Tallinnas toimub Nordic Real Estate Forum: mis ootab Balti- ja Põhjamaade kinnisvarasektorit?

NORDIC REAL ESTATE FORUM 2022: Challenges and Opportunities in Real Estate

Neljapäeval, 31. märtsil toimub Tallinnas Nordic Real Estate Forum 2022, mis keskendub tänavu peamiselt kinnisvarainvesteeringutele, majandusolukorrale ning rohepöördele kinnisvarasektoris. Tallinnasse tuleb kokku ligi 400 Balti riikide, Põhjamaade ja mitmete Euroopa riikide kinnisvaraturu tipptegijat.

Eesti Kinnisvaraettevõtete Liidu juhatuse esimehe Gert Jostovi sõnul on kinnisvaraturul ühteaegu nii põnevad kui ka heitlikud ajad. „Seoses sõjategevusega Ukrainas peavad kõik kinnisvarafirmad ning arendajad oma eesmärgid ja strateegiad üle vaatama. Kinnisvarasektor on justkui täiusliku tormi keskel, kannatades ühtaegu nii tarbijate kindlustunde languse kui ka materjalide ning tööjõunappuse ja kõrge inflatsioonilise keskkonna käes. On paras kunst selles olukorras tormisel merel kahjudeta purjetada,“ ütles Jostov.

Foorumi keskseks teemaks on kinnisvarasektori väljakutsed ja võimalused. Paneelvestlustes räägitakse Põhjala ja Baltikumi majanduslikest väljakutsetest maailmamajanduse arengute taustal, kinnisvarainvesteeringutest praeguses situatsioonis, jätkusuutlikkusest ja rohepöördest kinnisvarasektoris, töökohtade trendidest tulevikus ning kaubanduskinnisvara väljakutsetest järgmisel kümnendil. Foorumist võtab osa pea 400 inimest rohkem kui 10 riigist ning teadmisi jagavad 30 oma ala tunnustatud eksperti.

Lisainfo ja täispikk programm on leitav siit: www.nordicreforum.com.

Foorumi ühe peaesinejana räägib Põhjamaade Investeerimispanga (NIB) juht André Küüsvek rohekinnisvarast kui olulisest kontseptsioonist kliimaeesmärkide saavutamisel. Newsec Rootsi uuringute juht Adam Tyrcha tutvustab Põhjamaade ja Baltikumi kinnisvaraturu trende ja väljakutseid. Rahvusvahelise hotellikontserni Accor Ida-Euroopa asepresident Frank Reul esitleb hotellitööstuse visioone ja strateegiaid koroonaviiruse ajastul. Ettekannete järel toimuvatest vestlusringidest on esimene pühendatud makromajandusele. Seal osalevad Eesti Panga president Madis Müller, EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas, Riia Stockholmi Majanduskooli majandusteaduskonna juht Morten Hansen, US Real Estate’i tegevjuht Aavo Kokk ning vestlust juhib Raivo Vare.

18 aasta jooksul on Eesti kinnisvaraliidud korraldanud kinnisvarakonverentsi, kus on osalenud üle 5000 inimese rohkem kui 20 riigist ning 500 esinejat enam kui 10 riigist. Nordic Real Estate Forumi raames kogunevad iga-aastaselt Tallinnasse valdkonna juhtivad äri- ja arvamusliidrid, et üheskoos arutada kinnisvarasektori tulevikku.

Nordic Real Estate Forum 2022 toimub koostöös East Capital Real Estate, Baltic Horizon, Technopolis Ülemiste, Newsec, Jung ja Colonna Grupiga. Foorumit korraldavad Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid.

Foorum toimub inglise keeles.NORDIC REAL ESTATE FORUM 2022: Challenges and Opportunities in Real Estate

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika