaitse laieneb, omavastutus väheneb

Esmaspäevast, 1. aprillist 2013 jõustusid Swedbanki kodukindlustuse uued tingimused, mis kehtivad automaatselt nii olemasolevatele kui uutele klientidele. Uuendused laiendavad juba varemgi põhjaliku kaitsega kindlustust ja vähendavad mitmel juhul omavastutust.

„Ühe muudatustena võib välja tuua selle, et pakume nüüd igale objektile omavastutust 90 eurot ning kahjustada saanud lukkude asendamise korral omavastutust ei rakendata Seni oli omavastutus korteri puhul 95 eurot ja hoone puhul 190 eurot ning lukkude asendamisel 30 eurot. Samuti kindlustame korterid ja hooned nüüdsest alati taastamisväärtuse peale ja poliisile kindlustussummat numbrina ei märgita. See tähendab, et kahjujuhtumi korral on tagatud kodu taastamine juhtumieelsesse seisukorda ning see pole enam kindlustussummaga piiratud. ,” selgitas Ivika Torpel, Swedbank P&C Insurance AS Eesti tegevjuht.

Tingimuste uuendamisega laienes ka hoovis asuvate rajatiste kindlustuskaitse – senise 10m2 asemel on kindlustuskaitse all kuni 20m2 suurused rajatised. Lisaks ei ole tingimustes enam rajatiste kindlustussumma ülempiiri, mis varem oli 10 000 eurot.

„Uuendusena pakume kindlustuskaitset ka kodu kindlustanud inimese kodusele varale. See võib moodustada lepingusse märgitud koduse vara kindlustussummast kuni 5%. Uus on ka kodus oleva sularaha kaitse kuni 500 euro ulatuses” märkis Torpel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

67 − 62 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!