Teletorni naabrusse kavandatakse restoranihoonet

Tallinna linnavalitsus kavatseb võtta homsel istungil vastu teletorni naabrusse restoranihoone rajada võimaldava detailplaneeringu.

Kloostrimetsa tee 58b kinnistu ja lähiala detailplaneeringuga on kavandatud 0,27 ha suurusele planeeringualale kuni 3-korrune toitlustushoone – 90 istekohaga restoran-kohvik.

Detailplaneeringu koostas arhitektibüroo Heiki Taras OÜ. Peale vastuvõtmist korraldavad Tallinna Linnaplaneerimise Amet ja Pirita Linnaosa Valitsus detailplaneeringu avaliku väljapaneku.

Planeeritud maa-ala on hoonestamata. Kloostrimetsa tee 58b kinnistu on tihedalt kaetud valdavalt mändidest koosneva kõrghaljastusega. Lähtudes planeeritava maa-ala kontaktvööndi hoonestusest on planeeringuga ettenähtud hoone maht arhitektuurselt piirkonda sobiv ning hoone paigutamisel on lähtutud olemasoleva haljastuse paiknemisega.

Detailplaneeringu koostamine algatati Tallinna Linnavalitsuse 17. augusti 2011 korraldusega. Detailplaneeringu eskiislahendusega sai tutvuda Pirita Linnaosa Valitsuses 5. kuni 14. septembrini 2011 ning 14. septembril 2011 toimus detailplaneeringu lähteseisukohtade ja eskiislahenduse tutvustamiseks avalik arutelu. Detailplaneering on Pirita linnaosa üldplaneeringuga kooskõlas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

3 + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?