Reimo Hammerberg valiti uueks Northern Horizon Capital AS nõukogu liikmeks

Northern HorizonNorthern Horizon Capital AS (Fondivalitseja) kui Baltic Horizon Fund (Fond) fondivalitseja informeerib, et Fondivalitseja ainuaktsionär, Northern Horizon Capital A/S valis uueks Fondivalitseja nõukogu liikmeks Reimo Hammerberg’i volituste kehtivusega 5 aastat alates 27. jaanuarist 2017.

Uue nõukogu liikme valimine on seotud Milda Dargužaitė poolt Fondivalitseja nõukogust lahkumisega, millest Fondivalitseja teavitas turgu 14. detsembril 2016. Milda Dargužaitė nimetati peaminister Saulius Skvernelis’e poolt Leedu Vabariigi valitsuse kantsleriks. Fondivalitseja ainuaktsionär võttis Milda Dargužaitė lahkumisavalduse vastu.

Reimo Hammerberg on sündinud aastal 1974 ning on vandeadvokaat ja advokaadibüroo Sorainen partner. Tema tegevusvaldkondade hulka kuuluvad pangandusõigus ja kapitaliturgude õigus. Reimol on bakalaurusekraad õigusteaduses Tartu Ülikoolist (2003) ning magistrikraad San Diego Ülikoolist Ameerika Ühendriikides (2006). Reimo on ka riskikapitalifonde haldava fondivalitseja SmartCap nõukogu liige ja MarkIT Holding AS-i nõukogu liige. Reimo Hammerbergile ei kuulu Fondi osakuid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC