Talvik: Arsenali keskuse müügiprotsessile pole midagi ette heita

Riigi Kinnisvara / RKASRiigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni esimehe Artur Talviku sõnul pole Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) korraldatud müügitehingule, millega võõrandati Arsenali keskus Rain Rosimannusega seotud ettevõttele, midagi ette heita.

Neljapäeval kohtusid komisjoni liikmed RKAS-i nõukogu toonase esimehe Taavi Rõivasega viimase soovil, lisaks Rõivasele osalesid kohtumised mõned RKAS-i juhatuse liikmed. “Siis nad seletasid üksikasjalikult seda protsessi. Ja meile tundub, et protsess iseenesest, et siin pole nagu midagi ette heita, et siin on kõik korralikult tehtud,” ütles Talvik BNS-ile.

“See avalik enampakkumine, likvideerimised ja üleandmised on korralikult toimunud,” lisas ta ta. “Juhatus väitis, et nõukogu sellesse protsessi oma nina ei toppinud,” sõnas Talvik.

Taust

18. jaanuaril kirjutas Äripäev, et Arsenali kinnistud müüdi poliitiliste otsuste tulemusel.

Riigikontrolli audiitorid analüüsisid auditi “Riigi tegevus riigi kinnisvara haldamise tsentraliseerimisel” (2016) tegemise käigus Arsenali kinnistu müüki ja leidsid, et müügiprotsess oli korrektne ja kooskõlas tavapärase praktikaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

1 + 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.10.2021 Kasutusluba ja selle taotlemine